Nový web čgf, jak se vám líbí?

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,666
1,772
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Ale jak jo...! Konečně je z toho cítit současnost. Design z 80 let už nebyl nic moc. Co já hledám, a mám s tím vždy problémy najít, je seznam trenérů a kalendář akcí na nový rok. To vždy musím hledat přes google. Na webu jsem se k tomu přes menu nikdy nedostal.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,029
2,319
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jsem se zkusil zaregistrovat a přihlásit a zatím tam nic není, ale kdyby to pak fungovalo, že by člověk viděl a jednoduše dohledal o sobě info, tak bych to velmi uvítal. :)

Vojtas

Nováček+
18.1.2017
29
11
13
Jméno
Vojtěch Černý
Ale jak jo...! Konečně je z toho cítit současnost. Design z 80 let už nebyl nic moc. Co já hledám, a mám s tím vždy problémy najít, je seznam trenérů a kalendář akcí na nový rok. To vždy musím hledat přes google. Na webu jsem se k tomu přes menu nikdy nedostal.
Ty akce ČGF jsou přes Dokumenty - Dokumenty STK

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,029
2,319
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Aktuálně z PF... "V tomto případě jde o testovací verzi, některé části webu (anglická verze, osobní stránka) jsou v dokončovací fázi. Plná verze se v první polovině ledna příštího roku objeví na dobře známe adrese www.cgf.cz. Případné reakce na funkčnost očekáváme na adrese novyweb@cgf.cz"

Takže určitě se nebát psát podněty.

Shoty: ati

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,029
2,319
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Myslím, že je to obecně krok kupředu, web mi na první pohled přijde mnohem intuitivnější, než předchozí. Pár bodů, které mě hodně těší:
  • dokumenty na jednom místě, záložka dokumenty: A pozor, pro zájamce - aktuální pravidla golfu online (2016) na čgf!
  • šikovné a zatím rychlé vyhledávání hřišt a zdá se, že i turnajů
  • stejně tak dobré dohledávání hráčů, rychlé
Pár věci se mi nezdá, ale asi si to časem sedne, za mě jednoznačně palec nahoru. :) :up:

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,631
1,754
123
Jméno
Martin Kopčák
Hele tak už s tím nějakou dobu pracuju a za mě palec nahoru. Vše mi přijde rychlejší, pohodlnější a snazší.

Shoty: requo

alda

Mazák fóra
29.2.2016
637
250
73
Wien
Jméno
Ales Dana
Zrovna vcera se o tom bavila spusta lidi na turnaji a vsichni na to nadavaji, ze je neprehledne a komplikovane

Pri zadavani vysledku bylo na recepci slyset vykriky, nemuzu se pripojit, nelze zadavat... a uklidneni od dalsi osoby - pohoda, ted vsichni zadavaji vysledky,je treba vydrzet...

ps: kdyz musis tak si zvyknes :)

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,631
1,754
123
Jméno
Martin Kopčák
Pri zadavani vysledku bylo na recepci slyset vykriky, nemuzu se pripojit, nelze zadavat... a uklidneni od dalsi osoby - pohoda, ted vsichni zadavaji vysledky,je treba vydrzet...
Neplést s technickým serverem pro zadávání výsledků, ten je neskutečně pomalej!

Marek90

Aktivní člen
23.2.2017
167
175
53
Mnichovice
Jméno
Marek Čepl
Hrozně mě točí pozadí v políčkách pro vyhledávání / filtr - vždycky mi s ním splyne kurzor a já pak nevím, kam píšu :D

ligi

Člen fóra
23.2.2017
78
68
28
Jméno
Libor Klus
Já mám trochu výhradu - i když asi nepodstatnou - ke grafice, protože nechápu, proč pro bogey a dabláč nenechali ty hezké modré barvy jako dříve. Už jen proto, že těchto výsledků na jamkách je zdaleka nejvíc.....a teď tam budou tím pádem na většině řádku - s prominutím - ty vyblitý odstíny čehosi.
Ale jinak funkčnost a přehlednost zatím dobrý:up:

Dusko

Aktivní člen
7.3.2017
115
137
53
Jméno
Dušan Houdek
Ta verze původní: http://cgf.simoptclient.cz/cz je lepší než ta současná, proč to jedou zase podle jiných not? Ví to někdo?
Mezi těmi verzemi je zase viditelný tak 5 až 8 let historický rozdíl v grafickém zpracování