Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Novinky 2017

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Máte už zkušenost s novinkami na letošní rok??
Dávám pár novinek, které jsou již zveřejněny :)
Kdyžtak kdokoliv dopňte :)

Callaway:
GBB Epic, GBB Epic Sub Zero - driver, fairway, hybrid
Fusion - driver, fairway, hybrid
Big bertha OS, XR OS - železa
Steelhead, fairway, hybrid, železa
Nové Supersoft - 2vrstvé měkké míče

Taylormade:
M1, M2 - driver, fairway, hybrid, železa
TP5, TP5x - vícevrstvé míče, myslím 4 a 5 vrstev

Srixon:
řada Z xx5 - driver, fairway, hybrid, železa

Titleist:
917 - driver, fairway, hybrid
nové ProV1, ProV1x - 3/4 vstvé míče

Mizuno:
řada JPX900 - driver, fairway, hybrid, železa
T7 - wedge

Bridgestone:
e6 soft, e6speed - nové 3 vrstvé míče, náhrady az e5, e6, e7

Nike:
asi nic :D sorry guys :D
 
Upraveno:
Day neni vybaveni. jen manekyn :D
Jak nic?!? Nize je vse nove pro 2017!! :D
Jasnej gain 15ti yardu ;)

ultralight-tour-perforated-adjustable-golf-hat.jpg
 
Srixon - koncem loňského roku odzkoušena komplet nová řada Z x65

Drivery, dřeva, hybridy (klasické) - jednoduše nic moc. Víc se nemá smysl vyjadřovat, v téhle kategorii jsou určitě výrazně lepší varianty u konkurence

Železa (včetně driving irons) - tak tady je to jiná káva. Já, jakožto milovník kovaných holí, především japonských, jsem byl naprosto unesen.
I když sám žiletky nehraju (proč asi :)), tak musím říct, že řada želez 965 je prostě pecka. Krásná hlava a na žiletky snadno trefitelná, skvělý pocit (určitě srovnatelný s mizunem, miurou, vegou atd..)
Více odpouštěcí modely řady 7 a 5 jsou také moc příjemné a rozhodně stojí za vyzkoušení v případě, že někdo uvažuje o novém setu.
Super je i nabídka "základních" shaftů, kdy bez příplatku dávají na železa "Nippon Modus 3 Tour 120" což je normálně u jiných výrobců prémiový příplatkový "pán shaft".
Driving Iron U65 - už je pouze třešnička na dortu. Skvělý pocit, hromada odpouštění... Za mě aktuálně nejlepší hůl v této kategorii napříč výrobci.

I když stále mému aktuálnímu Wishlistu vévodí Ben Hogan FT, tak kombo Srixon 965 5-PW + U65 2i, 4i se zařadilo hned na druhé místo. (Hogany jsem navíc nehrál a blbě se u nás shánějí - jen supr vypadají :)...)

Nevím nevím, uvidíme co z toho bude... Mě se totok nové ale nelíbí o_O
 
Ale s čárkama! :-D to Nike nikdy nedělal. Myslím, že je to od něj celkem odvážný a sebevědomý krok.
 
Jakoby to dělal s Adidas napůl. Že by na tom byl Nike finančně až tak špatně...? [emoji266]
 
Upraveno:
Tak uz se zavazi do obchodu novinky? Ukazte, co kde mate na fotce, at se muzeme tenhle posledni lednovy den tesit
 
Tak uz se zavazi do obchodu novinky? Ukazte, co kde mate na fotce, at se muzeme tenhle posledni lednovy den tesit
a co bys rad videl ? :) mame Epicy,nejake dalsi novinky od Call. ( rada bych videla ty nove puttery, ale ty pry budou jen pro vybranou sortu :D), mame M1 a M2 od TM, nejake obleceni od Adidasu....
 
ty jsou objednane, tak jsem zvedava, kdy dorazi :) az dorazi, prijedes ? uvarim ti kafe :)
z jineho soudku, uz se vedi nejake nove kolekce obleceni UA?? objednal jsem si ve stredu od vas mikinu a chci uz neco dalsiho :)
 
By mohla byt nejaka slevicka, pro registrovane z 19jamky. :))
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom