Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nová hřiště

z jiného soudku, nevíte co se to staví u hřiště Hostivař ? nějaké další jamky? myslím za odpalistem jamky c.5
 
z jiného soudku, nevíte co se to staví u hřiště Hostivař ? nějaké další jamky? myslím za odpalistem jamky c.5
Někde jsem četl, že dalších devět plnohodnotných jamek.
 
Dnešní info z FCB Vinoře. Jezdím kolem obden a především ta část u cesty mezi Kbely a Ctěnicemi už vypadá fakt skvěle. Je tedy otázka kolik to bude těch pár týdnů....

Zobrazit přílohu 7324
Dneska jsme s pritelkyni nahodou zabrousili do Vinore a zcela nahodou se tam potkali s pani Bazantovou jakozto prezidentkou klubu. Mimochodem moc mila pani a tak jsme pokecali jak to vypada s otevrenim atd. Nastal jim ted problem se stavebni firmou co jim mela delat prijezdovou cestu, takze se narychlo resi jina firma. Jinak zazemi je pekne, ale je tam jeste hodne prace na dodelani. Hriste a trava vypada uz pekne a vubec je to tam moc prijemne. Ma tam pry byt nekde i minivodopad, takze jsem hodne zvedav. Co se tyce jamek, tak je priprava na 18jamkove hriste a akademii. Podle vseho je tam i priprava na buggy (cesty, zazemi). Driving vypada luxusne, prostorny, pekne voni drevem a jsou tam odkladaci policky, coz ocenuji na kafe nebo mobil.
Jinak co se tyce otevreni, tak nic konkretniho. Podle vseho bude otevreno nejdriv pro cleny (na konci leta mozna) a az to bude hotove a odladene, tak verejnosti.
Jinak tam asi radsi moc v soucasne dobe nejezdete, my tam jeli dost na drzaka a je to porad stavba, takze bych nerad abych spustil lavinu zvedavcu.
Nicmene musim rict, ze se na to hriste fakt hodne tesim a jsem z nej uz ted nadseny.
 
Dnes zrychlená prohlídka nových jamek v Hostivaři. Krásně zelených je 4-5 jamek, dalších pár ve výstavbě a zbývající 3 vzniknou přestavbou stávající devítky. Mákli na tom parádně, design vypadá velmi pěkně, stojí tam i obrovský nový rybník. Odhadovaný termín zprovoznění je jaro 2020.

819EAA07-F3A9-4F6D-BFAC-EBFA85FBBC95.jpeg
8CDCB98F-6DE6-44F4-BC70-EA1CC6EAE9DB.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom