Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

North Moravia summer swing

Ne vážně ... ohledně termínu.
Nabízelo by se udělat anketu, ale to by se rozplizlo. Navrhuji tedy 26-28.6.2020.
Pokud by to bylo v tomto termínu, tak se
také hlásím 🏌🏼‍♂️😊🏌️‍♂️
 
Ne vážně ... ohledně termínu.
Nabízelo by se udělat anketu, ale to by se rozplizlo. Navrhuji tedy 26-28.6.2020.
Těžko takto hodně dopředu odhadnout, zda-li daný termín mi sedne. Nicméně budu na to myslet a snad se zadaří :)

Jinak koukám, že máme všichni podobný absťák :D
 
Lidi neblázněte ... aby nás nebylo vís jak na RequoCup ... to by Michal asi žárlil a on když žárlí, tak je hrozně agresivní a mstivej ... :oops:o_O 😂

píšu tě do úvodníku;)
No, můj like byl místo přihlášky. Ale pro natvrdlé čerty radši i slovně. Se hlásím.
 
No, můj like byl místo přihlášky. Ale pro natvrdlé čerty radši i slovně. Se hlásím.
Ale Danuško, ty už jsi tam dávno zapsaná.;)
Myslel jsem , že tě zase naložím a pojedem spolu, ale pokud neodvoláš toho natvrdlýho čerta pojedu raděj pro nějakýho Brňáka :mad::devil:
 
U těch co už potvrdili termín jsem dal do úvodníku palec hore.
 
Lidi neblázněte ... aby nás nebylo vís jak na RequoCup ... to by Michal asi žárlil a on když žárlí, tak je hrozně agresivní a mstivej ... :oops:o_O 😂

píšu tě do úvodníku;)
Dík, jen ještě doplnění H.K. je u Opočna.
 
Ale Danuško, ty už jsi tam dávno zapsaná.;)
Myslel jsem , že tě zase naložím a pojedem spolu, ale pokud neodvoláš toho natvrdlýho čerta pojedu raděj pro nějakýho Brňáka :mad::devil:
Tak když nepojedeš přes Lípu, můžeš to vzít přes Opočno ;)
 
Termin vůbec netuším, ale hlasim se, tuhle srandu bych si nerada nechala ujít.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom