Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

North Moravia summer swing

Je to tak nějak. Mojí hlavní golfovou motivací a cílem uspořádání toho víkendu je odehrát všechna hřiště okolo převzdálené Ostravy. Z tohoto důvodu jsem balíčky hřišť nebral v úvahu. ;)
Negolfovým cílem pak ubytovat se někde kde to není zbytečně hogofogo a je tam restaurace s teráskou buď přímo součástí penzionu nebo velmi poblíž, abychom i večery si užili tak nějak pospolu a pohodově. ;)
a tak ty pokoje nějak porozděluješ?
 
@Jerry myslel jsem si ze uz to mam potvrzene, tak radeji potvrzuju znova. Pokud bude potreba zaplatit zalohu, tak dej prosim vedet. Jinak dekuju za organizaci
Už tam máš palec. Zálohu po mě nikdo zatím nechtěl, tudíž ani já nechci. :)
 
a tak ty pokoje nějak porozděluješ?
Jasně, to je moje povinnost. Jestli toužíš po nějakém konkrétním spolubydlícím, úplatky normálně beru ... 😂
 
Jasně, to je moje povinnost. Jestli toužíš po nějakém konkrétním spolubydlícím, úplatky normálně beru ... 😂
Samozřejmě si dělám srandu. Až budou jasný počty tak se nějak domluvíme.
 
Zdar všem,
blíží se termín, kdy jsem slíbil potvrzení rezervace ubytování. Chtěl bych se tedy tímto ujistit, že všichni přihlášení i nadále počítají s účastí.
 
Zdar všem,
blíží se termín, kdy jsem slíbil potvrzení rezervace ubytování. Chtěl bych se tedy tímto ujistit, že všichni přihlášení i nadále počítají s účastí.
Ahoj jen potvrzuji svoji neúčast :( Snad někdy příště. Užijte si to naplno :cool:
 
Tak zatím mi různými cestami zrušili účast už čtyři osoby. Prosím všechny ostatní, aby se do konce týdne vyjádřili. Děkuji.
 
Tak zatím mi různými cestami zrušili účast už čtyři osoby. Prosím všechny ostatní, aby se do konce týdne vyjádřili. Děkuji.
jedu
 
Zdar všem,
blíží se termín, kdy jsem slíbil potvrzení rezervace ubytování. Chtěl bych se tedy tímto ujistit, že všichni přihlášení i nadále počítají s účastí.
Ahoj, ja pojedu, ale asi nejak zkoriguji, kde budu a nebudu hrat. Treba Lipiny me vubec neberou ;-(.
 
Ahoj, ja pojedu, ale asi nejak zkoriguji, kde budu a nebudu hrat. Treba Lipiny me vubec neberou ;-(.
Že ty se bojíš Bohoušových "bum bác rána míč leží" úderů 🤭
 
Moc mě to mrzí ale Coro-calamita mi posunula o týden lázně a já spanilou Moravskou jízdu časově nezvládám :cry: tak na mě nezanevřete⛳
 
Tak holky, zatím to vypadá na trojku 😜. Jestli to tak i zůstane, tak nevím nevím, jestli dostanu propustku?:rolleyes:
 
Rodina je základ státu, to ví každej. Takže je to sice smutné, ale z důvodu odhlášení téměř všech účastníků a z toho vyplývající hrozby narušení rodinných pospolitostí těch zbylých je akce ZRUŠENA !
 
Rodina je základ státu, to ví každej. Takže je to sice smutné, ale z důvodu odhlášení téměř všech účastníků a z toho vyplývající hrozby narušení rodinných pospolitostí těch zbylých je akce ZRUŠENA !
😬 , 😭, 🥴, asi tak (i když vůbec netuším co zrovna tihle smajlici mají znamenat) ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom