Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

News of the world ... ( aneb žhavé drby )

Prave, pred par dny jsem studoval dalsi moznou variantu clenstvi a narazil jsem na Murhof grouppe v Rakousku. Pekny kolos - maji 24 hrist v Rakousku s 20 000 cleny a dalsi 8 500 clenu v Nemecku.
Penny Market? 🤨
 
Dnes mi přistálo ve schránce, takže ... 🤔
FF4C5A4E-1E79-4206-BE52-6086DCFDD6F4.jpeg
8FA5151F-4011-4761-88B9-2579EDCE063B.jpeg
 
Nevim jak to delaji, ale prijdu do shopu a vidim tak slevu 20%, at nezeru 25% .. ale 70% ti daji na uplnou blbost, ktera jim tam lezi uz druhou petiletku
Nejde o to, kolik slevují či ne, ale o to, že tu zaznělo, že Golf House v Praze zavírá či se bude stěhovat. Podle zákona na ochranu spotřebitele může být výprodej označen za „likvidační” pouze v případě skutečné fyzické likvidaci prodejny či provozovny.
Jen, že to zapadá do infa ohledně ukončení činnosti na Chodově v půlce února.
 
Ad GolfHouse: Zaregistroval jsem, že se snad bude jednat nakonec "jen o přesun" kamsi k nákupáku na Černém Mostě v Praze...
 
Tak dnes jsem ztrávil velmi příjemný den v Kestřanech ve společnosti Jirky Novosada a Tomáše Vrbického a jejich systému na vedení členské základny Golferis. Spolu s Alešem Libecajtem (telegraficky z Phy) kluci představili i sw na evidenci dětských tréninků, který ČGF i řada klubů od letoška přejímají.

Oboje má miliardu funkcí, které parádně zpříjemňují práci managementu, recepčních a trenérů a posouvají práci s klubovou základnou i dětmi na zcela novou úroveň. Pokud vše klapne, tak z obou systémů budeme těžit v Hořehledech už velmi brzy!

222342EA-6768-4077-A861-985849F75A5B.jpeg
 
Toto mi dnes přistálo v mailu - takže dávám dál ;)
6C606D47-8C67-4634-84A1-B27E20424E83.jpeg
 
Tak přemýšlím, jaký dopad to může mít na jeho aktivity v golfu.
Nebo se dočkáme „HockeyChannel”?
5BEF2AA7-F870-4489-9BF5-61A7513E3D6C.jpeg
 
Tak přemýšlím, jaký dopad to může mít na jeho aktivity v golfu.
Nebo se dočkáme „HockeyChannel”?
Zobrazit přílohu 10029
není ten zájem spíše tohoto typu ?
 
1. Casa Serena má od března nového zajímavé člena - prezident USA - Donald John Trump, HCP 2,4 !!!
2. zajímavý výsledek z víkendu - hráč měl po 16 jamkách + 7, a pak na 112 metrovém tříparu zahraje 23 , tedy 20 nad par !!, den předtím stejná jamka - birdie ) ). To muselo být na infarkt. Nicméně -jeho tým stejně postoupil do první ligy a myslím, že hráč je již nyní klubovou legendou. http://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaj...02981&categoryId=597902992&golferId=295062273
 
1. Casa Serena má od března nového zajímavé člena - prezident USA - Donald John Trump, HCP 2,4 !!!
2. zajímavý výsledek z víkendu - hráč měl po 16 jamkách + 7, a pak na 112 metrovém tříparu zahraje 23 , tedy 20 nad par !!, den předtím stejná jamka - birdie ) ). To muselo být na infarkt. Nicméně -jeho tým stejně postoupil do první ligy a myslím, že hráč je již nyní klubovou legendou. http://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaj...02981&categoryId=597902992&golferId=295062273
Tak je to přes vodu. Asi nervíky.
 
1. Casa Serena má od března nového zajímavé člena - prezident USA - Donald John Trump, HCP 2,4 !!!
2. zajímavý výsledek z víkendu - hráč měl po 16 jamkách + 7, a pak na 112 metrovém tříparu zahraje 23 , tedy 20 nad par !!, den předtím stejná jamka - birdie ) ). To muselo být na infarkt. Nicméně -jeho tým stejně postoupil do první ligy a myslím, že hráč je již nyní klubovou legendou. http://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaj...02981&categoryId=597902992&golferId=295062273
Já bych si přál vědět jak se stalo těch 23 :D Bylo to u nás v Lípě. Možná @Dana by mohla znát ten příběh. :D
 
Kdyby to nebyla liga, tak bych se vsadil, že jde o překlep. Ale takhle by se na to mělo dát přijít, ne?

Jestli je to pravda, muselo to být něco ve stylu zelený svět.
 
Tak je to přes vodu. Asi nervíky.
Ale třetí rána z dropzóny už přes vodu není......nebo ji hráči při lize nemohou využít?
 
1. Casa Serena má od března nového zajímavé člena - prezident USA - Donald John Trump, HCP 2,4 !!!
2. zajímavý výsledek z víkendu - hráč měl po 16 jamkách + 7, a pak na 112 metrovém tříparu zahraje 23 , tedy 20 nad par !!, den předtím stejná jamka - birdie ) ). To muselo být na infarkt. Nicméně -jeho tým stejně postoupil do první ligy a myslím, že hráč je již nyní klubovou legendou. http://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaj...02981&categoryId=597902992&golferId=295062273
to tam nasázel všechno do vody....bože, to muselo být psycho :eek: Ale moc to nechápu, takových ran...
 
Já bych si přál vědět jak se stalo těch 23 :D Bylo to u nás v Lípě. Možná @Dana by mohla znát ten příběh. :D
Neznám
 
Ale třetí rána z dropzóny už přes vodu není......nebo ji hráči při lize nemohou využít?

Na lize dropovací zóny obvykle nejsou. Na tak krátké jamce nebyla zcela jistě..
 
soket chodí vždycky minimálně ve dvou. Z vlastní zkušenosti to znám, ale desetkrát?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom