Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Nová Amerika

pickup servis 1500km?? whaaaat??
jedine co by mohlo pomoct, je obnoveni Woodlandu co pisou, ale na to nikdy nedojde, protoze nebudou lidi :( :D
 
Možná vám to všechno dá smysl - ty novinky na NA - když vám řeknu, že se proslýchá, že to koupili rusové.:cool:

Teda ale je to masakr, když to pročítám - ty služby pro členy..."kdo z vás to má?" :rolleyes: Pochybuji, že v tomto regionu to má smysl taková aktivita...i když o jednom podnikateli, který lítá helikoptérou, vím. Jestli se ale zajímá o golf, netuším. Máme tu sice nejnižší nezaměstnanost v republice, ale že by nám to tu generovalo několik stovek milionářů?
Stránky jim asi upravoval machr, to je vidět. :cool: Nejvíc mě v nabídce zaujala "výřivka", dumám nad tím co to je.:p
 
btw, mai asi dobreho grafika, staci se podivat na uvodni letak :D

Ano,to máš úplnou pravdu.
Tohle bych zvládl i já a to jsem naprostý jelito,co se práce s počítačem týče.
Je vidět, že jim na změně opravdu záleží a dávají tomu ze všech stran 100% úsilí :D:D
Vypadá to na rychlý a bolestivý konec.
 
Pláču, protože woodland byl jednou z nejhezčích devítek co jsem hrál. Měli jsme tu kurz maršálů, byl jsem tu s kamarádama (krásně jsme se dohádali, ožrali a usmířili. Držim palce, aby to NA ještě rozdejchala...
 
co mne zaujalo, když jsem si včera přečetl info zde a pak jsme šel na jejich stránky, že ten nový prezident pořáda toto: http://milioncup.cz/
víte o tom něco?
popravdě se mi nezdá, že je to amatérský turnaj a hrají o peníze? teda za jednotlivé výhry jsou poukazy, OK, ale pak za celkové umístění jsou peníze... a nemalé... pro mne podezřelé
 
co mne zaujalo, když jsem si včera přečetl info zde a pak jsme šel na jejich stránky, že ten nový prezident pořáda toto: http://milioncup.cz/
víte o tom něco?
popravdě se mi nezdá, že je to amatérský turnaj a hrají o peníze? teda za jednotlivé výhry jsou poukazy, OK, ale pak za celkové umístění jsou peníze... a nemalé... pro mne podezřelé
uz jsem o tom cetl myslil loni, ale je to opravdu divne no
 
klub byl rozpusten, dostanou cleni zruseneho klubu nejakou nahradu??
 
klub byl rozpusten, dostanou cleni zruseneho klubu nejakou nahradu??

Jj, vstup do noveho prednostne se slevou 5%
 
Jj, vstup do noveho prednostne se slevou 5%
to mi asi neprijde jako adekvatni nahrada :(
 
1. Delam si prcu
2. Proc by meli dostat nejakou nahradu?
 
urcite neplatili maly vstupni poplatek, ja byt clenem, ted jiz ne, tak sjem docela nastvan :(
 
Kazdy se pri vstupu do klubu seznamuje se stanovami. Kdo z vas je kdy cetl?:)
 
Kazdy se pri vstupu do klubu seznamuje se stanovami. Kdo z vas je kdy cetl?:)
to bude as tim no :D ze to v nich bude, ale nikd to necte
 
Já je četl, ale že bych si z nich něco pamatoval tak to ne...
 
a o čem myslíš, že se tu už týden bavíme?? :D
Tož jsem to trochu poupravil. Já jsem to při čtení přeskakoval - jako úvahy, že to koupili Rusové apod. :), tak jsem nezaregistroval, že se už řeší, že je to definitiva.

urcite neplatili maly vstupni poplatek, ja byt clenem, ted jiz ne, tak sjem docela nastvan :(
Opravdu neplatili malý poplatek - oni neplatili žádný. Nová Amerika se honosila tím, že vstupní poplatky nemá. http://www.novagolf.cz/cz/p/o-clubu-nova-amerika/
 
Upraveno moderátorem:
Tož jsem to trochu poupravil. Já jsem to při čtení přeskakoval - jako úvahy, že to koupili Rusové apod. :), tak jsem nezaregistroval, že se už řeší, že je to definitiva.


Opravdu neplatili malý poplatek - oni neplatili žádný. Nová Amerika se honosila tím, že vstupní poplatky nemá. http://www.novagolf.cz/cz/p/o-clubu-nova-amerika/
pokud neplatili, tak to chapu, ze neni co resit ;)
 
pokud neplatili, tak to chapu, ze neni co resit ;)

Myslím, že na Nové Americe jsou určitě členové, kteří vstupní poplatky platili. Nulové poplatky tam (skoro) určitě po celou dobu nebyly. Z hlediska vypořádání je to však téměř jedno. Klub je spolek ( dříve občanské sdružení ), který pokud se zruší, musí vypořádání provést. Tady však asi nebude dělit co, ale popravdě řečeno, stejné by to bylo téměř ve všech golfových klubech v Česku...
 
Upraveno moderátorem:
uz jsem to naseeeeel, tady se to resi :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom