Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Změna z HCP na HI v roce 2020 (uzamčeno)

Stav
Uzamčeno.
CR/SR lze najít zde:

nebo na cgf, pod zalozkou hriste, tam ocekavam aktualnejsi hodnoty
 
a znamená to v důsledku mimojiné, že hřiště budou muset vyměnit/přelepit všechny cedule, kde mají uvedený HCP, ne?
 
a znamená to v důsledku mimojiné, že hřiště budou muset vyměnit/přelepit všechny cedule, kde mají uvedený HCP, ne?
Proč by to měli měnit? Nový výpočet HI nemá vliv na CR/SR a tím pádem ani na hrací HCP.
Stačí případně přelepit jen HCP na HI, ale myslím, že to je stejně zbytečnost ;)
 
Proč by to měli měnit? Nový výpočet HI nemá vliv na CR/SR a tím pádem ani na hrací HCP.
Stačí případně přelepit jen HCP na HI, ale myslím, že to je stejně zbytečnost ;)
na právě, třeba na odpalištích bývá uveden pro jaká HCP je určeno. A na tabulkách s CR/SR je taky uvedeno HCP
 
Prvni spolehliva online kalkulacka, kterou jsem nasel, muzete si zkusit vyplnit, ale chce to dost hledani CR a SR, nedeste se, odkaz je s hodnotama me malickosti :D
HI Calculator
Ta kalkulačka nepracuje s UHV (Upravený Hrubý Výsledek) 🤔

Zůstanu zatím u své tabulky, uvidím co mi vypočte server ČGF ;)
 
Upraveno:
Asi by se tam měl zadávat rovnou UHV. Nepochopil jsem ale, jak se tam zadávají devítkové výsledky, nefunguje mně to.
 
Asi by se tam měl zadávat rovnou UHV. Nepochopil jsem ale, jak se tam zadávají devítkové výsledky, nefunguje mně to.
ruzova kolonka 9 hole score nefunguje?
 
Když zadám Hodkovičky CR 34,2 a SR 131, tak to počítá nesmyslně nízký HI. Nevím, jestli by i SR neměl být poloviční, ale spíš myslím, že ne.
 
Když zadám Hodkovičky CR 34,2 a SR 131, tak to počítá nesmyslně nízký HI. Nevím, jestli by i SR neměl být poloviční, ale spíš myslím, že ne.
I SR by měl být poloviční.
 
Nové info od Dalibora Procházky
 
Zrovna posledni odstavec mne desi jak ja dam ty sve HI a HCP v Rakousku dohromady. Rakusaci maji rok odklad zrejme. Takze furt budu mit dva hcp stale .... doufam ze mne nikdo nenabonzuje
 
Nemáte někdo k dispozici databázi aktuálních CR/SR pro jednotlivá hřiště a odpaliště? Vím, že je možné to ručně postahovat ze serveru ČGF, ale kdo by se s tím v dnešní době pral, když databáze existuje :)

Děkuji za případné poslání do soukromé zprávy.
 
vyhledaval jsem jednotlive na cgf, ale mohl by to nekdo naprogramvat, dle odpalist a tak :D
 
vyhledaval jsem jednotlive na cgf, ale mohl by to nekdo naprogramvat, dle odpalist a tak :D
To bych zvládnul udělat makro třeba v Excelu, pokud budou data :)
 
je to opravdu aktualni?? 2018 a 2019 doslo k dost prenormovani, ktere obcas nejsou ani v aplikaci teetimu, udaje z cgf jsou jistota
to netuším a souhlasím s jistotou u cgf. Já jsem to použil, protože se v tom jednoduše dohledá vše potřebně a pro můj orientační výpočet nového HI to postačovalo :)
 
Podle mě to stáhnout jednoduše nepůjde. Potřebuješ to pro každá odpaliště zvlášť. Takže musíš prolézt weby hřišť.
Určitě to na ČGF serveru a na Teetime někde je (když počítají výsledky turnajů), ale určitě to není jednoduše stáhnutelné
Albatross má na svém webu hodnoty podle odpališť
CR 76,3 75,1 73 77,1 74
SR 151 147 140 142 139

Dodatečně upravuji: Na serveru ČGF jsem to nakonec našel i pro jednotlivá odpaliště, vtipné je, že je to jiné než na webu Albatrossu
Navíc se CR a SR liš podle pohlaví
 
Podle mě to stáhnout jednoduše nepůjde. Potřebuješ to pro každá odpaliště zvlášť. Takže musíš prolézt weby hřišť.
Určitě to na ČGF serveru a na Teetime někde je (když počítají výsledky turnajů), ale určitě to není jednoduše stáhnutelné
Albatross má na svém webu hodnoty podle odpališť
CR 76,3 75,1 73 77,1 74
SR 151 147 140 142 139

Dodatečně upravuji: Na serveru ČGF jsem to nakonec našel i pro jednotlivá odpaliště, vtipné je, že je to jiné než na webu Albatrossu
Navíc se CR a SR liš podle pohlaví
Údaje na serveru ČGF jsou „směroplatné” ;)
Pokud si přečteš definici CR a SR tak pochopíš, že musí být rozdílné pro obě pohlaví - jinak bys měl stejnou normu ze stejného odpaliště pro obě pohlaví.

Když už jsme u těch pohlaví - jak to řeší ti, co mají třetí, čtvrté, ..., pohlaví. Už aby zasáhla nějaká ta neziskovka a golf kvůli genderové nevyváženosti dala na černou listinu 🤭
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom