Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Noční golf

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jsem zrovna na horách, koukám na osvetlenou sjezdovku pro večerní lyžování, a vzpomněl jsem si na fotky ze zahraničí, kde bylo nektere z golfových hřišť nasvicene pro noční hru, vypadalo to parádně. Nezažil jste někdo? V českých podmínkách si to tedy nedokážu moc predstavit, ale když koukám na ty prázdné sjezdovky, tak třeba by to na nekterem městském hřišti uspech melo. Co myslíte?
 
No nevím,využití  párkrát v roce ? Pro mě by bylo po zkušenostech z některých turnajů ( Men tour konopí) užitečnější osvětlit cca poslední tři jamky  :D . Ale jo může to být dobré, ale ekonomika je asi fuč.
 
Dohraval jsem za floodlight v Turecku na hristi Carya par poslednich jamek, je to zajimy zazitek, ale porad bych to asi hrat nemohl, mel jsem problem, pokud mic vyletel proti svetlu, ztratil jsem jeho drahu letu
 
Zažil jsem mnohokrát v SAE. Je to super. Je vidět krásně, je to skoro podobné jako na fotbalovém stadionu.. Mají to ze dvou důvodů. V zimním období se brzo stmívá, tak okolo 18:00 a v létě je to jediná možnost jak se na hřišti neuvařit.
Myslím, že třeba na takové akademii na Zbraslavi by se to možná i vyplatilo. :idea:
 
u nas to nikdo neudela, je to velmi nakladne, na vystavbu i na udrzbu
 
Ja jsem to zkousel v Rakousku na hristi Fruhling. Mají tam jednu devítku osvětlenou. Projdes kolem stanoviste a rozviti se ti svetla na velkych stožárech. Není to dokonale, neboť nekdy je micek stinen holi... to mi dost vadilo.
Asi se to neda porovnat s Dubaji alespoň podle fotek :)
 
ijpg-3188-78.html
78.jpg
" />


Takhle to nějak vypadá.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom