Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nová golfová novicka

Tak Hořehledy řadím na druhej seznam, kam zatím řadím s lehkou pachutí i Zbraslav po mé jedné zkušenosti (zázemí a greeny krásný, ale lidi občas zvláštní, ale třeba tam zase zavítám a dám tomu druhou šanci)
Nenech se negativní reklamou samotného managera Hořehled odstrašit;) Mě se ta jejich devítka líbí, trochu žere míče, ale je to tam OK. Slečna na recepci je moc příjemná, kuchař je neskutečnej alchymista a když přimhouříš oko, i ten manager je vcelku snesitelnej.:cool:
 
No bacha....jestli srovnává i obsluhu, tak to tedy u vás za moc stát nebude :p
Obsluha je v Hořehledech drzá jak vopice:mad:
 
Jinak, jestli někoho oslovuješ, tak to piš, prosím, se zavináčem před jménem - tedy @BaraX . Takhle se to ukáže tomu oslovenému, že na něho myslíš a vzpomínáš:)

P.S. omlouvám se moderátorům, že jim do toho kecám:oops:
 
Upraveno:
Báro @BaraX, nevím z kterého konce republiky jsi ( zmiňuješ Poděbrady, Zbraslav, Prahu a okolí...), já bych ti navrhla Kotlinu v Terezíně. Občas tam mívám cestu a ta devítka není špatná. Ráda s tebou půjdu, protože golf má být o pohodě a tam to tak mívám. Tak když na tebe v říjnu nebude pozdě, tak se ozvi. ( a z toho spolku frajerů si nic nedělej, prokoukneš je za pár společných her ;))
 
Nenech se negativní reklamou samotného managera Hořehled odstrašit;) Mě se ta jejich devítka líbí, trochu žere míče, ale je to tam OK. Slečna na recepci je moc příjemná, kuchař je neskutečnej alchymista a když přimhouříš oko, i ten manager je vcelku snesitelnej.:cool:
I negativní reklama je reklama, třeba právě o to manažerovi jde a pak je to teda dobrej manažer - až pojedu někdy kolem, tak se tam určitě podívám ;)
 
Báro @BaraX, nevím z kterého konce republiky jsi ( zmiňuješ Poděbrady, Zbraslav, Prahu a okolí...), já bych ti navrhla Kotlinu v Terezíně. Občas tam mívám cestu a ta devítka není špatná. Ráda s tebou půjdu, protože golf má být o pohodě a tam to tak mívám. Tak když na tebe v říjnu nebude pozdě, tak se ozvi. ( a z toho spolku frajerů si nic nedělej, prokoukneš je za pár společných her ;))
Děkuji @Dana za návrh, jsem z Prahy, tak by to určitě šlo a devítka pro mě zatím stačí. V řijnu si vzpomenu a ozvu se :)
 
Ahoj všem,

jmenuju se Bára a váš web jsem objevila hledáním golfového nadšence(kyně), kteří by se mě případně ujali v začátcích mé golfové éry. Zrovna včera jsem završila kurz golfu v Poděbradech a vysloužila si zelenou kartu, tak teď přemýšlím jak a kde začít. Nejlépe asi někde v koutku bez velkého publika, lokalita Praha a okolí. Golf mě vždycky fascinoval a docela mě to chytlo, teď se chci nějak rozkoukat a víc tomu propadnout. Když se najde někdo stejně začátečnicky pomalejší jako já a chtěl by si zahrát, tak já budu pro. (Nebo může být i rychlejší ale trpělivej).

Jinak všem přeji pěkný golfový podzim a díky za fajn tipy, rady a diskuze na tomto portálu. :)

Bára
Ahoj Báro... jsem taky začátečník a dost hraju v Poděbradech, tak kdyby se ti chtělo, můžeme zajít společně :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom