Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
Mně je to celkem jedno - když to bude bezhotovostně. Záleží spíše na tom, aby Tě to co nejméně zatěžovalo a z ekonomického hlediska to vycházelo dobře.

Jinak standardně platí, že 10 lidí bude mít 10 názorů...já bych v tomto tu demokracii moc nepřeháněl:cool:

V tom s Tebou souhlasím, já si spíše to tady jen tak mapuju (ne že by mi to zpravidla ve výsledku k něčemu bylo), ale sem tam vypadne nějaký zajímavý postřeh. Komunita golfistů je pro mě pořád tak nějak těžko uchopitelná, cokoli, co funguje na netu u kohokoli jiného, u golfu je prostě z nějakého důvodu nějak jinak. :) Ve výsledku jsem poslal žádost na platební bránu ala payU, a uvidíme, co mi řeknou. je to univerzální.

ja bych se asi díky mizerným zkušenostem rad vyhnul Paypal. Jinak je mi to asi jedno ;)

Copak? Kdyby měl něco mezinárodního, tak v podstatě paypal je jediná rozumná možnost?
 
Často se mi při spuštění různých voleb stává, že vyskočí chyba, někdy požadující a někdy myslím ani nepožadující refreshnutí stránky. Po refreshi vše funguje ok???
Používám Firefox.
 
PayPal nemám, jinak platím na netu jakkoliv to po mně chce...
 
Často se mi při spuštění různých voleb stává, že vyskočí chyba, někdy požadující a někdy myslím ani nepožadující refreshnutí stránky. Po refreshi vše funguje ok???
Používám Firefox.

Netuším, zkusím to sledovat. Mně se to neděje, a log mi nic nepíše, byť jsem parkrát taky zaznamenal obdobnou chybu, zpravidla, když jsem něco aktualizoval na pozadí... děje se to pořád?

Nový pokus o smajlík.... Klik na zelené ozubené kolečko... nestalo se nic.

Bohužel neumím poradit. Nedaří se mi popsané chování nasimulovat, nevím. U několika androidu se to chovalo správně. Můžeš vyzkoušet jiné zařízení - pc? Na obrázku máš vypnutý editor, právě tím svítivým zeleným ozubeným kolečkem se znovu zapíná. Defaultní stav je zapnuto. Bohužel ti ho nemám jak zapnout já, toto si pamatuje používaný prohlížeč. Pokud ti to nepůjde, budu pátrat dál.
 
Netuším, zkusím to sledovat. Mně se to neděje, a log mi nic nepíše, byť jsem parkrát taky zaznamenal obdobnou chybu, zpravidla, když jsem něco aktualizoval na pozadí... děje se to pořád?



Bohužel neumím poradit. Nedaří se mi popsané chování nasimulovat, nevím. U několika androidu se to chovalo správně. Můžeš vyzkoušet jiné zařízení - pc? Na obrázku máš vypnutý editor, právě tím svítivým zeleným ozubeným kolečkem se znovu zapíná. Defaultní stav je zapnuto. Bohužel ti ho nemám jak zapnout já, toto si pamatuje používaný prohlížeč. Pokud ti to nepůjde, budu pátrat dál.
Tak jsem právě použila 2x smajlík z klávesnice v androidu u 2 různých komentářů. Vyplazeny jazyk se zobrazil :p , do široka úsměv ne :-D . A teď jsem zvědavá co to udělá teď....tak a teď ještě vyzkouším některé další. :) ;-) :'( . A prosím @requo o komentář, co vidíš.
 
Tak jsem právě použila 2x smajlík z klávesnice v androidu u 2 různých komentářů. Vyplazeny jazyk se zobrazil :p , do široka úsměv ne :-D . A teď jsem zvědavá co to udělá teď....tak a teď ještě vyzkouším některé další. :) ;-) :'( . A prosím @requo o komentář, co vidíš.

To není úplně řešení problému, resp. ta lišta toho umožňuje více, smajlíci ti půjdou napsat i pomocí zkratek, vytvořil jsem k smajlíkům konkrétní faq, viz samostatné vlákno Smajlíci na fóru (komenty ke smajlíkům, jak je psát, co k jakému za zkratku přidat prosím tam). Nicméně, pokud ti lišta nechybí, ok - problém vyřešen. :)
 
Michale připomínku a dotaz ohledně vyhledávání:
1) nevím jak v jiných prohlížečích, ale ve Firefoxu mám neviditelnou spodní polovinu textu ve vyhledávacím políčku
1515573439829.png

2) asi to neumím používat ? ... protože když zadám text "HCP" a stisknu "Search" odpoví mi , že nenalezl žádné výsledky ... to mi přijde nemožné
 
Michale připomínku a dotaz ohledně vyhledávání:
1) nevím jak v jiných prohlížečích, ale ve Firefoxu mám neviditelnou spodní polovinu textu ve vyhledávacím políčku
Zobrazit přílohu 3655
2) asi to neumím používat ? ... protože když zadám text "HCP" a stisknu "Search" odpoví mi , že nenalezl žádné výsledky ... to mi přijde nemožné

ad 1) Ad firefox - projdu to. On je to problém celé šablony, její základ je koupený a amíci nějak firefox nepoužívají, takže spoustu věcí zanedbali (ladí to pro chrome, IE, a Safari - hlavně Safari, aplisti jedni)
ad 2) Budu řešit, k celé fukci vyhledávání jsem se ještě nedostal. Díky za report, udělám pak k tomu taky samostatný návod. Vyhledávání snad zvládnu zítra.
 
Upraveno:
To není úplně řešení problému, resp. ta lišta toho umožňuje více, smajlíci ti půjdou napsat i pomocí zkratek, vytvořil jsem k smajlíkům konkrétní faq, viz samostatné vlákno Smajlíci na fóru (komenty ke smajlíkům, jak je psát, co k jakému za zkratku přidat prosím tam). Nicméně, pokud ti lišta nechybí, ok - problém vyřešen. :)
Zkusila jsem znovu kolečko a ejhle! :up::eek::)
 
Upraveno moderátorem:
Díky za report, udělám pak k tomu taky samostatný návod. Vyhledávání snad zvládnu zítra.
Asi jsem na něco přišel. Vypadá to, že vyhledávací řezězec musí být delší než 3 znaky.
 
Zkusila jsem znovu kolečko a ejhle! :up::eek::)

Prima, to jsem rád.

Ještě drobnost. Při kliknutí na "Odpověď" je potřeba psát svůj text až za tu odpověď, konkrétně za značku [/QUOTE]. Když si toho všimnu, tak příspěvek upravím. Když svůj text napíšeš před tuto značku, tak se jakoby vnoří do toho citovaného textu odpovědi. To je ale jen drobnost. :)
 
Z horní lišty zmizela volba "Členové"

Udělej please screen, já jí tam vidím.
1515582358053.png

Problém bude asi v tom, že máš menší rozlišení, možno ovládat takovou malou šipkou před jménem, viz příloha níže.
Výstřižek.PNG

Pak je ještě možnost to zredukovat, při větším zmenšení se ta navigace celá scucne do zobrazení pro tablet, mobil atp.
 
Pokud se mi odpověď dostane do původního příspěvku bývá když něco opravuju a smažu i kus původního, a nevšimnu si toho. Snažím se si na to dávat pozor. Občas se chybka vloudi. ;)
 
Asi jsem na něco přišel. Vypadá to, že vyhledávací řezězec musí být delší než 3 znaky.

Toto je upraveno. Vyhledávat lze výrazy 3 znaky a více. Zároveň část pro vyhledávání je už přeložena. Pokud se nepodaří najít něco napoprvé, je dobré využít možnost "Pokročilého hledání" a zkusit ve výsledcích více třídit. Kratší už mi nechtějí na hostingu povolit - indexuje to pak i všechny předložky atp...

Obecně i pomáhá pro lepší dohledatelnost přidávat TAGY (štítky) k vláknům, čeho se to týká, lze udělat při každém založení vlákna, nebo každý z členů má možnost i doplnit - aby to sloužilo všem. Nicméně podrobnější edukaci ještě udělám...

K případnému dotazu, kdyby někdo měl, proč to dohledává občas blbě - je tu klasické vyhledávání nad databází, není tu zatím takový obsah, abych se vyplatilo na to použít další pokročilé nástroje pro relevanci vyhledáváného slova, které se i automaticky učí (elasticsearch) - snad v budoucnu. jednou z možností, pokud se nedaří nalézt tu, je vzít na pomoc strýčka google a do vyhledávacího pole na google napsat 19jamka.cz a za to hledaný výraz. :)
 
Drobnost, která prudila většinu... dokonce mi to tři lidi i řekli. :)

U zobrazení článku na titulce (které je dočasné, než forma článků bude obnovena do jiné vizuální podoby) jsem upravil, aby nadpis a i odkaz více odkazoval na Články. :)

Výstřižek.PNG
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom