Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
Znovuzrození odznaků, v pilotu. Někteří z vás si pamatují na odznaky cca dvě sezóny zpátky - loni aktualizovaná verze fóra je už bohužel nepodporovala. Nalezlo se řešení, jak je konečně rozumně doplnit do současné aktuální verze. Je to kombinace několika nastavení a různých funkcí a prozatím je integrován pouze jeden odznak a to Úroveň HCP (Rookie, Amateur, Elite, Maste, PRO). Odznaky jsou dobrovolné a budou buď generovány na základě aktivity na fóru (např. vyplněný WITB), nebo dle toho, co si osoba zaškrtne u sebe v Nastavení. Zároveň si každý sám pro sebe bude moci, pokud nebude chtít, i automatické přidělování odznaků u sebe vypnout.

První odznak, který je, je tedy HCP, kdo má chuť, zvolte si konkrétní úroveň u sebe v Nastavení pomocí zaškrtnutí příslušné hodnoty - https://www.19jamka.cz/account/account-details .

POZOR, ODZNAK SE K TVOJÍ IKONĚ PŘIŘADÍ AUTOMATICKY 20 MIN PO KAŽDÉ CELÉ HODINĚ - tedy ne hned! (na pozadí se spouští robot každou hodinu, který pro odznaky hledá změny)

---
Kdo bude mít chuť a čas, zaškrtněte své HCP, budu chvíli pomocí logů sledovat, jestli se to chová správně, než postupně přidám další odznaky, které byly dříve (a pak dám i návod, co který znamená atd).
 
Proběhla další technická aktualizace fóra dokončena. Xenforo 2.1.1 -> Xenforo 2.1.2. (change list) + aktualizace šablony a souvisejících pluginů. Pokud by něco někomu nefungovalo, dejte vědět. Nic zásadního se nezměnilo.

+ drobná novinka "lajků":

Přibyl k užívání emotikon "Ok, četl jsem" pro rychlou reakci typu k individuálnímu využití trochu rozdílnému oproti klasickému lajku - To se mi líbí, shot (zvednutý palec). "Ok" je spíše jednoslovná odpověď stylem... přečetl jsem, beru, chápu, ok (prostě více neutrální, než pozitivně zabarvený "To se mi líbí, shot!") Viz obr.

Ok, četl jsem.PNG


PS: je možné, že se emotikon nezobrazuje, potom je potřeba obnovit paměť prohlížeče, na počítači zpravidla ctrl+f5, jinde případně znovunačtením stránky, nestačí obnovit, ale znovunačíst. Můžete tam mít mezeru... pokud to neuděláte, časem se to u vás upraví samo (jakmile si váš prohlížeč šáhne pro současnou mapu emotikonů 19.jamky pro lajky).
 
Upraveno:
Vizuální úprava homepage:

Na titulce se objevil zhruba uprostřed box s rychlými odkazy na vlákna, která by měl být snadno dostupná. Tento žlutý (znovuzrozený) box do budoucna nahradí buttony v pravém sloupci (PC) verze, které jsou statické a zabírají zbytečně mnoho místa, na to, že se na ně kliká minimálně.

Nový centrální homepage rozcestník s rychlými odkazy ještě postupně doplním/doladím. Aktuálně díky němu přibyla vlákna (snad se chytnou) a budeme se vzájemně informovat o dobrých akcích!
---

Výstřižek.png
 
Znovuzrození odznaků, v pilotu. Někteří z vás si pamatují na odznaky cca dvě sezóny zpátky - loni aktualizovaná verze fóra je už bohužel nepodporovala. Nalezlo se řešení, jak je konečně rozumně doplnit do současné aktuální verze. Je to kombinace několika nastavení a různých funkcí a prozatím je integrován pouze jeden odznak a to Úroveň HCP (Rookie, Amateur, Elite, Maste, PRO). Odznaky jsou dobrovolné a budou buď generovány na základě aktivity na fóru (např. vyplněný WITB), nebo dle toho, co si osoba zaškrtne u sebe v Nastavení. Zároveň si každý sám pro sebe bude moci, pokud nebude chtít, i automatické přidělování odznaků u sebe vypnout.

První odznak, který je, je tedy HCP, kdo má chuť, zvolte si konkrétní úroveň u sebe v Nastavení pomocí zaškrtnutí příslušné hodnoty - https://www.19jamka.cz/account/account-details .

POZOR, ODZNAK SE K TVOJÍ IKONĚ PŘIŘADÍ AUTOMATICKY 20 MIN PO KAŽDÉ CELÉ HODINĚ - tedy ne hned! (na pozadí se spouští robot každou hodinu, který pro odznaky hledá změny)

---
Kdo bude mít chuť a čas, zaškrtněte své HCP, budu chvíli pomocí logů sledovat, jestli se to chová správně, než postupně přidám další odznaky, které byly dříve (a pak dám i návod, co který znamená atd).

Odznaky: K rozpracované fci odznaků jsem dnes přidal další dva:
  • hotovo:
    • Úroveň HCP (Rookie, Amateur, Elite, Maste, PRO)
  • nově přidáno:
    • Pokořeno 100/90/80/PAR
    • Česká hřiště 10x/25x/50x/100+
K individuálnímu nastavení zaškrtnutím: https://www.19jamka.cz/account/account-details
 
Proběhla další technická aktualizace fóra dokončena. Xenforo 2.1.1 -> Xenforo 2.1.2. (change list) + aktualizace šablony a souvisejících pluginů. Pokud by něco někomu nefungovalo, dejte vědět. Nic zásadního se nezměnilo.

+ drobná novinka "lajků":

Přibyl k užívání emotikon "Ok, četl jsem" pro rychlou reakci typu k individuálnímu využití trochu rozdílnému oproti klasickému lajku - To se mi líbí, shot (zvednutý palec). "Ok" je spíše jednoslovná odpověď stylem... přečetl jsem, beru, chápu, ok (prostě více neutrální, než pozitivně zabarvený "To se mi líbí, shot!") Viz obr.

Zobrazit přílohu 7239

PS: je možné, že se emotikon nezobrazuje, potom je potřeba obnovit paměť prohlížeče, na počítači zpravidla ctrl+f5, jinde případně znovunačtením stránky, nestačí obnovit, ale znovunačíst. Můžete tam mít mezeru... pokud to neuděláte, časem se to u vás upraví samo (jakmile si váš prohlížeč šáhne pro současnou mapu emotikonů 19.jamky pro lajky).
Začíná mi chybět tlačítko pro "no comment"... 🤨
 
Nebude zaveden nějaký přepočet: pokořeno 100/90/80/70/60 vzhledem k páru hřiště?? Jsou-li páry od 60-76 tak to je docela velký rozptyl! Větší par jak 76 /18 jamek neznám.
Navrhuji (76/ par hřiště )*par hřiště * zahrané rány= pokořeno.
 
Nebude zaveden nějaký přepočet: pokořeno 100/90/80/70/60 vzhledem k páru hřiště?? Jsou-li páry od 60-76 tak to je docela velký rozptyl! Větší par jak 76 /18 jamek neznám.
Navrhuji (76/ par hřiště )*par hřiště * zahrané rány= pokořeno.
Protože se obvykle vychází z PARu 72, tak by jednodušší bylo mít “pokořeno” +8; +18 atd.
I když profi túře je taky jedno jestli 59 ran padlo na PAR72 nebo jiném ;)
Asi bych to nechal, jak to je a nekomplikoval to :up:
 
Protože se obvykle vychází z PARu 72, tak by jednodušší bylo mít “pokořeno” +8; +18 atd.
I když profi túře je taky jedno jestli 59 ran padlo na PAR72 nebo jiném ;)
Asi bych to nechal, jak to je a nekomplikoval to :up:
To máš pravdu, že nejjednodušší by bylo , pokořeno -5,0,+5,+10,+15,+20. A to by bylo srovnatelné, bez ohledu na par, max to vztáhnout na žluté a bílé popř expert černé odpaliště.
 
Kluci moc to řešíte. Za chvilku se přidá někdo další a začne řešit obtížnost hřiště. Pak přijde další upřesnění a už to nebude polovina hráčů schopna bez excelu spočítat. Někdy je v jednoduchosti opravdu krása, i přes to, ze není úplně fér.

Nejlepší výsledek jsem zahrál na hřišti par 72. Včera na par 70 jsem byl o 19 ran horší :)
 
Kluci moc to řešíte. Za chvilku se přidá někdo další a začne řešit obtížnost hřiště. Pak přijde další upřesnění a už to nebude polovina hráčů schopna bez excelu spočítat. Někdy je v jednoduchosti opravdu krása, i přes to, ze není úplně fér.

Nejlepší výsledek jsem zahrál na hřišti par 72. Včera na par 70 jsem byl o 19 ran horší :)
Proto jsem v poslední větě napsal, že bych to nechal jak to je ;)
 
Nebude zaveden nějaký přepočet: pokořeno 100/90/80/70/60 vzhledem k páru hřiště?? Jsou-li páry od 60-76 tak to je docela velký rozptyl! Větší par jak 76 /18 jamek neznám.
Navrhuji (76/ par hřiště )*par hřiště * zahrané rány= pokořeno.

Nechame to tak jak to je. Je to jednoduche, nijak se podle toho hodnota a kvalita cloveka nesoudi - rovnez neresime jestli to je free nebo soutezni, jestli se vzdy spravne aplikovala pravidla atd. Je to jen odznacek a v nasich mistnich podminkach v ramci fóra je jedno, jestli to bylo na hristi s parem 72, 70 nebo jinak. Podobny propocet by se musel resit i u vsech dalsich hranic jak rikas a to uz je zbytecne komplikujici. Kazdy si to muze ale pojmout po svem a byt ultra presny vzhledem k paru hriste. :up:

Ja to treba vnimam u kazdeho jen orientacne, ze se mu nekdy zadarilo. Ale neznamena to pro me, ze se mu to musi podarit vzdy a nebo ze to bude schopen na povel zopakovat. :)

Diky za podnět!
 
Upraveno:
To už by se dalo řešit, jestli se třeba nepočítá devítka pod par...
 
A ZROZEN JEST ADMIN 19.JAMKY!

Nadešel čas rozdělit a vytrhnout část existence z mé dosavadní identity @requo. V tuto chvíli dochází tedy k administrativní změně, věřím, že lépe uchopitelné navenek. Tedy, veškeré systémové věcí týkající se nadále 19.jamky jako fóra řeším já jako ADMIN. Aktivity spojené více se mnou, jako Requo bych nadále řešil samostatně jako hráč golfu a konečně se taky zapojil do diskusí, jako běžný nick a nemíchali se mé osobní diskuse jako hráče golfu a hobíka s administrativními povinnostmi fóra.

Tedy prosím - nadále vše systémové - má na starosti mé alterego @Admin a jeho/mé slovo jest zde na fóru svaté. :)


PS: Trochu schizofrenní, uznávám, ale to rozdělení už je potřeba. Však uvidíte. :)
 
Upraveno:
A ZROZEN JEST ADMIN 19.JAMKY!

Nadešel čas rozdělit a vytrhnout část existence z mé dosavadní identity @requo. V tuto chvíli dochází k administrativní změně, věřím, že lépe uchopitelné navenek. Tedy, veškeré systémové věcí týkající se nadále 19.jamky jako fóra řeším já jako ADMIN. Aktivity spojené více se mnou, jako Requo bych nadále řešil samostatně jako hráč golfu a konečně se taky zapojil do diskusí, jako běžný nick a nemíchali se mé osobní diskuse jako hráče golfu a hobíka s administrativní povinnostmi fóra.

Tedy prosím - nadále vše systémové - má na starosti mé alterego @Admin a jeho/mé slovo jest zde na fóru svaté. :)

PS: Trochu schizofrenní, uznávám, ale to rozdělení už je potřeba. Však uvidíte. :)

Neeee, eeergh, bolí to, bolí to, nechoď pryč.... , vrááááááťťtt se!!! AAAAAAARRRRGHHHHHH!!!

Potvrzuji. :)
 
Já to tušil ... já vám to říkal ... ten chlap je normální blázen :eek: 🚑🚑🚑😜
Hele, jeden nestíhal. Když jsou teď dva, budou stíhat líp. 👨‍❤️‍👨
 
Prišel podnět, zdali by na 19.jamce nemohl byt zobrazeny aktualni zebricek hracu PGA a jeden ci dva nejblizsi turnaje. Nez to zrealizuji, napadne nekoho jeste neco, co by se hodilo jako rychle golfove info automaticky aktualizovane tu mit? Pripadne jakou formu? (popis, link, jak to nekde bezi...)?

Kalendar nejblizsich turnaju PGA i zebricek mi prijde fajn info. Jasne, da se najit i jinde... ale rychly prehled, proc ne.

Nazory?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom