Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nový web Hořehled

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,2
První věc do které jsem se v Hořehledech v roce 2011 pustil, byly nové webovky. Tvořil je můj brácha, tehdy začínající IŤák a vyladili jsme je na tehdejší dobu do posledního detailu a sloužili krásných 10 let! Čas plyne, doba se změnila, brácha zmizel nadobro v zahraničí a nastala potřeba udělat web nový. Mnoho z vás mi tu radilo a pomáhalo svými nápady připomínkami a proto bych se rád pochlubil tím, jak to dopadlo - www.golf-horehledy.cz.

Je hotova zatím první část, ostatní sekce provozu budou postupně překlápěny do obdobného layoutu, jen v jiném barevném provedení. Budu rád, pokud web prolezete křížem krážem a pokud narazíte na nějakou chybu či vás napadne ještě nějaké doplnění či změna, dejte mi prosím vědět. Díky všem za pomoc!

Obrázek 04.11.21 v 16.58.jpg
 
Upraveno:
Za me super, prehledne a jasne. Vse jsem nasel hned (cena, mapa jamek, pravidla, zradlo…):

Pokud bys chtel tunit (3 min feedback):
- navraty z webu hotelu a eshopu zpet jsem nenasel na prvni dobrou
- tlacitko pro rezervaci teetime a ubytka mas jen na home (klik na logo)… specialne teetime bych pridal i jako polozku v sekci hriste a mozna tlacitko na konec ceniku
- ne vsichni lidi se umi vratit na home pres logo, tzn. pokud tam je neco za tebe klicoveho, neni od veci mit i dalsi navigacni cestu
 
- navraty z webu hotelu a eshopu zpet jsem nenasel na prvni dobrou
Hotel se bude predelavat, takze tam bude stejna logika jako je na novem webu. Eshop je od jineho dodavatele a tam to bude trochu slozitejsi, ale diky za napad, zkusim to prozkoumat.

Ostatni jsou super napady, pisu si do suplicku a za dlouhych zimnich veceru zkusim dodelat:).
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Bylo by fajn obstarat SSL certifikovat pro domenu (ten zamecek v liste prohlizece), web pak bude vypadat o neco seriozneji :) Jinak je tam vse co bych ocekaval a vypada to dobre 👍
 
Bylo by fajn obstarat SSL certifikovat pro domenu (ten zamecek v liste prohlizece), web pak bude vypadat o neco seriozneji :) Jinak je tam vse co bych ocekaval a vypada to dobre 👍

Jo, to je dobrý postřeh. @mkopcak - to tam určitě udělaj, ať vývojáři tam dodají nějaký certifikát, třeba tento celosvětově rozšířený a používaný (zdarma) - https://letsencrypt.org/. Na běžný web bohatě stačí. Nevím, jestli je to pořád aktuálně platné, předpokládám že jo, ale vyjma určitého zabezpečení (šifrování) se snižovala i u vyhledávačů "kvalita" webu.

---

Jinak mně se taky web líbí. Mám jedinej subjektivní problém, a Martin o něm ví, jak je ten zelenej filtr přes tu úvodní fotku hřiště, jde na mě z toho zima a mlha a ble. :) To není žádný hezký sluníčko, teplo... pryč se zeleným filtrem! :)

Martine - ale jinak super! Oceňuju především přehlednost i na mobilu :up:
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom