Nový web čgf, jak se vám líbí?

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,353
1,329
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Ale jak jo...! Konečně je z toho cítit současnost. Design z 80 let už nebyl nic moc. Co já hledám, a mám s tím vždy problémy najít, je seznam trenérů a kalendář akcí na nový rok. To vždy musím hledat přes google. Na webu jsem se k tomu přes menu nikdy nedostal.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,456
1,816
123
36
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jsem se zkusil zaregistrovat a přihlásit a zatím tam nic není, ale kdyby to pak fungovalo, že by člověk viděl a jednoduše dohledal o sobě info, tak bych to velmi uvítal. :)

Vojtas

Nováček+
18.1.2017
29
11
13
Jméno
Vojtěch Černý
Ale jak jo...! Konečně je z toho cítit současnost. Design z 80 let už nebyl nic moc. Co já hledám, a mám s tím vždy problémy najít, je seznam trenérů a kalendář akcí na nový rok. To vždy musím hledat přes google. Na webu jsem se k tomu přes menu nikdy nedostal.
Ty akce ČGF jsou přes Dokumenty - Dokumenty STK

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,456
1,816
123
36
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Aktuálně z PF... "V tomto případě jde o testovací verzi, některé části webu (anglická verze, osobní stránka) jsou v dokončovací fázi. Plná verze se v první polovině ledna příštího roku objeví na dobře známe adrese www.cgf.cz. Případné reakce na funkčnost očekáváme na adrese novyweb@cgf.cz"

Takže určitě se nebát psát podněty.

Shoty: ati

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,456
1,816
123
36
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Myslím, že je to obecně krok kupředu, web mi na první pohled přijde mnohem intuitivnější, než předchozí. Pár bodů, které mě hodně těší:
  • dokumenty na jednom místě, záložka dokumenty: A pozor, pro zájamce - aktuální pravidla golfu online (2016) na čgf!
  • šikovné a zatím rychlé vyhledávání hřišt a zdá se, že i turnajů
  • stejně tak dobré dohledávání hráčů, rychlé
Pár věci se mi nezdá, ale asi si to časem sedne, za mě jednoznačně palec nahoru. :) :up:

alda

Mazák fóra
29.2.2016
566
189
53
Wien
Jméno
Ales Dana
MI se nelibi ta grafika CZ, kde si vybiras kraj pro filtrovani hracu..... to nekdo pekne odflakl

29.2.2016
566
189
53
Wien
Jméno
Ales Dana
Zrovna vcera se o tom bavila spusta lidi na turnaji a vsichni na to nadavaji, ze je neprehledne a komplikovane

Pri zadavani vysledku bylo na recepci slyset vykriky, nemuzu se pripojit, nelze zadavat... a uklidneni od dalsi osoby - pohoda, ted vsichni zadavaji vysledky,je treba vydrzet...

ps: kdyz musis tak si zvyknes :)

1.3.2016
1,417
1,404
123
Jméno
Martin Kopčák
Pri zadavani vysledku bylo na recepci slyset vykriky, nemuzu se pripojit, nelze zadavat... a uklidneni od dalsi osoby - pohoda, ted vsichni zadavaji vysledky,je treba vydrzet...
Neplést s technickým serverem pro zadávání výsledků, ten je neskutečně pomalej!

ligi

Člen fóra
23.2.2017
55
42
28
Jméno
Libor Klus
Já mám trochu výhradu - i když asi nepodstatnou - ke grafice, protože nechápu, proč pro bogey a dabláč nenechali ty hezké modré barvy jako dříve. Už jen proto, že těchto výsledků na jamkách je zdaleka nejvíc.....a teď tam budou tím pádem na většině řádku - s prominutím - ty vyblitý odstíny čehosi.
Ale jinak funkčnost a přehlednost zatím dobrý:up:

Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro
Neplanuje nekdo hru tenhle vikend? Sobota Hradec nebo nedele okolo Prahy?
Byla by libo fotosoutěž? :) Nějaký nápad, typicky zase golfové jaro?

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,306
Členové
323
Nejnovější uživatel
JirkaJ

Různé užitečné odkazy