Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Novinky 2017

Ono co jsem kdysi cetl, tak drazky na driveru nemaji v podstate zadny vyznam... krome kontroly vizualni zalozeni (zalezi na modelu).
Nejake carovani kolem vibraci bych i treba veril... nicmene nove ruce to proste asi nebudou. :)
 
Myslis, ze shora vidíš cary na predni strane driveru? ted si to nemuzu uvědomit ci jo ci ne
U nekterych ano a zejmena kdyz maji kulatejsi hlavu tak to fakt pomaha. Dnes uz asi tez "prezite". :)
 
Teď jsem se díval na to video a za mě je tedy dost nehezký. Ten driver. Ne to video.
 
Upraveno:
Toto mě zaujalo u Mizuna, mikrodírky, aby míč letěl déle a dále.... nevím, jestli to už jiná značka používala
Obávám se, že ani mikrodírky ani makro mi ale nepomůžou ;)

upload_2017-2-17_11-28-56.png
 
Něco podobného, tuším Wilson, měl dimple v dimple. Je ale pravda, že správná kombinace hole/rychlosti a míčku ti může pár metrů přidat.
 
takze ted to bude jednoduche, staci se naucit svihat alespon jednou holi :)
mne prekvapilo ( a to tak, ze velmi :D ale ja jsem v nekterych vecech totalni jelito :D ), ze ony jsou stejne dlouhe, ale kazda je jinak tezka.....a co je paradoxni- ve srovnani s holemi ruznych delek z te klasicke rady F7- jsou wedgky one lenght lehci, zatimco treba 5 zelezo je tezsi....proste to pro me naprosto popira vsechno... :D ale libi se mi to :)

jo, a teda kluci byli zklamani z toho, ze jak maji Cobra drivery ted ten chip, tak clovek musi mit mobil v predni kapse kalhot, aby to merilo to, co to merit ma, nestaci ho mit v bagu.....
 
to bych necekal s tou vahou, spis bych si myslel ze wedge budou tezsi - nebo jsem to blbe pochopil?

takze Cobra ma navigaci na micek pomoci GPS? to by se mi libilo :):):)
ja to prave cekala taky tak, ze wedge budou tezsi...a ejhle....

nooo, navigace na micek by se mi taky libila...a jeste pak nejaky prodluzovac vzdalenosti rany :D
 
Dneska v Praze Callaway Day, nebo jak se to jmenuje. 19jamka tam měla své zástupce :) Co na nás chystají? Něco zaujalo? Bude delší, rovnější, lepší a tak?
 
ja to prave cekala taky tak, ze wedge budou tezsi...a ejhle....

nooo, navigace na micek by se mi taky libila...a jeste pak nejaky prodluzovac vzdalenosti rany :D

Jako jestli je 5i tezsi nez Sw... bude v teto edici i driver?? :D
 
Dneska v Praze Callaway Day, nebo jak se to jmenuje. 19jamka tam měla své zástupce :) Co na nás chystají? Něco zaujalo? Bude delší, rovnější, lepší a tak?
zaujalo to, jak dlooooouhyyyy to bylo, fujtajbl :D jak jsem byla nadsena z Epicu, tak....nevim, no, par veci ohledne prodejni strategie me neprijemne prekvapilo a premyslim nad duvody proc to tak je ( aneb " objednavejte, uz nebudou..." ), Vojta od nas byl zklamany, ze se nezminili vubec o miccich ( zajimaji hi z nejakeho duvodu nove Chromesofty :D )
jinak, prodejni strategie zajimave vymyslena, nicmene diky tomu, ze mam praxi par let z hodnoceni kvality hovoru v Centru pece o zakazniky, musim rict, ze to neni nic svetoborneho :D styl "jak vysvetlit zakaznikovi, ze nutne potrebuje hole za bratru 300ecek vic a jeste si koupit kazdych 18 mesicu novy driver" :D
a sanozrejme, oblibena zkratka "TUV- totalne uzasna vec" :D a pak "forgiveness" :D
 
Jj, byl jsem na stejne akci loni a uplne stejny dojem. Minuly rok, myslim, se o miccich hovorilo, ale nic svetoborneho. Ja tovnimal tak, ze kdyz zmenime barvu, je to jiny model a tak muzeme zdrazit.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom