Northern Trust Open

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Sledovali jste?

McIlroy spousta bogey ve finálovém kole, Spieth 79 v prvním kole a neprošel cuttem, Bubba zase čaroval..
Scott podle mě neuvěřitelně puttoval, když si vezmu, že ještě loni hrál dlouhý putter...

Co vy na to?
 

JirMar

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Vypíchl jsi určitě ty největší topky. Spieth je podle mého hlavně unavený fyzicky i mentálně - spousta cestování, spousta očekávání. McIlroy hrál poslední týdny stabilně a slušně, ale jako by mu nefungovala převodovka - když chce zařadit na vyšší rychlost ve finále turnaje, rozhodí mu to pantofel. Vždyť na první jamce zahrál eagle a měl našlápnuto, ale jako by se zadusil chtěním. Bubba je něco jako golfová bipolární porucha, nikdy nevíš, jak se to vyvrbí. Klidně se bude několik turnajů potácet okolo cutu, aby pak všechny s úsměvem přejel. Scotta na dobré umístění tipovalo dost lidí v komentech na pga.com, což mě trochu překvapovalo v rámci toho, jak poslední dobou hrál a navíc právě kvůli změně putteru, ale asi věděli, co říkají :) 
 

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
No ten eagle na jednicce zahralo spousta lidi v poslednim kole, chvilkama to vypadalo, ze kdo dal birdie je trapnej a kdo snad dal par je zoufalec:)
Ja Scotta moc nesledoval, prave proto me strasne prekvapilo, jak puttoval. Takhle mu to neslo ani s dlouhym putterem snad...
 

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
U Scotta jsem si uvědomil, jak je fajn, že ty dlouhé puttery nejsou povoleny. Konečně to zase vypadá jako golf a ne jako snaha staříků s hrbem zametat hřiště. Hodně držím palce Spiethovi, snad se mu už konečně začne dařit. 
 

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Já bych o tom nebyl tak jednoznačně přesvědčen. Viděl jsem kdysi nějaký film, kde se puttovalo dlouhým putterem a ještě k tomu směrem od sebe. Netuším samozřejmě, zda to bylo nějak historicky podložené. Jsem línej po to pátrat, ale třeba je současný způsob naopak nenormální :)
 
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom