Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Nová společná éra Tipsport Czech Ladies Open a O2 TV Sport

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Nová společná éra Tipsport Czech Ladies Open a O2 TV Sport (Golf.cz)

Tipsport Czech Ladies Open patří mezi rekordní počet 21 turnajů, které letos díky nákupu práv z Ladies European Tour i vlastní produkci odvysílá stanice O2 TV Sport. Vrchol golfové sezony se odehraje 24. – 26. června již potřetí v Royal Beroun GC a je jednou z priorit nového programu sportovního kanálu.

O2 TV Sport získala exkluzivní práva na Ladies European Tour pro sezony 2022 a 2023 právě v době, kdy se český dámský golf začíná prosazovat ve stále větší míře. Karty pro letošní sezonu mají profesionálky Tereza Melecká a Kristýna Napoleaová. Ty se také účastní prvního turnaje LET 2022, Magical Kenya Ladies Open. Jehož dvě finálová kola, v sobotu 12. února od 13.00 do 16.00 a v neděli 13. února od 12.30, uvidí diváci O2 TV Sport v přímých přenosech.

Rekordně obsazená i dotovaná sezona Ladies European Tour má celkové prize money 24,5 milionu eur. Částkou 200 000 eur a tradičně kvalitním startovním polem do něj opět přispěje i Tipsport Czech Ladies Open. Tento turnaj loni ve vlastní produkci vysílala O2 TV Sport jako svůj první golfový přenos vůbec.

„Těší mě, že s turnajem Tipsport Czech Ladies Open můžeme součástí přelomového projektu O2 TV Sport. Ladies European Tour čeká v mnoha ohledech rekordní rok. Celoroční vysílání v takové podobě nemá obdoby a je mimo jiné důkazem, že českému golfu roste velmi slibná nová generace hráček,“ řekl promotér turnaje Luboš Koželuh, majitel společnosti Premier Sports.

Na turnajích LET by se měly objevit i Tereza Koželuhová a Šideri Váňová. Největším lákadlem pro českého fanouška může být předpokládaný berounský start Kláry Spilkové. Jako jediná z Češek vyhrála turnaj Ladies European Tour, byla členkou LPGA a letos bude působit na druhé americké sérii Epson Tour.

„Podařilo se nám získat práva na dvacet turnajů z celé série Ladies European Tour 2022. Samostatným přenosem O2 TV Sport a zároveň vrcholem pro český golf bude opět Tipsport Czech Ladies Open v Berouně. Na tento turnaj připravujeme bohatý doprovodný program spolu se zajímavými hosty v našem studiu,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

V komentování přenosů O2 TV Sport se budou střídat Klára Janáčková a Čeněk Lorenc. Expertkami v přenosech a studích budou Zuzana Boučková Mašínová, první česká členka Ladies European Tour, a Eva Koželuhová, profesionální golfistka a trenérka s herními zkušenostmi jak z LET, tak LET Access Series.​

The post Nová společná éra Tipsport Czech Ladies Open a O2 TV Sport appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
To už Golf Channelu toho k vysílání moc nezbylo 😡
 
Tyhle boje o práva jsou peklo, člověk si pořídí kvůli něčemu jednu službu, další sezónu to koupí někdo jiný a takhle pořád dokola.
Tohle mě nějak netrápí, O2TV mám, takže jestli bude v rohu logo O2 nebo GC je mi fuk.
 
Jo, už mě to skoro odnaučilo se na golf dívat. Nebudu platit pět balíčků u třech společností se spoustou balastu jako třeba fotbal který nechci.
 
To už Golf Channelu toho k vysílání moc nezbylo 😡
LET-ku snad na GC ani nedávali.......nebo jo? Každopádně to - alespoň pro mne - žádná velká ztráta není. Co do popularity je LET až na čtvrtým místě (po PGA, LPGA a DP World)..........navíc přenosy jdou přes den, kdy Čt a Pa je většina golfistů (ti se především dívají) v práci....a v So a Ne jsou zase golfisti v tuto dobu převážně na hřišti. Jasně, budem tam mít i naše holky.....Kousková, Melecká atd..........ale i tak O2 úplně nechápu, ta sledovanost bude minimální.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom