Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Novinka od ČGF - Bavte se golfem

Držím nám palce. Projekt má potenciál ve chvíli, kdy na něj většina klubů po roce nezanevře a zároveň bude ČGF makat na tom, aby se o něm věděl především mimo golfový svět. Byť to na mne osobně působí hodně zmateně a nesourodě, ale to je můj subjektivní dojem.
 
Vypadá to nadějně ale záleží na tom, jestli to nebude jen takový výstřel do tmy. Pokud nebude následovat trvalá a výživná mediální masáž, vyšumí to.
 
Já na tyhle projekty nějak nevěřím.
Je to i v jiných sportech? Myslím tenhle druh masáže a propagace?
Pokud ne, nepřesvědčí to naopak odpůrce golfu, že mají pravdu?
 
Já na tyhle projekty nějak nevěřím.
Je to i v jiných sportech? Myslím tenhle druh masáže a propagace?
Pokud ne, nepřesvědčí to naopak odpůrce golfu, že mají pravdu?

Urcite, fotbal, hokej, tenis, florbal,...
 
Ja su na to moc zvedava, co se z toho nakonec vyklube. Zatim mi přijde, ze to neni vubec videt, a registrujeme to jen my golfisti. Hrozne by se hodilo mit takovouto platformu. Kde chodim, porad melu o golfu, jak je bozi a tak, a myslim, ze lidi by si aji radi do toho zkusili prastit, ale mam pocit, ze je fakt dost brzdi konvence a "nedostupnost". Jak jim teda ukazat, ze je to muze bavit a nedaji za to majlant (daji, protoze se nakazi golfochorobou)? Snad bude toto dobre reseni, co si o tom myslite? :)
 
Za mě dobré, fandím aktivitě a myšlence.

Jenom tedy prozatím mám z toho pocit trochu přehlcení. Působí to na mě (web) docela zmatečně a jednotlivými prvky i agresivně (subjektivní pocit) a zatím tedy na první dobrou se nedokážu na něm dobře zorientovat. Mám pocit, že orientace a ovládání je nějak výraznější, než nabídky. :) Ale ono si to snad sedne. Jsem zvědav, co budou říkat čísla využití. Docela by mě zajímalo, kdo bude daný web reálně využívat. Ale jestli to vydrží a bude z toho portál aktuálních nabídek atp - proč ne.

Ja su na to moc zvedava, co se z toho nakonec vyklube. Zatim mi přijde, ze to neni vubec videt, a registrujeme to jen my golfisti. Hrozne by se hodilo mit takovouto platformu. Kde chodim, porad melu o golfu, jak je bozi a tak, a myslim, ze lidi by si aji radi do toho zkusili prastit, ale mam pocit, ze je fakt dost brzdi konvence a "nedostupnost". Jak jim teda ukazat, ze je to muze bavit a nedaji za to majlant (daji, protoze se nakazi golfochorobou)? Snad bude toto dobre reseni, co si o tom myslite? :)

Alibisticky bych řekl - přiveď je na sem na Jamku. :) Nicméně asi nejlepší je, je vzít na nějaké hřiště a prostě si to zkusit, to se nedá popsat. A dokonce to ani každého na poprvé neosloví, každý golf a aktivitu na hřišti vnímá jinak.
 
pocitově mám pocit, že orientace a ovládání je nějak výraznější, než nabídky.

Jo, já furt co mi na tom vadí a tohle je přesně ono. Že grafika a čudlíky jsou vlastně viditelnější než to zásadní na celém webu - nabídka hřišť. Osobně si myslím, že většina hřišť to naplní nabídkami a bude čekat na zázrak. A ono chtít především po menších resortech, aby aktivně komunikovali na svém webu, v newsletterech, na FCB, na twitteru, na instagramu a přidat jim k tomu další platformu...

Nehledě na to, zda v některých klubech funguje komunikace mezi účastníky konference (prezidenty) a manažery hřišť (kteří nabídky tvoří a pracují s nimi) tak jako u nás, tak je vlastně zázrak, že tam nějaké nabídky jsou.

Ale jak jsem řekl, držím nám palce!
 
Tak dnes mi byla obchodním zástupcem MAFRA představena chystaná příloha k MF Dnes - Bav se golfem. A světe div se, vzniká ve spolupráci s Českou golfovou federací. A já se nemohu ubránit naštvání a zklamání. Protože bych si myslel, že ČGF sama bude iniciovat snahu o zapojení svých klubů a hřišť do takového celorepublikového projektu. Že pošlou mail s nabídkou o zapojení. Co na to @:-juro ?

Edit: Tak pry je to zatim neodsouhlaseny projekt

BavSeGolfem.jpeg
 
Upraveno:
Tak dnes mi byla obchodním zástupcem MAFRA představena chystaná příloha k MF Dnes - Bav se golfem. A světe div se, vzniká ve spolupráci s Českou golfovou federací. A já se nemohu ubránit naštvání a zklamání. Protože bych si myslel, že ČGF sama bude iniciovat snahu o zapojení svých klubů a hřišť do takového celorepublikového projektu. Že pošlou mail s nabídkou o zapojení. Co na to @:-juro ?

Edit: Tak pry je to zatim neodsouhlaseny projekt

Zobrazit přílohu 6278
fuj
 
Tahle akce mě nesmírně irituje, považuji za absolutně příšerný co ČGF produkuje, tohle má být směšný? Vůbec se nedivím, že má golf takovou pověst, když tyhle projekty někdo takhle spravuje... fakt na hranici debility... a to jsem viděl i horší posty.... a teď kolik to stojí ještě peněz... fakt nesmysl 🙈
 

Přílohy

  • BF8A606C-14F1-4B9F-A53E-75EBA7E54943.jpeg
    BF8A606C-14F1-4B9F-A53E-75EBA7E54943.jpeg
    63 KB · Zobrazení: 263
Tahle akce mě nesmírně irituje, považuji za absolutně příšerný co ČGF produkuje, tohle má být směšný? Vůbec se nedivím, že má golf takovou pověst, když tyhle projekty někdo takhle spravuje... fakt na hranici debility... a to jsem viděl i horší posty.... a teď kolik to stojí ještě peněz... fakt nesmysl 🙈

Mne to nijak dramaticky nepohoršuje, byť asi lze nalézt více smysluplné reklamy. Spíš je mi záhadou pro koho je reklama určena - negolfista ji nepochopí a golfistu netřeba lákat na vyzkoušení golfu...
 
Ja su na to moc zvedava, co se z toho nakonec vyklube. Zatim mi přijde, ze to neni vubec videt, a registrujeme to jen my golfisti. Hrozne by se hodilo mit takovouto platformu. Kde chodim, porad melu o golfu, jak je bozi a tak, a myslim, ze lidi by si aji radi do toho zkusili prastit, ale mam pocit, ze je fakt dost brzdi konvence a "nedostupnost". Jak jim teda ukazat, ze je to muze bavit a nedaji za to majlant (daji, protoze se nakazi golfochorobou)? Snad bude toto dobre reseni, co si o tom myslite? :)
Nakousla jsi to, co je prostě pravda: golf stojí majlant. Majlant peněz a hlavně majlant času. Většina lidí ani na jedno nedosáhne. Kolektivní sporty jsou proti golfu za babku. Řada individuálních sportů je proti golfu "za kačku". Koupíš inliny a jezdíš zadara... U golfu musíš za každou "jízdu" vysypat, co stojí 30 piv... a to je prostě limit zájmu.
 
Nakousla jsi to, co je prostě pravda: golf stojí majlant. Majlant peněz a hlavně majlant času. Většina lidí ani na jedno nedosáhne. Kolektivní sporty jsou proti golfu za babku. Řada individuálních sportů je proti golfu "za kačku". Koupíš inliny a jezdíš zadara... U golfu musíš za každou "jízdu" vysypat, co stojí 30 piv... a to je prostě limit zájmu.
jde o to, co beres jako tymove sporty, ano, pokud budes hrat soccer, tak jsou to kopacky, mic a dres, ale pokud chces hrat hokej nebo americky fotbal, dostavas se na hodne podobnou castku, nova prumera vybava na fotbal je za cca 30000, bez klubovych prispevku a pronajmu hriste, vyjezdu na zapasy atd atd
 
jde o to, co beres jako tymove sporty, ano, pokud budes hrat soccer, tak jsou to kopacky, mic a dres, ale pokud chces hrat hokej nebo americky fotbal, dostavas se na hodne podobnou castku, nova prumera vybava na fotbal je za cca 30000, bez klubovych prispevku a pronajmu hriste, vyjezdu na zapasy atd atd
já nekritizuju ani neodporuju, prostě jen vnímám, že na golf dosáhne jen ten, kdo má dost času a peněz. Ten dosáhne i na jiné dražší sporty (nejen na ně). Podle mě prostě golf není "lidová zábava" a akce "Bav se golfem" osloví jen určitou relativně malou skupinu lidí. Vezmi si, kolik lidí hraje golf v Egyptě. A kolik jich tam hraje fotbal. O tom to je (podle mě).
 
já nekritizuju ani neodporuju, prostě jen vnímám, že na golf dosáhne jen ten, kdo má dost času a peněz. Ten dosáhne i na jiné dražší sporty (nejen na ně). Podle mě prostě golf není "lidová zábava" a akce "Bav se golfem" osloví jen určitou relativně malou skupinu lidí. Vezmi si, kolik lidí hraje golf v Egyptě. A kolik jich tam hraje fotbal. O tom to je (podle mě).
No, už se tu srovnávalo se sjezdovým lyžováním. A mám pocit, že lyžuje poněkud víc lidí než hraje golf. A finančně lyžování může být i náročnější, časově jistě ne, což je dané i délkou sezóny. Jsem přesvědčená, že to, že velká část lidí vnímá golf jako snobárnu, (bohužel část golfistů svým chováním k tomu úspěšně přispívá) je jeden ze zásadních důvodů proč o golfu ani neuvažují, natož aby zkusili zjistit jestli to není jinak. Jistě můžeme diskutovat o tom co od golfu chceme. Jistě může golf nebýt "lidová zábava" s každoroční výměnou holí a nutností hrát aspoň 4x do roka v USA, JAR, na Mauriciu a podobně. Ale taky, téměř celoroční, sport a zábava, kdy první set holí za 3 a půl tisíce jsem za 2roky sice vyměnila za nafitované hole za 20, ale nadále do nich budu už investovat nejspíš jen za údržbu (je mi 62...), za členství v klubu, který mám "za barákem" jsem dala 6 tisíc a za seniorské roční fee 5-6 tisíc můžu hrát denně, třeba jen pár jamek, na hodinu, dvě, od jara do podzimu. A místo dovolené v uzavřeném resortu v Egyptě (což je pro dělníky z fabrik u nás ve městě skoro standart) si klidně můžu jednou za rok dopřát i to poznávání hřišť v cizině s fajn partou. Není to prostě černobílý...
 
No, už se tu srovnávalo se sjezdovým lyžováním. A mám pocit, že lyžuje poněkud víc lidí než hraje golf. A finančně lyžování může být i náročnější, časově jistě ne, což je dané i délkou sezóny. Jsem přesvědčená, že to, že velká část lidí vnímá golf jako snobárnu, (bohužel část golfistů svým chováním k tomu úspěšně přispívá) je jeden ze zásadních důvodů proč o golfu ani neuvažují, natož aby zkusili zjistit jestli to není jinak. Jistě můžeme diskutovat o tom co od golfu chceme. Jistě může golf nebýt "lidová zábava" s každoroční výměnou holí a nutností hrát aspoň 4x do roka v USA, JAR, na Mauriciu a podobně. Ale taky, téměř celoroční, sport a zábava, kdy první set holí za 3 a půl tisíce jsem za 2roky sice vyměnila za nafitované hole za 20, ale nadále do nich budu už investovat nejspíš jen za údržbu (je mi 62...), za členství v klubu, který mám "za barákem" jsem dala 6 tisíc a za seniorské roční fee 5-6 tisíc můžu hrát denně, třeba jen pár jamek, na hodinu, dvě, od jara do podzimu. A místo dovolené v uzavřeném resortu v Egyptě (což je pro dělníky z fabrik u nás ve městě skoro standart) si klidně můžu jednou za rok dopřát i to poznávání hřišť v cizině s fajn partou. Není to prostě černobílý...
Mám to podobně a souhlasím všemi deseti.
 
No, už se tu srovnávalo se sjezdovým lyžováním. A mám pocit, že lyžuje poněkud víc lidí než hraje golf. A finančně lyžování může být i náročnější, časově jistě ne, což je dané i délkou sezóny. Jsem přesvědčená, že to, že velká část lidí vnímá golf jako snobárnu, (bohužel část golfistů svým chováním k tomu úspěšně přispívá) je jeden ze zásadních důvodů proč o golfu ani neuvažují, natož aby zkusili zjistit jestli to není jinak. Jistě můžeme diskutovat o tom co od golfu chceme. Jistě může golf nebýt "lidová zábava" s každoroční výměnou holí a nutností hrát aspoň 4x do roka v USA, JAR, na Mauriciu a podobně. Ale taky, téměř celoroční, sport a zábava, kdy první set holí za 3 a půl tisíce jsem za 2roky sice vyměnila za nafitované hole za 20, ale nadále do nich budu už investovat nejspíš jen za údržbu (je mi 62...), za členství v klubu, který mám "za barákem" jsem dala 6 tisíc a za seniorské roční fee 5-6 tisíc můžu hrát denně, třeba jen pár jamek, na hodinu, dvě, od jara do podzimu. A místo dovolené v uzavřeném resortu v Egyptě (což je pro dělníky z fabrik u nás ve městě skoro standart) si klidně můžu jednou za rok dopřát i to poznávání hřišť v cizině s fajn partou. Není to prostě černobílý...
Naprosto rozumím tomu, co píšeš. O golf jsem stála z důvodů, které se snobárnou nemají nic společného a on mi to všechno dává. Já jsem jen vyjádřila skepsi z akce "Bav se golfem". A jsem určitě ta, která by si přála, aby golf mohlo hrát co nejvíc lidí.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom