Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

News of the world ... ( aneb žhavé drby )

wasp

Mazák fóra
Nové zajímavé zprávy :
1. J. Novosad skončil na pozici manažera v Pyšelích. Přešel do firmy GolferIS ( informační golfové systémy, zejména pro TCM )
2. Šušká se, že po Ostravici, Kaskádě a Olomouci brzy přibyde do portfolia TMR ( Central Golf Club ) i jeden resort v Čechách. Vaše tipy ?
 
Nové zajímavé zprávy :
1. J. Novosad skončil na pozici manažera v Pyšelích. Přešel do firmy GolferIS ( informační golfové systémy, zejména pro TCM )
2. Šušká se, že po Ostravici, Kaskádě a Olomouci brzy přibyde do portfolia TMR ( Central Golf Club ) i jeden resort v Čechách. Vaše tipy ?
má prý jít o něco na sever od Prahy, rozestavěné hřiště
 
Vzhledem k tomu ze maji Jested v zime, smysl by melo neco v tomhle okoli.
 
Hřiště blízko Hořehled...

Bomba! Konečně pořádná konkurence! Už jsem se bál, že to tu v západní Evropě potáhnu sám...
 
Vzhledem k tomu ze maji Jested v zime, smysl by melo neco v tomhle okoli.
V „okolí” by dávala pro TMR smysl snad jen Bolka, která má i odpovídající ubytovací možnosti. Nebo že by nepohrdli hausbótama na "Y” ?
 
Hřiště blízko Hořehled...

Ale jinak je zřejmé, že vzhledem k zemětřesení uplynulých měsíců jde o Dýšinou:).
 
Ale jinak je zřejmé, že vzhledem k zemětřesení uplynulých měsíců jde o Dýšinou:).
To by zapadalo do strategie TMR - kvalitní hřiště s kvalitním ubytováním.
 
To by zapadalo do strategie TMR - kvalitní hřiště s kvalitním ubytováním.

No jak říkám - pokud skutečně myslí vážně tvrzení, že do 2 let chtějí mít ve střední Evropě 20 golfových resortů, tak se máme na co těšit.
 
Bingo ! ;)

Dává to smysl vzhledem k propojení jejich lyžařského bussinessu, byť teda pokud se nepletu, tak na Šumavě nebo v Krušnejch nic nemají (což se může změnit). Ale golfově propojovat Moravu a ČR, to nikdy nemůže fungovat. Což navádí k tomu, že nás třeba brzo čeká další várka - Karlovy Vary, Beroun, pražská hřiště,...
 
Dává to smysl vzhledem k propojení jejich lyžařského bussinessu, byť teda pokud se nepletu, tak na Šumavě nebo v Krušnejch nic nemají (což se může změnit). Ale golfově propojovat Moravu a ČR, to nikdy nemůže fungovat. Což navádí k tomu, že nás třeba brzo čeká další várka - Karlovy Vary, Beroun, pražská hřiště,...
Já bych si tipnul i tu MB, vytížení hřiště více než dobré, vysoká kupní síla ve spádové oblasti, kvalitní ubytování, očekávaný posun kvality hracích ploch vzhledem k posilování závlahového systému a zásobáren vody. Navíc je to z MB po dálnici kousek do Krkonoš.
 
Já bych si tipnul i tu MB, vytížení hřiště více než dobré, vysoká kupní síla ve spádové oblasti, kvalitní ubytování, očekávaný posun kvality hracích ploch vzhledem k posilování závlahového systému a zásobáren vody. Navíc je to z MB po dálnici kousek do Krkonoš.

Ta Dýšina ještě asi domluvená není, ale rozhodně o ní jednají a jsou už zřejmě blízko dohody. Obecně TMR skutečně ( zatím ) nezajímá vlastní hřiště, ale ubytování, restaurace, služby...
 
Ta Dýšina ještě asi domluvená není, ale rozhodně o ní jednají a jsou už zřejmě blízko dohody. Obecně TMR skutečně ( zatím ) nezajímá vlastní hřiště, ale ubytování, restaurace, služby...

Castecne to dava smysl i personalne - sezony se tolik neprekryvaji, zamestnance lze sdilet s lyzarskymi centry.
 
Tak se mi šuškandou doneslo, že prý bude zavírat další golfový obchod v Praze. Vlastně v Čakovicích 🤔 😔
 
No jak říkám - pokud skutečně myslí vážně tvrzení, že do 2 let chtějí mít ve střední Evropě 20 golfových resortů, tak se máme na co těšit.

Prave, pred par dny jsem studoval dalsi moznou variantu clenstvi a narazil jsem na Murhof grouppe v Rakousku. Pekny kolos - maji 24 hrist v Rakousku s 20 000 cleny a dalsi 8 500 clenu v Nemecku.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom