Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odkazy na užitečné informace?

mojeheslogolf

Člen fóra
Jméno
František
Klub
Golf Club Háje
Asi nejsem ten pravý kdo má radit a přinášet nápady , sám nejsem moc aktivní.
Jamka je jednoznačně super zdroj informací a po celém fóru je odpověď a rady prakticky na vše. Dokonce asi ten nejlepší cz zdroj. Sám jsem tady čerpal když jsem začínal a tápal, vlastně čerpám pořád nestálo by za to udělat sekcí "golfový pulec" a na cca 30 základních otázek které všichni známe také jsme je dříve dávali a později je dostáváme , udělat odkazy přímo do proběhlých fór a zjednodušit první seznámení a směrování. Ne proto že by začátečníci neuměly hledat, ale spíše aby se ptaly správně a dostávali snáze základní info.
 
Asi nejsem ten pravý kdo má radit a přinášet nápady , sám nejsem moc aktivní.
Jamka je jednoznačně super zdroj informací a po celém fóru je odpověď a rady prakticky na vše. Dokonce asi ten nejlepší cz zdroj. Sám jsem tady čerpal když jsem začínal a tápal, vlastně čerpám pořád nestálo by za to udělat sekcí "golfový pulec" a na cca 30 základních otázek které všichni známe také jsme je dříve dávali a později je dostáváme , udělat odkazy přímo do proběhlých fór a zjednodušit první seznámení a směrování. Ne proto že by začátečníci neuměly hledat, ale spíše aby se ptaly správně a dostávali snáze základní info.

Dobrý nápad, rozumím myšlence.

Uvažuji o tom dlouho a hledám rozumnou cestu. Fórum obsahuje několik stovek/tisíc vláken, kde jsou různě ty užitečné informace rozstrkány. Nedá se ani říct, že by vždy vlákno obsahovalo tu správnou informaci, ale občas obsahuje užitečnou odpověď na něco jiného. Plus směs nesouvisejícího "balastu". Abych se přiznal, moc mě nanapadá způsob, jak to udělat tak, aby to nebylo pro začátečníka spíše matoucí. Kdyby měl někdo myšlenku, sem s tím.
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom