Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Novinka od ČGF - Bavte se golfem

Nějak tomu nerozumím, čím taková reklama osloví negolfistu a přitáhne ho k vyzkoušení si tohoto sportu?
07785830-F53E-4D73-AF50-A76D4BA05A75.jpeg
 
Nějak tomu nerozumím, čím taková reklama osloví negolfistu a přitáhne ho k vyzkoušení si tohoto sportu?
Zobrazit přílohu 8892
nerikam, ze je ta kampan skvela, ale co pro to delas Ty, kdyz to jen kritizujes??
 
Upraveno:
nerikam, ze je ta kampan skvela, ale co pro to delas Ty, kdyz to jen kritizujes??
Kritizuju, protože to je špatně zacílené a ty peníze mohla ČGF využít efektivněji. Negolfisti tyto (pro golfisty vtipné) „banery” nechápou. Osobně ověřeno u několika sousedů a kamarádů negolfistů.

A co pro to dělám? Na jaro jsem domluvil exkurzi na hřiště vč. ukázky a vyzkoušení si drivingu a puttingu pro děti navštěvující školní družinu.
 
s
Kritizuju, protože to je špatně zacílené a ty peníze mohla ČGF využít efektivněji. Negolfisti tyto (pro golfisty vtipné) „banery” nechápou. Osobně ověřeno u několika sousedů a kamarádů negolfistů.

A co pro to dělám? Na jaro jsem domluvil exkurzi na hřiště vč. ukázky a vyzkoušení si drivingu a puttingu pro děti navštěvující školní družinu.
super. tak do toho zapoj SŠNG a deti dostanou hole a trenera :)
 
Kritizuju, protože to je špatně zacílené a ty peníze mohla ČGF využít efektivněji. Negolfisti tyto (pro golfisty vtipné) „banery” nechápou. Osobně ověřeno u několika sousedů a kamarádů negolfistů.

A co pro to dělám? Na jaro jsem domluvil exkurzi na hřiště vč. ukázky a vyzkoušení si drivingu a puttingu pro děti navštěvující školní družinu.
já si také myslím, že zásadní je chytit potěr. A máš pravdu, ze tomu banneru jako lákadlu těžko porozumět.,Je to "chemický" vtip. A těch peněz je škoda, lepší by bylo dát je TJ, co mají golfové dětské oddíly.
 
Bav se golfem - dnes 11.5.2020 vyšla v Mladé Frontě Dnes (20 Kč) komerční příloha věnovaná golfu - Bav se golfem od čgf. Cca 8 stran, obsah:

1. strana - úvodní fotka
2. strana - úvodní slovo p. Kodejše (prezident ČGF)
3-4. strana - popis golfu (Vyjimečný sport, Dny bav se golfem pro nové zájemce, Se školou na golf, Nová kniha pro děti)
5. strana - změna Pravidel - nový handicapový systém + co se chystá dál?
6-7. strana - rozhovor s olympijským šampiónem Emmons - Golf a střelba mají mnoho společného
8.strana - info o českých repre a jejich tréninku
9. strana - info o turnajích a pandemie
10, 11, a 12: celostránková relklama: Hajeme a pomáháme, Pyšely, Česká Lípa

:)

---
Ale tak jo, když jsem to měl zadarmo v ceně novin, tak jsem to přelouskal. Neurazilo. Rozhovor byli milý, popis golfu ok, úvodní slovo normál. 8 strana a dál mě nijak nezaujala. Bohužel trochu to na mě působí jak ročenka.

A102B1B6-4D9A-4028-9E71-076089BE1694.jpeg A2552DDF-FA9C-49D9-B7B0-37B2CF1A03FC.jpeg
 
Upraveno:
 

Článek mi připadal až moc "sluníčkový" a pak jsem si všiml, že jde o komerční sdělení. Takže placená reklama. Vidím to tak, že volby prezidenta CGF se pomalu blíží, kandiduje i J Werner ( snad na všechny pozice ), který řídí Bavte se golfem, takže je to takové jeho předvolební promo. Reálná čísla jsou ale taková, že letos v Česku ubylo golfistů. Cca o 1100. Vloni jich bylo 52 262 ( oficiální stav dle Konference ). Letos 51 164 ( neoficiálně , dle technického serveru ČGF ).
Golf byl letos opravdu proti ostatním sportům ve výhodě, protože šel reálně provozovat. To využili některé resorty lépe, některé hůře, některé vůbec. Nicméně, že by si někdo pochvaloval přínos akce Bavte se golfem jsem osobně nezaznamenal a docela by mne zajímalo, zda někdo na fóru ve svém okolí zná někoho, kdo na základě této akce začal s golfem, či ji nějak jinak využívá.
 
V sobotu 13. května jsme se v Hořehledech bavili golfem. Z lokálního nápadu na pozvání přilehlé obce na den otevřených dveří je po 5ti letech akce, na kterou šlo 12 000 pozvánek a na její podporu se podílí např. Pilsner Urquell, Tipsport nebo Bohemia Sekt. Byť byla zima a mrholilo, dorazil slušný zástup zájemců...

 
Moc krásně mini Kopčáček mluví. Je vidět, že ho to maminka hezky naučila ;)
 
Jen si rikam, proc podobne aktivni nejsou i v jinych klubech, mozna jen v Pyselich to od Horehled odkoukali, ale proc se ostatni netlaci vic do skol, treba i na poradani skol v prirode atd.... primestske tabory nestaci. Podle me to Horehledy delaji super a tohle je cesta, jak pritahnout lidi ke golfu, proste ty deti jen musi vyrust a vydrzet :) .... kdyz to jde v takovych vesnicich, tak prece ve mestech to musi jit taky. Jenze mam pocit, ze ty velke kluby jdou spis po kratkodobem efektu, nez ze by premysleli na 10-20 let dopredu, nekde to mozna muze byt i o veku majitele, jinem jeho podnikani nebo o tom, ze pozemky nejsou jejich, nechci spekulovat, ale proste Horehledy super.
 
Jen si rikam, proc podobne aktivni nejsou i v jinych klubech, mozna jen v Pyselich to od Horehled odkoukali, ale proc se ostatni netlaci vic do skol, treba i na poradani skol v prirode atd.... primestske tabory nestaci. Podle me to Horehledy delaji super a tohle je cesta, jak pritahnout lidi ke golfu, proste ty deti jen musi vyrust a vydrzet :) .... kdyz to jde v takovych vesnicich, tak prece ve mestech to musi jit taky. Jenze mam pocit, ze ty velke kluby jdou spis po kratkodobem efektu, nez ze by premysleli na 10-20 let dopredu, nekde to mozna muze byt i o veku majitele, jinem jeho podnikani nebo o tom, ze pozemky nejsou jejich, nechci spekulovat, ale proste Horehledy super.
Školy v přírodě jsem zkoušel, ale tam je to fakt zapikané - je to významně dotované a navíc s velkým tlakem na cenu, tam se dle mého golfové prostředí nemá šanci vecpat. Ale třeba teď jsem oslovil uměleckou střední školu s tím, že mám u hřiště hnusnej lodní kontejner a zda ho nechtějí v rámci výuky využít k nějaké tvorbě. No a příští rok na něm budou žáci realizovat svoji maturitní práci:).

A dovolím si tvrdit, že tohle funguje právě na malém městě lépe, než v tom velkém. Lidé se tu znají, mají k sobě tak nějak blíž. Takže jak jsme tak bloudili po náměstí, každý se zastavil, koukal, kroutil hlavou. Na velkém městě by dle mého sotva zaznamenali, že se kolem nich děje něco nezvyklého. Ale třeba se pletu.

Každopádně já to vnímám jako investici a změnu pohledu vnímání golfu. A vím, že mi to bude trvat celou jednu generaci, než to zlomím. Takže závěry budu dělat až za 11 let:).
 
Další ročník Kokšíňáků dostal grafický refresh = největší golfová náborová akce v ČR může začít!


Snímek obrazovky 2024-03-04 v 13.44.57.png
 
Moc hezké, jen bych napsal ZAMYLOVAT takhle s tvrdým a míček z týčka už nespadne 🤣
 
Já bych možná dal pryč těch 10 000 Kč, lidi dneska moc nečtou a takhle na první dobrou by si mohli myslet, že to je cena za kurz.
 
Já bych možná dal pryč těch 10 000 Kč, lidi dneska moc nečtou a takhle na první dobrou by si mohli myslet, že to je cena za kurz.
Resili jsme, nechali jsme…
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom