Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Nová Amerika

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Hřiště je super, vřele doporučuju.
Mají zde jak restauraci tak i ubytování. Několikrát jsem využil možnost ubytování spojené s golfem.
Bohužel loni zrušili moji oblíbenou část Woodland, takže zbyla jen Bohemia Hills a Mapple Hills. (9+9jamek)

Při cestě sem, si hlídejte odbočku. A pak se nelekněte, že musíte jet ještě pořádný kus po takové cestě necestě :)
 
Prijezd je opravdu hrozny. Jak jsem jel na první turnaj tak jsem zadal adresu a skončil jsem na namesti v obci. Po hristi ani pamatka. Musel jsem se vracet asi 8 km a mel jsem docela stress ci vůbec stihnu start :)
 
Je mi lito jak NA chatra, vloni jsem to tam uz nepoznaval.
Je videt, ze na to ten rakouskej majitel kasle a jendoduse receno, ujel mu vlak.
Jel bych si tam znovu zahrat, ale az bude zas neco jako 3.000 na vikend se snidani pro 2 osoby vcetne neomezeneho golfu.
Jinak me tam nikdo nedostane.
 
me se to hriste moc nelibi, woodland byl vyzva, ale kdyz ho zavreli......
prijezdovou cestu ma desnou vetsina hrist
naposled jsem tam byl predlonia byl za 1900 balicek na jednu noc, 2x fee
 
Bohužel to vypadá, že majiteli NA jde spíše o všechno možné než o golf. Měli taky vloni obrovský odliv členů. Jeden turnaj (malý turnaj) byl pořádán nahonem u nás na hřišti, protože majitel NA to odmítl z důvodu konání svatby v restauraci. Je to škoda, no a o Woodlandu ani nemluvit...Prý nebyl využívaný.
 
rikali, ze na ni probehla pouze 3% vsech her, jelikoz to bylo moc tezke a narocne, ale podle me byla z nich nejlepsi :(
all is about money :(
 
Právě, se mi líbila víc než Bohemka. Taky to tak vidím, že pokud dají na slevomat zas nějakou akci tak bych jel, jinak to jistí třeba nový hřiště Na Vrších
 
O WoodLandu nám říkal maršál že když tam hráči mohli tak tam nikdo nechodil a když ho zavřeli tak tam najednou všichni chtěli. Prostě klasická lidská povaha - každej chce to co mít nemůže . ☺
 
Právě, se mi líbila víc než Bohemka. Taky to tak vidím, že pokud dají na slevomat zas nějakou akci tak bych jel, jinak to jistí třeba nový hřiště Na Vrších

Na Vrších až tak nové hřiště není ;) už pár let funguje... Ale až k nám pojedeš, dej vědět! :)
 
Tak můžeš založit nové vlákno o hřišti a rozhodně dám vědět :) manželka pochází z Č.Meziříčí, takže tam občas jezdíme
 
Tak můžeš založit nové vlákno o hřišti a rozhodně dám vědět :) manželka pochází z Č.Meziříčí, takže tam občas jezdíme
No to jsou věci! Tak ty máš manželku z "Meříče" ;) Vlákno založit můžu, tedy nevím jak...ale zkusím.
 
Hřiště je super, vřele doporučuju.
Mají zde jak restauraci tak i ubytování. Několikrát jsem využil možnost ubytování spojené s golfem.
Bohužel loni zrušili moji oblíbenou část Woodland, takže zbyla jen Bohemia Hills a Mapple Hills. (9+9jamek)

Při cestě sem, si hlídejte odbočku. A pak se nelekněte, že musíte jet ještě pořádný kus po takové cestě necestě :)

a je hotovo, KONEC jednoho hřiště je tu!!! .... http://www.novagolf.cz/cz/m/bohemia-manor/
 
No konec golfu pro normalni lidi.

Ale zas na druhou stranu, z podnikatelskeho hlediska je to smělý krok. Udělat resort pro 300lidí z "hornich 10.000" a napařit jim roční fee takový, že bychom z toho mohli hrát dalších 10let. Pan majitel pak má "jistotu", že to hřiště uživí.

No snobárna to bude krutá.
 
Byl jsem tam několikrát s kamarádem a když byla možnost šli jsme woodland vždy.
To co prezentují jako novou vizi mi přijde úsměvné, protože takový snobsky servis vypovídá o záměru resortu.
Jako sorry - mytí auta, heliport, caddy na hru, pick up servis....nevěděl jsem,že je v ČR tolik multimilionářů a všichni z nich chtějí jezdit výhradně do Jaroměře :D:D:p
 
Byl jsem tam několikrát s kamarádem a když byla možnost šli jsme woodland vždy.
To co prezentují jako novou vizi mi přijde úsměvné, protože takový snobsky servis vypovídá o záměru resortu.
Jako sorry - mytí auta, heliport, caddy na hru, pick up servis....nevěděl jsem,že je v ČR tolik multimilionářů a všichni z nich chtějí jezdit výhradně do Jaroměře :D:D:p

R.I.P.
Stihl jsem predloni jedte vikend a vsechny 3 hriste. Pribeh maserskeho hriste pro radoby snoby zacal kdysi davno. V hotelu ke konci jen spina, svrab a nestovice, hriste posledni rok mrtvolka. Vim, ze nema prachy, jedina moznost ze to nekdo koupi, pak se zase NA vrati do zivota.
 
podle mě to je do 3 let v likvidaci nebo insolvenci ... a byl bych rád, abych se mýlil
 
sorryjako, ale na tohle trzni sila neni a jeste v teto lokalite, u Prahy mozna... a to hriste taky stoji za prd :(
 
Je to výsměch. Nestojí to ani za desetinu té navrhované ceny. Takto zkrachují ještě letos.
 
btw, mai asi dobreho grafika, staci se podivat na uvodni letak :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom