Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nove registrovany hrac a ucast na turnajich (uzamčeno)

Stav
Uzamčeno.

PavTie

Nováček+
Ahoj, muzu mit prosim hloupy dotaz? Jsem nove registrovany hrac (na zaklade 'osvedceni' s dop. HCP 54) a mam uvedeno HCP na karticce i v databazi 'BEZ' (nikoliv 54, jak jsem cekal). To je normalni? Vsiml, jsem si, ze nektere turnaje maji v podminkach vyslovne uvedeno 'HCP 54 nebo nizsi', a na tyto nevidim moznost se prihlasit. U turnaje, kde to uvedeno neni, mi prihlasit jde, ale hodi me to zvlast do kategorie 'nezarazeni' nikoliv mezi ostatni s HCP 54. Je to nejaka s WHS zavedena ochrana proti moznosti novacku vyhrat turnaj, kdy se ciselny HCP/HI prideli az po zapsani urciteho poctu vysledku?
 
Upraveno:
Pokud máš v databázi BEZ, tak se musíš obrátit na klub, kde máš domovské členství, aby ti změnili HI BEZ na 54, pokud na něj máš nárok. Pořadatel turnaje ani Federace s tím nemají nic společného. Je to mezi tebou a tvým klubem.
 
Díky za reakci. Takže to není standardní postup pro VŠECHNY nové hráče?
 
Skutečně to musíš řešit s klubovým STKářem nebo tím, kdo má hendikepy v klubu na starosti a požádat ho o vysvětlení, proč ti neuznal doporučený HI 54 z „osvědčení pro hru”.
 
Ok díky moc, beru to tak že odpověď na moji otázku je 'ne, standardní postup pro všechny nové hráče to není' a obrátím se na klub.
 
Ok díky moc, beru to tak že odpověď na moji otázku je 'ne, standardní postup pro všechny nové hráče to není' a obrátím se na klub.

Pavle pokud máš Central Golf Club (jiná kombinace jména mi na serveru ČGF neleze, takže na 99% ano), tak jsi skutečně prozatím veden jako hráč bez HCP (HI). Tudíž, pokud jsi zkoušku zdárně absolvoval, dodej svému klubu (STK) protokol o zisku HCP (HI) a on to během pár vteřin změní.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom