Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
Tak ti nevím, ale ten meteoradar od windy dost prudí ve Firefoxu na telefonu. Vše aktuální... občas díky tomu nejde ani napsat Zobrazit přílohu 4700

To někdo skutečně na Androidu používá? :) Ok, odebral jsem plugin počasí z postranního panelu (kde nutně být nemusí), teď by se měl načítat jen pod odkazem schovaném pod plus, kdo bude chtít. Problém by tím měl být vyřešen?
 
Aktualizace fóra: 19.jamka před chvilkou aktualizována na novou verzi 2.0.7. Kdyby něco někomu začalo fungovat jinak, dejte prosím vědět (dát vědět, jaký prohlížeč používáte, ideálně screen, případně do soukromé zprávy). Nemělo by, jedná se o bezpečností úpravy a optimalizační úpravy a nějaké drobnosti pro různé prohlížeče. Funkčního nic.
 
Aktualizace fóra: 19.jamka před chvilkou aktualizována na novou verzi 2.0.7. Kdyby něco někomu začalo fungovat jinak, dejte prosím vědět (dát vědět, jaký prohlížeč používáte, ideálně screen, případně do soukromé zprávy). Nemělo by, jedná se o bezpečností úpravy a optimalizační úpravy a nějaké drobnosti pro různé prohlížeče. Funkčního nic.
á tak proto jsem se sem dostávala na dvakrát!
 
Aktualizace fóra: 19.jamka před chvilkou aktualizována na novou verzi 2.0.9.

V aktualizaci došlo k opravě především bezpečnostních chyby - XSS. Nicméně - rovněž jako vždy - kdyby něco někomu začalo fungovat jinak, dejte prosím vědět (dát vědět, jaký prohlížeč používáte, ideálně screen, případně do soukromé zprávy) .
 
Následujících pár dní se budu v 19.jamce hrabat (víc než obvykle). Je potřeba zaktualizovat na novou verzi jádro i několik modulů a s tím spojenou potřebu trochu přeorganizovat některé kategorie a vlákna (což se děje postupně už teď). Bohužel teď se musí dělat už i na ostré - tzn. sem tam mohou být krátké výpadky a občas se něco přesune/začne zobrazovat jinak. :)

Zásadní věci prosím hlásit (pokud to bude dělat i o hodinu později) sem! Díky!
 
Upraveno:
Aktualizace fóra: 19.jamka před chvilkou aktualizována na novou verzi 2.0.10.

Jedna z podstatných změn - nová přehledová titulní strana

Výstřižek.PNG

Titulka je upravena pro rychlý přehled aktuálních diskusí, fotek atd. Tzn. na titulce se nově zobrazuje jen to poslední - aktuální. Fórum je pod samostatným odkazem, stejně jako fotky (možno prokliknout i z titulky pomocí horní navigační lišty), případně pomocí nových ikonek vpravo nahoře... viz obr. Toto řešení je funkční i na mobilu.

Využívejte prosím tyto ikonky pro rychlou navigaci v rámci fóra.
 
Upraveno:
@requo nevím proč, ale když jsi mě zmínil v příspěvku, tak se mi nezobrazilo info v Notifikacích, jako to bývalo...
 
to @macdav: asi uz funguje, ne? Chvilku byla chybka. Bohužel se projevila zrovna tímto způsobem. Zobrazilo se upozornění teď?
 
Po půl roce UPdate tématu.

Součástí nové verze fóra vyjma jiného je i přidaná možnost zde diskutovaného rozšíření "lajků", viz obr:

shots.png


Aktuálně jsem tuto funkci zapnul, automaticky byly započítány do "palce nahoru" i předchozí shoty. V tuto chvíli je povolen defaultní stav ala FB (stejných šest ikonek) pro vyjádření určité emoce. Bez rozlišování pozitivních/negativních. Prostě jen různé obrázky, které se zobrazí pod příspěvkem. Existují možnosti i přidat další ikonky a stavy (pozitivní/neutrální/negativní). Chvíli to ponechám běžet. Názory?
 
Po půl roce UPdate tématu.

Součástí nové verze fóra vyjma jiného je i přidaná možnost zde diskutovaného rozšíření "lajků", viz obr:

Zobrazit přílohu 5638

Aktuálně jsem tuto funkci zapnul, automaticky byly započítány do "palce nahoru" i předchozí shoty. V tuto chvíli je povolen defaultní stav ala FB (stejných šest ikonek) pro vyjádření určité emoce. Bez rozlišování pozitivních/negativních. Prostě jen různé obrázky, které se zobrazí pod příspěvkem. Existují možnosti i přidat další ikonky a stavy (pozitivní/neutrální/negativní). Chvíli to ponechám běžet. Názory?

Chybi mi vztyceny prostrednicek!
 
Takové malé jubileum - 19.jamka má svého 400. zaregistrovaného člena, včera ve 21.30 se zaregistroval @Vojtys_1. :)
A rovněž o kousek dřív byla překročena hranice 30.000 příspěvků (v 1579 tématech).

Výstřižek.PNG
 
Upraveno:
A při té příležitosti trochu pro zájemce té statistiky přihlášených uživatelů, tzn. nejedná se o návštěvnost webu, ale kolik denně je na jamce aktivních registrovaných uživatelů, kolik se přibližně napíše příspěvků a kolik se jich ohodnotí lajkem. Jedná se pouze o přihlášené uživatele, nikoli o čtenáře jamky bez přihlášení, kolemjdoucí, neregistrované...

Výstřižek.PNG
 
Můžeš ještě vyjet statistiku přihlášení v rámci 24 hodin? Ať máme vydírací nástroj pro Ty, kteří jsou na webu v rámci pracovní doby.:devil:
 
Můžeš ještě vyjet statistiku přihlášení v rámci 24 hodin? Ať máme vydírací nástroj pro Ty, kteří jsou na webu v rámci pracovní doby.[emoji317]
Nemůže. GDPR...
 
Na jména ani na přezdívky ne (btw. přezdívku nemůžeš použít ani tak pro výstupy, pokud je jednoznačně identifikovatelná s konkrétní osobou). Ale pro představu, jak vypadá obraz dne na 19.jamce - z minulého týdne Po - Ne.

Vrcholy ve všední dny (hod): 8, 12, 15, 19-22,
Víkend (hod): 19-21

Výstřižek.PNG
 
Na jména ani na přezdívky ne (btw. přezdívku nemůžeš použít ani tak pro výstupy, pokud je jednoznačně identifikovatelná s konkrétní osobou). Ale pro představu, jak vypadá obraz dne na 19.jamce - z minulého týdne Po - Ne.

Vrcholy ve všední dny (hod): 8, 12, 15, 19-22,
Víkend (hod): 19-21

Zobrazit přílohu 5774
Standard: Ráno přijdu do práce, pak mám pauzu na oběd, a ještě mrknu těsně před odchodem.
V podvečer skončí Prostřeno a mám na 19. Jamku celý večer:):up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom