Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nike

Kdo ví :)... budou dělat jen hadry a boty. Končí s holema, míčema a bagama... Nikde jsem ale nezaznamenal datum, ke kterému k této změně dojde...
Hold asi jim tento segment nenesl tolik, kolik mysleli, tak se zaměří na to, na co jsou zaměřeni ve většině sportech, tzn. pouze na oblečení a obuv.
 
Od příští sezóny. 2017 už bude bez těchto produktů... :'( abych si nakoupil zásoby!
 
A to jsem se dival zrovna na putter B1 01, ze vypada docela pekne :)

Na DigestGolfu jsem si precetl historii znacky a co udelali pro golf. Jsem do teto doby ani netusil, co vsechno delali a jakou stopu za sebou zanechali
 
Netusite jaky meli share v kategoriich i, w atp.?

Rozhodnuti lze chapat, ale skoda to bude byt me zrovna nike ve vsem miji.
 
Chudák David. :) Nicméně už se podařilo zjistit, proč NIKE ve výrobě vlastního vybavení končí? Nestíhají držet krok, nerentabilní? 
 
Nerentabilita. Nalili do toho strasne penez a ziskali mizivy market share v holich. 
Je az paradox, ze Adidas resi vice mene to same, jen z jineho pohledu a to v tom zahuceli asi mene. 
 
Bavil som sa s Adamom Rajmontom (tiez Nike staff) na Czech Masters a ze teda je to trochu sok, kazdopadne ostanu aspon s handrami v biznise, co bude zaujimave, ked niekdo bude hrat s "adidas" hardverom v trenkach s fajfkou (aj ked dost nepravdepodobne)... Adamov tip, Rory a spol. u PXG, co myslite? Schwartzel tam uz je ...
 
u Tigera verim v PGX, roryho bych videt spis zpet i titleistu
 
Me ta velkousta prohlaseni PXG prijdou trosku moc. Neverim, ze na to maji prachy.
Ja to vnimam jako slusnou prilezitost pro Srixon, neb se tvari, ze chteji neco resit a nemaji obleceni. Mizuno by mozna tez ocenilo nejakeho hrace na PGA. :)
PS: zajima nekoho s cim hraje Ernie Els? Podobne to vnimam u Tigera.
 
Dřeva,wedge TM, železa Adams, Langer hraje i dřeva Adams
 
Custom oddělení pro Evropu přijímá poslední objednávky do pondělí 3.10. Takže pokud někdo chce ještě hole Nike na míru má poslední šanci.
 
A to proč? Ono jsou ty hole teď jiné než když nikdo nevěděl že budou končit?
 
Ja teda nevim, nikdy bych asi nekoupil věc za beznou cenu, pokud vim, ze výrobce konci.
Rozumim tomu, ze se na tom nic nepokazi, max se muze zlomit shaft nebo odlepit shaft od hlavy.... a to je asi problém na prodejce
 
alda: No to jsem z tvého příspěvku pochopil. Co nechápu je proč?
 
Jardo, to je obecne spotrebitelske chovani, zejmena u veci, co maji jasne alternativy. 
Napriklad resale value jde dolu, neb v dobe prodeje uz to je vyrobek "zkrachovale firmy" (stigma proc se tak stalo... asi to nebylo dobre, ne?) a nepujde k tomu doukoupit "hybrid nebo wedge stejne znacky" (coz je zajimavy fenomen, ktery vazne hodne funguje...) atp. 

Racio tohoto u holi je male, ale beztak to tak bude. Vyjimkou muze byt par veci, co se stanou  necim unikatnim (fanousci znacky zjisti, ze to je to nej co bylo vyrobene a toto evangelium se bude sirit intenetem...).
 
Tak dokážu si i představit, že by některé kousky mohly být ve výsledku zajímavé i ze sběratelského ohledu? Nicméně, já asi bych - kdybych na to teď měl - taky nike hole už nekoupil, přesně z důvodu, který říká Honza (nepujde k tomu doukoupit "hybrid nebo wedge stejne znacky") - byť to stejně nedělám. Prostě subjektivní pocit... 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom