Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

North Moravia summer swing

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Plán je takový, že z větších či menších dálek vyrazíme na sever Moravy. Tam toho co nejvíc odehrajem a vychlastáme a pak se zas vrátíme hezky poslušně domů.

Termín: 25-28.6. 2020

Ubytování : penzion Kamenec
Kamenec 100
747 92 Háj ve Slezsku, Jilešovice
http://www.penzionkamenec.cz
Kapacita ubytování je omezená. Zarezervované jsou veškeré pokoje s příslušenstvím. Pokud by byl větší zájem, v penzionu jsou dva pokoje bez příslušenství. Přednost při výběru ubytování bude uplatněna v pořadí podle čísla u zdvižených palců. Bez ohledu na pohlaví samozřejmě ... kvůli genderové vyváženosti 😂 😜

Do půlky května jsem slíbil definitivní potvrzení rezervace v penzionu, tak prosím ty, co ještě nemají palce, aby se do té doby (lépe dříve) vyádřili. Děkuji.

Momentální zájemci :
Západ
@Jerry ... Most :up:1
@Dana ... Česká Lípa :up:1
Východ
@Paudr ... Hradec králové u Opočna u Dobrušky :up:1
Praha
@Marcela :up:
Brno
@Radim ... Brno
Zbytek světa
@Francovka ... Potěmkinov u Vsetína 😜


Kvůli sdílení dopravy jsem uvedl předpokládané místo startu tripu dle profilu. Prosím ostatní aby jej doplnili.

Moje předběžná představa je následující. Vyrazit ve čtvrtek po šichtě na místo M (http://www.penzionkamenec.cz). Popijeme a pojíme. V pátek dopoledne výprava na jedno hřiště (já osobně s buggy), oběd a přesun na odpolední hřiště (já osobně s buggy - ne přesun ale hra). Večer popijeme a pojíme. Sobota to samé. V neděli to samé, jen místo mejdanu odjezd.

Rozvrh:
Pátek bych navrhoval Čeladnou( pokud možno Old course) a Ostravici,
Sobota Ropice a Lipiny
Neděle Šilheřovice a Kravaře

Očekávám od místních, případně nemístních ale v těchto krajích zběhlých, připomínky a náměty na ubytování a hospody, nebo ještě lépe slušné ubytování s dobrou hospodou, případně jakékoliv další nápady a náměty.
 
Upraveno:
Plán je takový, že z větších či menších dálek vyrazíme na sever Moravy. Tam toho co nejvíc odehrajem a vychlastáme a pak se zas vrátíme hezky poslušně domů.

Momentální zájemci :
@Jerry ... Most
@Marta ...
@Zdeněk ...
@Jakub Guth ...
@mkopcak ... zesplzně (skoro)
@NaBednu ... Praha
@Dana ... Česká Lípa

Kvůli sdílení dopravy jsem uvedl předpokládané místo startu tripu dle profilu. Prosím ostatní aby jej doplnili.

Moje předběžná představa je následující. Vyrazit ve čtvrtek po šichtě na místo M, kde si zařídíme ubytování. Popijeme a pojíme. V pátek dopoledne výprava na jedno hřiště (já osobně s buggy), oběd a přesun na odpolední hřiště (já osobně s buggy - ne přesun ale hra). Večer popijeme a pojíme. Sobota to samé. V neděli to samé, jen místo mejdanu odjezd.

Rozvrh:
Pátek bych navrhoval Čeladnou( pokud možno Old course) a Ostravici,
Sobota Ropice a Lipiny
Neděle Šilheřovice a Kravaře

Očekávám od místních, případně nemístních ale v těchto krajích zběhlých, připomínky a náměty na ubytování a hospody, nebo ještě lépe slušné ubytování s dobrou hospodou, případně jakékoliv další nápady a náměty.
Praha / Roztoky u Prahy
 
Já Opočno. Nechci se vůbec těšit, všechno rozhodne termínovka turnajů našich kluků a dovolená naší rodiny. Každopádně udělám maximum pro svoji účast, program zní báječně!
 
To je u jakýho města, který najdu na mapě 😂 😂 😂.
Já tě plácnu drzoune, to jsem ještě napsala schválně Opočno, neb co bys měl za komentář k mé vísce kde žiju, si nechci ani představit! Kdybys třeba nenašel na mapě Rychnov nad Kněžnou, napiš Hradec Králové, to snad už dáš 😬
 
Já tě plácnu drzoune, to jsem ještě napsala schválně Opočno, neb co bys měl za komentář k mé vísce kde žiju, si nechci ani představit! Kdybys třeba nenašel na mapě Rychnov nad Kněžnou, napiš Hradec Králové, to snad už dáš 😬
Jo tak ty navíc ani pořádně nevíš kde bydlíš ... no to bude mejdan ... už se těším ... 😂
 
Jo tak ty navíc ani pořádně nevíš kde bydlíš ... to bude mejdan ... už se těším ... 😂
Já se stěhovala tolikrát, že už v tom mám hokej :D
 
Plán je takový, že z větších či menších dálek vyrazíme na sever Moravy. Tam toho co nejvíc odehrajem a vychlastáme a pak se zas vrátíme hezky poslušně domů.

Momentální zájemci :
@Jerry ... Most
@Marta ... Opočno u Dobrušky 😜 (Hradec Králové)
@Zdeněk ...
@Jakub Guth ... Roztoky u Prahy
@mkopcak ... zesplzně (skoro)
@NaBednu ... Praha
@Dana ... Česká Lípa

Kvůli sdílení dopravy jsem uvedl předpokládané místo startu tripu dle profilu. Prosím ostatní aby jej doplnili.

Moje předběžná představa je následující. Vyrazit ve čtvrtek po šichtě na místo M, kde si zařídíme ubytování. Popijeme a pojíme. V pátek dopoledne výprava na jedno hřiště (já osobně s buggy), oběd a přesun na odpolední hřiště (já osobně s buggy - ne přesun ale hra). Večer popijeme a pojíme. Sobota to samé. V neděli to samé, jen místo mejdanu odjezd.

Rozvrh:
Pátek bych navrhoval Čeladnou( pokud možno Old course) a Ostravici,
Sobota Ropice a Lipiny
Neděle Šilheřovice a Kravaře

Očekávám od místních, případně nemístních ale v těchto krajích zběhlých, připomínky a náměty na ubytování a hospody, nebo ještě lépe slušné ubytování s dobrou hospodou, případně jakékoliv další nápady a náměty.

Já Brno :cool:
 
Me skrtni, 6 hrist za 3 dny pro me nema smysl.
 
Aby to nebylo špatně pochopeno ... já se nechystám pořádat žádný organizovaný golfový zájezd. Jenom dát dohromady skupinku samostatných jedinců, kteří když už pojedou tak daleko, chtěj odehrát co nejvíc hřišť, na která se vzhledem k vzdálenosti jinak nedostanou. Ušetřej za dopravu a ubytování a večer si pokecaj s kámošema u pivka nebo kofoly. Nepřijede v 7:30 ráno anton a bachař nás do něj nenaskládá ...
 
Plán je takový, že z větších či menších dálek vyrazíme na sever Moravy. Tam toho co nejvíc odehrajem a vychlastáme a pak se zas vrátíme hezky poslušně domů.

Momentální zájemci :
@Jerry ... Most
@Marta ... Opočno u Dobrušky 😜 (Hradec Králové)
@Zdeněk ... Brno
@Jakub Guth ... Roztoky u Prahy
@mkopcak ... zesplzně (skoro)
@NaBednu ... Praha
@Dana ... Česká Lípa

Kvůli sdílení dopravy jsem uvedl předpokládané místo startu tripu dle profilu. Prosím ostatní aby jej doplnili.

Moje předběžná představa je následující. Vyrazit ve čtvrtek po šichtě na místo M, kde si zařídíme ubytování. Popijeme a pojíme. V pátek dopoledne výprava na jedno hřiště (já osobně s buggy), oběd a přesun na odpolední hřiště (já osobně s buggy - ne přesun ale hra). Večer popijeme a pojíme. Sobota to samé. V neděli to samé, jen místo mejdanu odjezd.

Rozvrh:
Pátek bych navrhoval Čeladnou( pokud možno Old course) a Ostravici,
Sobota Ropice a Lipiny
Neděle Šilheřovice a Kravaře

Očekávám od místních, případně nemístních ale v těchto krajích zběhlých, připomínky a náměty na ubytování a hospody, nebo ještě lépe slušné ubytování s dobrou hospodou, případně jakékoliv další nápady a náměty.
já také jen s buggy - tak kdy bys souhlasil, vzali bychom ji na půl
k ubytování: kategorie nerozhoduje ale přeci jen - pro mě jednolůžák
ad cesta: nabízím jedno místo v autě - podmínka: dobrý navigátor
výhrada: chci hrát západočeskou seniorskou tour - tak aby to nekolidovalo s turnajem
 
Teda říkám na rovinu, dvě osmnáctky v jeden den a natož třikrát po sobě, to nedám :eek:
 
já také jen s buggy - tak kdy bys souhlasil, vzali bychom ji na půl
k ubytování: kategorie nerozhoduje ale přeci jen - pro mě jednolůžák
ad cesta: nabízím jedno místo v autě - podmínka: dobrý navigátor
výhrada: chci hrát západočeskou seniorskou tour - tak aby to nekolidovalo s turnajem

Spolujezdce klidně příjmu, ale musela by jsi mne naložit v Brně 😂
 
Jerry ty divochu,
děkuji za upozornění, ale kromě Vaše bloudění prstem po mapě od Dobrušky k Opočnu, jsem neviděl termín.
Docela bych ho uvítal, abych se také mohl přihlásit. Nerad bych tam na Vás týden čekal. ;) 🍺🍻, no možná bych to čekání přežil🍻:D.Hlavně ne Starobrno
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom