Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
Vypada to uz jak z tohoto stoleti a mesic si pockam, az bude vse v poradku. :D
 
A tohle se mi objevilo když jsem teď klikla na Nové mikroshoty...jdu dělat něco jiného, sbohem jamko Zobrazit přílohu 3622

Opraveno, resp. odebráno. :)

BTW chtěla jsem ti za větu dát smajlika, ale horní lišta je šedivá a nic nenabízí. ( jsem na tabletu, Chrome)

Nedaří se mi nasimulovat, můžeš poslat screen, prosím, až bude chvilka?
 
Vytvořeno systémové fórum "Věděl si, že...?"

Do tohoto fóra budu postupně přidávat jednotlivá vlákna s celkovým popisem starých i nových funkcionalit, tak aby to mohlo sloužit i jako návod pro současné ale i nové členy 19.jamky. Vlákna budou moderovaná, nicméně připomínky a reakce jsou vítány - vždy na základě dotazů tam doplním informace do úvodního příspěvku. Pro začátek jsem zpracoval novou funkci záložek, viz:

Sem mi pls. napište, zdali tato forma vyhovuje, nevyhovuje... do tamnějšího vlákna pak dotazy, připomínky k záložkám. Postupně budu takto zpracovávat i další témata.

PS: Vřele doporučuji tato vlákna alespoň při jejich založení číst, výrazně mohou každému usnadnit ovládání 19.jamky, včetně orientace atp.
 
Spec kvůli tobě jsem to dohledal a sjednotil v upozornění, do budoucna jen tykání. :) Jak narazím někde na vykání, opravím.
To nemuselo být, já bych to ještě 2-3 dny nějak překousnul:p:D
 
Opraveno, resp. odebráno. :)



Nedaří se mi nasimulovat, můžeš poslat screen, prosím, až bude chvilka?
Tak jo - pokus o smajlík. Místo toho příloha printscreen před kliknutím, printscreen po kliknutí - objeví se klávesnice.
 

Přílohy

  • Screenshot_20180105-132036.png
    Screenshot_20180105-132036.png
    34,1 KB · Zobrazení: 207
  • Screenshot_20180105-132134.png
    Screenshot_20180105-132134.png
    40 KB · Zobrazení: 240
Na záložce FOTKY a ČLENOVÉ máš ještě podzáložky v angličtině. Mně to nevadí, ale pro jednotné uspořádání...
 
Pro novou sezónu se na některé aktivity levnéhogolfu, 19jamky a souvisejících budou vybírat penízky. Prostě online platby dopředu. Na levnémgolfu bude zpoplatněno např. více inzerátů (odlišení soukromé a obchodní inzerce), na 19.jamce např. by se takto řešilo startovné na celosezónní túru (lépe se s tím pracuje). Alternativní platby budou možné i nadále, samozřejmě. Jaké platby jsou pro vás na internetu akceptovatelné a používáte?

a) internetové platby nepoužívám
b) platba na bankovní účet (vše zadám ručně, příp. pomocí QR)
c) platební kartou pomocí platební brány některé z bank (např. FIO banka) - tzn. zadáváte údaje o své kartě při každé platbě
d) paypal (pomocí internetové peněženky paypalu, nebo jejich platební brány - údaje o kartě máte uloženy ale u paypalu, nemusíte je zadávat při každé platbě)
e) jiné...

Jednu takovouto online možnost budu integrovat, zajímá mě především, jestli c) nebo d) (tzn. platební brána některé z českých bank nebo raději paypal). Hlasujte a příp. se rozepište. Díky.
 
Já osobně upřednpostňuju platbu přes platební bránu ale bez karty (otevře se ti přihlášení do internetového bankovnictví a po přihlášení předvyplněný příkaz). Nevím jak se to jmenuje odborně :oops:.
 
Tak jo - pokus o smajlík. Místo toho příloha printscreen před kliknutím, printscreen po kliknutí - objeví se klávesnice.

Klikni pls na tohle, viz příloha.

Výstřižek.PNG

Na záložce FOTKY a ČLENOVÉ máš ještě podzáložky v angličtině. Mně to nevadí, ale pro jednotné uspořádání...

Překlady ještě řeším, dělám je postupně, ono je to různě schované, dnes bych se měl překladům věnovat jako tomu hlavnímu. :)
 
Preferuji platbu kartou (u osvědčený e-shopů) přes platební bránu.
 
Jeste tam chybi cryptomeny :)

a jinak, kolik procent si nechava PayPal?

"Příjemce platby platí provizi z transakce ve výši několika procent (cca 3–5 %), podle výše transakce, měsíčního objemu i měn, ve kterých probíhá." Tolik citace. Ono je to plus minus stejné, pro mě ta výše poplatků v jednotkách procent není moc podstatná, protože ve výsledku je to jedno. Kdyby byly příjmy velké, což nejsou, tak už to roli určitě hraje - u malého množství příjmu je to drahé vždy. Zvažuji i gopay.com, platební bránu, kde si každý platí dle svého a kde by mohl být spokojen i @Jerry, tam to vychází například takto:

(gopay při obratu do 15.000 měsíčně)
poplatek za transakci: 2,2% + 3 Kč (tzn. z 500 se ti strhne 14 Kč z každé platby)
vedení brány: 190 Kč měsíčně

(gopay při obratu do 15.000 měsíčně)
poplatek za transakci: 0,9 až 2,2% (dle obratu) + 3 Kč
vedení brány: -


No, pořád lepší, než kdysi mikroplatby smskou. To si pamatuji, že z 30 Kč jsem platil bráně cca 12-14 Kč. :(
 
kde by mohl být spokojen i @Jerry
Pokud bych byl jedinej, nebo to bylo nevýhodný tak se tím nezabývej. Umím platit i kartou. Jde spíš o to, že mi to přijde nejpohodlnější a nebo možná jen o to, že jsem "teta" a jen jsem tak zvyklej. :p:D:D:D
 
Pokud bych byl jedinej, nebo to bylo nevýhodný tak se tím nezabývej. Umím platit i kartou. Jde spíš o to, že mi to přijde nejpohodlnější a nebo možná jen o to, že jsem "teta" a jen jsem tak zvyklej. :p:D:D:D
si zvykej na nový procesy... předcházíš tak tomu... jak se jen jmenuje.... :p
 
si zvykej na nový procesy... předcházíš tak tomu... jak se jen jmenuje.... :p
však jo, já to tak beru a těším se ... ;).
 
Mně je to celkem jedno - když to bude bezhotovostně. Záleží spíše na tom, aby Tě to co nejméně zatěžovalo a z ekonomického hlediska to vycházelo dobře.

Jinak standardně platí, že 10 lidí bude mít 10 názorů...já bych v tomto tu demokracii moc nepřeháněl:cool:
 
Mně je to celkem jedno - když to bude bezhotovostně. Záleží spíše na tom, aby Tě to co nejméně zatěžovalo a z ekonomického hlediska to vycházelo dobře.

Jinak standardně platí, že 10 lidí bude mít 10 názorů...já bych v tomto tu demokracii moc nepřeháněl:cool:
Souhlas, na prostej lid muší bejt přísnost. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom