Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nový web čgf, jak se vám líbí?

Ale jak jo...! Konečně je z toho cítit současnost. Design z 80 let už nebyl nic moc. Co já hledám, a mám s tím vždy problémy najít, je seznam trenérů a kalendář akcí na nový rok. To vždy musím hledat přes google. Na webu jsem se k tomu přes menu nikdy nedostal.
 
Jestli i lepe pobezi, super.

Stary vypada spise jako nejaky intranet :)
 
Jsem se zkusil zaregistrovat a přihlásit a zatím tam nic není, ale kdyby to pak fungovalo, že by člověk viděl a jednoduše dohledal o sobě info, tak bych to velmi uvítal. :)
 
Ale jak jo...! Konečně je z toho cítit současnost. Design z 80 let už nebyl nic moc. Co já hledám, a mám s tím vždy problémy najít, je seznam trenérů a kalendář akcí na nový rok. To vždy musím hledat přes google. Na webu jsem se k tomu přes menu nikdy nedostal.

Ty akce ČGF jsou přes Dokumenty - Dokumenty STK
 
Aktuálně z PF... "V tomto případě jde o testovací verzi, některé části webu (anglická verze, osobní stránka) jsou v dokončovací fázi. Plná verze se v první polovině ledna příštího roku objeví na dobře známe adrese www.cgf.cz. Případné reakce na funkčnost očekáváme na adrese novyweb@cgf.cz"

Takže určitě se nebát psát podněty.
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Praktický postřeh z netu k nové verzi webu: :)

Výstřižek.PNG
 
Myslím, že je to obecně krok kupředu, web mi na první pohled přijde mnohem intuitivnější, než předchozí. Pár bodů, které mě hodně těší:
  • dokumenty na jednom místě, záložka dokumenty: A pozor, pro zájamce - aktuální pravidla golfu online (2016) na čgf!
  • šikovné a zatím rychlé vyhledávání hřišt a zdá se, že i turnajů
  • stejně tak dobré dohledávání hráčů, rychlé
Pár věci se mi nezdá, ale asi si to časem sedne, za mě jednoznačně palec nahoru. :) :up:
 
Hele tak už s tím nějakou dobu pracuju a za mě palec nahoru. Vše mi přijde rychlejší, pohodlnější a snazší.
 
Zrovna vcera se o tom bavila spusta lidi na turnaji a vsichni na to nadavaji, ze je neprehledne a komplikovane

Pri zadavani vysledku bylo na recepci slyset vykriky, nemuzu se pripojit, nelze zadavat... a uklidneni od dalsi osoby - pohoda, ted vsichni zadavaji vysledky,je treba vydrzet...

ps: kdyz musis tak si zvyknes :)
 
Pri zadavani vysledku bylo na recepci slyset vykriky, nemuzu se pripojit, nelze zadavat... a uklidneni od dalsi osoby - pohoda, ted vsichni zadavaji vysledky,je treba vydrzet...

Neplést s technickým serverem pro zadávání výsledků, ten je neskutečně pomalej!
 
Hrozně mě točí pozadí v políčkách pro vyhledávání / filtr - vždycky mi s ním splyne kurzor a já pak nevím, kam píšu :D
 
Já mám trochu výhradu - i když asi nepodstatnou - ke grafice, protože nechápu, proč pro bogey a dabláč nenechali ty hezké modré barvy jako dříve. Už jen proto, že těchto výsledků na jamkách je zdaleka nejvíc.....a teď tam budou tím pádem na většině řádku - s prominutím - ty vyblitý odstíny čehosi.
Ale jinak funkčnost a přehlednost zatím dobrý:up:
 
Hlavně že to šlape rychle, i ten technický server. Samozřejmě že je podmínkou kvalitní připojení.
 
Ta verze původní: http://cgf.simoptclient.cz/cz je lepší než ta současná, proč to jedou zase podle jiných not? Ví to někdo?
Mezi těmi verzemi je zase viditelný tak 5 až 8 let historický rozdíl v grafickém zpracování
Mně to přijde identický :D, ale mám v sobě 2x veeelkej sunrise :D
 
I mě to přijde identické a nepamatuji si žádnou jinou přechodnou verzi. A i kdyby, tak je to asi jejich věc, jak si udělají web.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom