Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
Dnes jsem u jednoho tématu využil možnost „nesledovat”. Nicméně se mi stále objevuje ve ve výpisu - volba „poslední příspěvky”.
Nevím, zda to nějaká chyba, ale uvítal bych (pokud je to technicky možné), aby mnou takto označené vlákno se ve výpisu neobjevovalo. Jinam mi trošku uniká smysl volby „nesledovat”.
Myslim, ze to jen znamena, ze nedostavas na “zvonecku” vyse upozorneni
 
Dnes jsem u jednoho tématu využil možnost „nesledovat”. Nicméně se mi stále objevuje ve ve výpisu - volba „poslední příspěvky”.
Nevím, zda to nějaká chyba, ale uvítal bych (pokud je to technicky možné), aby mnou takto označené vlákno se ve výpisu neobjevovalo. Jinam mi trošku uniká smysl volby „nesledovat”.

Logika a filozofie systému fóra je trochu jiná. Fórum je jeho tvůrci nastaveno na velký počet živých témat různých kategorií. Desítky témat denně často různých oblastí. Předpokládá se spíše, že uživatelé si budou dlouhodobě spíše vybírat témata, která sledovat a ne vše, co se kde šustne.

Sledována témata vznikají každému automaticky - typicky téma, co jsem založil, kde jsem reagoval, případně kde kliknu na sledovat (funguje i na celé kategorie vláken). Tyto automatismy si každý může nastavit/zakázat individuálně ve svém účtu.

Záložka Poslední příspěvky ukazuje všechny dostupné poslední příspěvky. Tzn. vše nové bez ohledu na osobní sledování. Vedlejší založka Nové reakce už lze personifikovat a nastavit filtrem, co se ti má zobrazovat. Já tam např. mám nastaveno - nové nepřečtené. Ale lze zvolit právě jen omezení na Sledované (obrázky případně dodám později).

Uvědomuji si, že může být výhodné někdy spíše některá jednotlivá vlákna vyčlenit a nevidět je nikde - v současně relativně malém provozu. Tak to bohužel nefunguje a systém tak není (viz vysvětlení výše) navržen.

Poohlédnu se po nějakém řešení, které by to umožňovalo. Něco jako ignorace vlákna. Obdobné řešení a vyčlenění toho, co nezajímá umí třeba myslím app Tapatalk (což ale má zase jiné omezení) pro práci s fórem.
 
@Admin Dnes jsem v práci odesilal soukromou zprávu a stereotypně ji ctrl+enter odeslal. Tak tohle je třeba zjištění, díky kterému je pro mě forum uživatelsky lepší. Vím, ze to je fce pro par jedinců, ale dík, ze ji tu mas :)
 
@Admin Dnes jsem v práci odesilal soukromou zprávu a stereotypně ji ctrl+enter odeslal. Tak tohle je třeba zjištění, díky kterému je pro mě forum uživatelsky lepší. Vím, ze to je fce pro par jedinců, ale dík, ze ji tu mas :)

Prima. :up: Ctrl + Enter místo kliknutí na Odeslat (apod) funguje napříč celým fórem, nejenom v soukromých zprávách.
 
Prima. :up: Ctrl + Enter místo kliknutí na Odeslat (apod) funguje napříč celým fórem, nejenom v soukromých zprávách.
:up: vidíš, já po dlouhé době píšu z počítače místo telefonu, tak to hned zkusím i u této zprávy :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom