Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Novinky 2017

a jeste ja :D jsem prisla z prace, tak tady relaxuju :) dorazil i Cobra bag ( ja tu znacku nemusim, nelibi se mi logo :D ), ale ten tedy je..... a k nemu mame i destnik ve stejne- malinove barve....panove, kdo ma doma zenu, co tuhle barvu miluje ? treba jako motivaci, proc s vama byt na hristi casteji... :) ( kolegynka to okomentovala, ze je rada videt, ale uplne zarit zas nemusi :D :D )
 

Přílohy

  • cobra_womens_ultralight_cart_bag_black_raspberry_05.jpg
    cobra_womens_ultralight_cart_bag_black_raspberry_05.jpg
    51,9 KB · Zobrazení: 259
jezis, ty ses vuuuuul ( pardon :D ), mel jsi rict... :) UA by melo byt zkraje brezna, pta se na nej hoooooodne lidi :)
proc jsem vul?? me to bylo blby ti psat :D my jsme cervenou mikinu nemeli, jen zelenou a cernou
 
a jeste jedna vec- uvidim se s nekym odsud 21.2. na Call. skoleni v Pze ? :)
ja bohuzel zaskakuju za lidi, co tam jdou, jako kazdy rok, takze smolik :(
 
:) třeba to fungovat bude. Stejně tak jako novinka u Wilson Staff. Dřeva, které mají na korunce vroubky, které usměrňují proudění vzduchu a tak lépe drží směr ...
 
Nevím, jestli je to novinka, ale s něčím takovým jsem se ještě nepotká??

Zobrazit přílohu 526
na ty drazky otocene o 90° jsem zvedavy, jde o to, kdy se to k nam dostane, spis to nekdo priveze z us, ale Daly to pochvaloval
 
Nebude to dávat míčku větší "boční" rotaci?
taky me to napadlo, ale to se asi profikum tolik nestava a mohou vic tvarovat, ale treba to funguje uplne jinak
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom