Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

No satisfaction

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Poměrně zajímavý článek o tom, co hráči hodnotí na své hře a jaká je skutečná pravda. Co si o tom myslíte?
 
Hm, zkopíruju sem zmíněné priority ze zmíněného článku, aby to bylo lépe na očích:

[font=Arial, FreeSans, sans-serif]Vlevo dole najdete výsledek posunu priorit hráčů mimo své domovské hřiště.

[font=Arial, FreeSans, sans-serif]Co golfisté říkají, že je činí šťastnými.
1. rychlost hry
2. cena green fee
3. kvalita hřiště
4. jednoduchost rezervace
5. design hřiště
6. počasí
7. tréninkové plochy
8. skóre
9. kvalita e-cart
10. služby na hřišti
11. restaurace
12. šatny
13. pro shop



[font=Arial, FreeSans, sans-serif]Co skutečně, činí golfisty šťastnými.
1. kvalita hřiště
2. design hřiště
3. skóre
4. cena green fee
5. restaurace
6. služby na hřišti
7. šatny
8. jednoduchost rezervace
9. kvalita e-cart
10. tréninkové plochy
11. pro shop
12. počasí
13. rychlost hry *
 
Já se s ním docela ztotožňuji (jedná se o hobby hru). Když už něškam jedu, tak vždycky budu mít dobrou náladu, pokud hřiště bude pěkně upravené, bude mi sedět a zahraju dobrý počet ran, tzn. nebude hřiště zbytečně zákeřné. Ale to souvisí i s tím, aby hra byla plynulá, nikde nějaké zbytečné záseky - na druhou stranu, má to být zážitek rovnající se příjemnému pohodovému výletu a ne sprint, takže nějaké to zdržení, pokud je dobrá nálada a atmosféra, mi nevadí.

Je mi jasné, že to musí činit rozpor mezi domácími a přespolními. :-D

Jedna věc mi v žebříčku chybí, pro mě hodně zásadní: příjemnost a ochota/usměvavost obsluhy na recepci, případně i později v klubovně atp. To bych za sebe umístil na přední pozice, možná na první. Pokud je obsluha protivná, člověk má pocit, že jí obtěžuje, tak to mi dokáže spolehlivě otrávit celý zážitek a příště, byť hřiště bude sebelepší, se mi tam chtít moc nebude
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom