Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Nový indoor v Šestajovicích na okraji Prahy

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Nový indoor v Šestajovicích na okraji Prahy (Golf.cz)

Nový indoor bude 3. února 2022 otevřen v Šestajovicích u Prahy. GreenGolf Indoor Studio je vybaveno simulátory řady Trackman 4. Výhodou je přesné měření parametrů úderů, délky tvaru a dokonalá grafika. Při otevření budu v provozu dva velké a jeden menší, v blízké době budou doplněny o dva malé. Investorem centra je místní golfový nadšenec Ivan Fučík.

Otevírací doba bude sedm dní v týdnu od 9 do 21 hodiny. Provozovatel nepočítá se stálými trenéry, centrum bude otevřeno všem. Hodiny bude možno rezervovat prostřednictvím rezervačního systému.

Historie herních záznamů se hráči ukládá v online aplikaci dostupné pro mobilní telefony. Trackman nabízí také několik her pro děti.​

Centrum je připraveno i pro společenské akce, firemní team buildingy a další eventy, včetně cateringu.

V tomto centru jsou k dispozici speciální míče Pro V1 RCT, které vyvinul Titleist ve spolupráci se společností Trackman pro hru na těchto simulátorech.​

Vedoucí provozu je Tereza Lexová. Event a marketing managerem je Šárka Tomášková.

www.greengolf.cz

První zkoušky simulátoru
Pozvánka na Opening 3.2.2022


The post Nový indoor v Šestajovicích na okraji Prahy appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Vypadá to tam pěkně ale i cena tomu odpovídá 900/1400Kč/hod, jestli dobře koukám. Zajímalo by mě, jestli sem mu to někdy vrátí ta investice.
 
Vypadá to tam pěkně ale i cena tomu odpovídá 900/1400Kč/hod, jestli dobře koukám. Zajímalo by mě, jestli sem mu to někdy vrátí ta investice.
Vzhledem k ceně asi slušnej oddíl 🤭😂
 
Rozumím tomu správně, že je hra dražší o 500,- když si na TM navolím hřiště místo DV a jinak je vše úplně stejné?? Nebo to chápu blbě??😏

U nás je pro nečlena 790,- / hod. Ale je jedno jestli trénuje a nebo hraje hřiště. A i si
myslím , že i jedno kolik hráčů hodinu to hřiště hraje.
1B187A4D-87DD-4A62-8ACB-D615FCA79D84.jpeg
 
Rozumím tomu správně, že je hra dražší o 500,- když si na TM navolím hřiště místo DV a jinak je vše úplně stejné?? Nebo to chápu blbě??😏

U nás je pro nečlena 790,- / hod. Ale je jedno jestli trénuje a nebo hraje hřiště. A i si
myslím , že i jedno kolik hráčů hodinu to hřiště hraje.Zobrazit přílohu 28467
Ahoj,

jestli se nepletu, tak je to HK. Ano? Nemám to daleko a cenově v porovnání s ostatním mě to přijde jako dobrá volba. Má tam člověk soukromí? Jsem stydlivej 😁
Říkal jsem si, že než se jaro zeptá, tak bych zkusil přes zimu přijít na kloub tomu, co dělám blbě s driverem a trackman by mě k tomu mohl pomoct. Vzhledem k tomu, že by to byla má premiéra, tak předpokládám, že trenér na začátku je jasnej. Otázkou je, který z nich. Koho doporučuješ? Co jsem pátral po jejich sebeprezentaci na webu, tak se mně líbí Míša Valášková, ale nejsem si jistý, jestli chlap nebude lepší. Prosím o radu.
Klidně všechny. Jde mně o to zlepšit driver a dostat se na 200m carry a neutratit majlant 😁Když dám 150 m se 7i, tak věřím, že problém je buď v mé hlavě, anebo v mé hlavě v kombinaci s náčiním. Mám jít nejdřív na fitting driveru (na 90% tuším, že mám špatný shaft), anebo na lekci s trenérem?

Děkuju
 
Ahoj,

jestli se nepletu, tak je to HK. Ano? Nemám to daleko a cenově v porovnání s ostatním mě to přijde jako dobrá volba. Má tam člověk soukromí? Jsem stydlivej 😁
Říkal jsem si, že než se jaro zeptá, tak bych zkusil přes zimu přijít na kloub tomu, co dělám blbě s driverem a trackman by mě k tomu mohl pomoct. Vzhledem k tomu, že by to byla má premiéra, tak předpokládám, že trenér na začátku je jasnej. Otázkou je, který z nich. Koho doporučuješ? Co jsem pátral po jejich sebeprezentaci na webu, tak se mně líbí Míša Valášková, ale nejsem si jistý, jestli chlap nebude lepší. Prosím o radu.
Klidně všechny. Jde mně o to zlepšit driver a dostat se na 200m carry a neutratit majlant 😁Když dám 150 m se 7i, tak věřím, že problém je buď v mé hlavě, anebo v mé hlavě v kombinaci s náčiním. Mám jít nejdřív na fitting driveru (na 90% tuším, že mám špatný shaft), anebo na lekci s trenérem?

Děkuju
Ano je to v Hradci. Soukromí tam je.Jsi tam sám s trenérem. Já chodím trénovat s Honzou Smotlachou. Ten je v pohodě.
Šel bych na lekci s trenérem a o shaftu driveru se s ním poradil.
Trochu problém vidím s termínem. Já se tam snažím chodit 3x týdně na 1-2 hod.
a dnes jsem se objednával na 7.2. Ostatní
termíny jsou vesměs plné. Spoj se s Honzou třeba nějaký termín najde. Když ne,
tak se ozvi nějak to vymyslíte v mých hodinách.
 
Cena nenormální. Bestgolf indoor trackman 500/hod při koupi 12 hodin.... (Praha)

Chápu, že je to investice, ale klasickej 20 let starej FSG simulátor stojí v podstatě to samý (možná víc) a cena je 350-500/hod. Trackman toho samozřejmě umí víc a je sofistikovanější a propracovanější, ale upřímně kolik lidí pozná skutečně rozdíl;)
 
Trackman toho samozřejmě umí víc a je sofistikovanější a propracovanější, ale upřímně kolik lidí pozná skutečně rozdíl;)
A hlavně - kolik lidí je schopno těm datům porozumět, natož s nimi pracovat ;)

Když jsem viděl tu cenu - pokud si člověk pořídí Mevo+ s balíčkem PRO, tak bude mít většinu dat, které poskytuje TM4 a zaplatí se mu za cca 50 hodin tréninku (hry) na TM4 v tomto SUPERindooru 🙈
Těch 50hodin znamená cca 2h týdně v zimní sezóně.

Ještě mne napadlo s ohledem na tu cenu - jestli to není "výchozí" cena a nebude následně inzerována sleva až 50% 🤭😂
 
A hlavně - kolik lidí je schopno těm datům porozumět, natož s nimi pracovat ;)

Když jsem viděl tu cenu - pokud si člověk pořídí Mevo+ s balíčkem PRO, tak bude mít většinu dat, které poskytuje TM4 a zaplatí se mu za cca 50 hodin tréninku (hry) na TM4 v tomto SUPERindooru 🙈
Těch 50hodin znamená cca 2h týdně v zimní sezóně.

Ještě mne napadlo s ohledem na tu cenu - jestli to není "výchozí" cena a nebude následně inzerována sleva až 50% 🤭😂
Myslíš nikdy nekončící sleva 50% :D. Asi něco na princip cenového tornáda ve webgolfu...
 
Párkrát jsem tam už byl a myslím, že můžu celkem objektvivně hodnotit. Když začnu zvenku, polohou je situováno do prostor příměstkých plechových "nákupních parků", takže velkou výhodou je množství parkovacích míst, kdy není problém zaparkovat přímo u vchodu (chodím občas do Čechie, Stepu i zmíněného Bestgolfu a všude je parkování vetšinou katastrofa). Dovnitř Vás zatím musí vpustit obsluha (dveře jsou na fotobuňku a aby se stále neotvíraly a nerušilio to, tak je to asi vypnuté), ale to je podle mě prozatimní stav.
Uvnitř je všechno krásný, nový a voňavý. Zatím nejsou v provozu všechna místa, ale tuším, že jsou aktivní 3 trackmany.
A mají nový ceník. Byť si myslím, že nejde o zmíněnou "nikdy nekončící slevu 50%" a časem navýší, tak i tak mi to přijde zajímavé:
TRÉNINK - 1h / 499 Kč
10h / 4491 Kč
  • SHOT ANALYSIS
  • TEST CENTR
  • TRACKMAN COMBINE
(max. 2 hráči + trenér)

HRA NA SIMULÁTORU - 1h / 699 Kč
2h / 1398 Kč
10h / 5000 Kč
(max. 4 hráči)

A rozdíl trénink a hra mi byl vysvětlen tak, že standardní cena je 699 Kč/h a pro trénink drivingu (s trenérem i bez) je sleva na 499 Kč. A to, že trenéři neplatí poplatek, mi přijde hodně vztřícné. A co se týká čísel, myslím, že obsluha každému ráda poradí, co které číslo znamená.
Já děkuji @davidfara za informaci o Bestgolfu, kam jsem díky tomu začal chodit hrát. A jelikož mám Šestajovice za rohem, tak hodinový trénink na trackmanu za 449 Kč (koupím rovnou 10h) je pro mě super. Hrozně rád se hrabu v číslech (rozumím všem potřebným parametrům) a porovnávám, takže za mě určitě doporučuji alespoň zkusit. A kávu tam také mají dobrou :D
Byl tam ještě někdo odsud?
 
Mimochodem Bestgolf měl nějakou akci pro členy na zimní sezónu, kdy při koupi těch jejich 10-12hodin trackmanu vycházela hodina na nějakých 180kč.

Nevím, jestli to ještě platí, ale nějak před Vánoci jsem si toho tam všiml.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom