News of the world ... ( aneb žhavé drby )

wasp

Aktivní člen
Autor vlákna
2.3.2016
435
461
73
Nové zajímavé zprávy :
1. J. Novosad skončil na pozici manažera v Pyšelích. Přešel do firmy GolferIS ( informační golfové systémy, zejména pro TCM )
2. Šušká se, že po Ostravici, Kaskádě a Olomouci brzy přibyde do portfolia TMR ( Central Golf Club ) i jeden resort v Čechách. Vaše tipy ?

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

NaBednu

Mazák fóra
25.10.2019
799
698
93
Praha
nabednu.home.blog
Nové zajímavé zprávy :
1. J. Novosad skončil na pozici manažera v Pyšelích. Přešel do firmy GolferIS ( informační golfové systémy, zejména pro TCM )
2. Šušká se, že po Ostravici, Kaskádě a Olomouci brzy přibyde do portfolia TMR ( Central Golf Club ) i jeden resort v Čechách. Vaše tipy ?
má prý jít o něco na sever od Prahy, rozestavěné hřiště

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,272
5,195
123
Jméno
Martin Kopčák
Hřiště blízko Hořehled...
Bomba! Konečně pořádná konkurence! Už jsem se bál, že to tu v západní Evropě potáhnu sám...

Mirek_62

Guru fóra
25.8.2018
1,959
2,043
123
KHGCS
Vzhledem k tomu ze maji Jested v zime, smysl by melo neco v tomhle okoli.
V „okolí” by dávala pro TMR smysl snad jen Bolka, která má i odpovídající ubytovací možnosti. Nebo že by nepohrdli hausbótama na "Y” ?

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,272
5,195
123
Jméno
Martin Kopčák
Hřiště blízko Hořehled...
Ale jinak je zřejmé, že vzhledem k zemětřesení uplynulých měsíců jde o Dýšinou:).

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

Mirek_62

Guru fóra
25.8.2018
1,959
2,043
123
KHGCS
Ale jinak je zřejmé, že vzhledem k zemětřesení uplynulých měsíců jde o Dýšinou:).
To by zapadalo do strategie TMR - kvalitní hřiště s kvalitním ubytováním.

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,272
5,195
123
Jméno
Martin Kopčák
To by zapadalo do strategie TMR - kvalitní hřiště s kvalitním ubytováním.
No jak říkám - pokud skutečně myslí vážně tvrzení, že do 2 let chtějí mít ve střední Evropě 20 golfových resortů, tak se máme na co těšit.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: alda

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,272
5,195
123
Jméno
Martin Kopčák
Bingo ! ;)
Dává to smysl vzhledem k propojení jejich lyžařského bussinessu, byť teda pokud se nepletu, tak na Šumavě nebo v Krušnejch nic nemají (což se může změnit). Ale golfově propojovat Moravu a ČR, to nikdy nemůže fungovat. Což navádí k tomu, že nás třeba brzo čeká další várka - Karlovy Vary, Beroun, pražská hřiště,...

Mirek_62

Guru fóra
25.8.2018
1,959
2,043
123
KHGCS
Dává to smysl vzhledem k propojení jejich lyžařského bussinessu, byť teda pokud se nepletu, tak na Šumavě nebo v Krušnejch nic nemají (což se může změnit). Ale golfově propojovat Moravu a ČR, to nikdy nemůže fungovat. Což navádí k tomu, že nás třeba brzo čeká další várka - Karlovy Vary, Beroun, pražská hřiště,...
Já bych si tipnul i tu MB, vytížení hřiště více než dobré, vysoká kupní síla ve spádové oblasti, kvalitní ubytování, očekávaný posun kvality hracích ploch vzhledem k posilování závlahového systému a zásobáren vody. Navíc je to z MB po dálnici kousek do Krkonoš.

wasp

Aktivní člen
Autor vlákna
2.3.2016
435
461
73
Já bych si tipnul i tu MB, vytížení hřiště více než dobré, vysoká kupní síla ve spádové oblasti, kvalitní ubytování, očekávaný posun kvality hracích ploch vzhledem k posilování závlahového systému a zásobáren vody. Navíc je to z MB po dálnici kousek do Krkonoš.
Ta Dýšina ještě asi domluvená není, ale rozhodně o ní jednají a jsou už zřejmě blízko dohody. Obecně TMR skutečně ( zatím ) nezajímá vlastní hřiště, ale ubytování, restaurace, služby...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Mirek_62

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,272
5,195
123
Jméno
Martin Kopčák
Ta Dýšina ještě asi domluvená není, ale rozhodně o ní jednají a jsou už zřejmě blízko dohody. Obecně TMR skutečně ( zatím ) nezajímá vlastní hřiště, ale ubytování, restaurace, služby...
Castecne to dava smysl i personalne - sezony se tolik neprekryvaji, zamestnance lze sdilet s lyzarskymi centry.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Mirek_62 a NaBednu

Mirek_62

Guru fóra
25.8.2018
1,959
2,043
123
KHGCS
Tak se mi šuškandou doneslo, že prý bude zavírat další golfový obchod v Praze. Vlastně v Čakovicích 🤔 😔

alda

Guru fóra
29.2.2016
1,100
736
123
Wien
Jméno
Ales Dana
No jak říkám - pokud skutečně myslí vážně tvrzení, že do 2 let chtějí mít ve střední Evropě 20 golfových resortů, tak se máme na co těšit.
Prave, pred par dny jsem studoval dalsi moznou variantu clenstvi a narazil jsem na Murhof grouppe v Rakousku. Pekny kolos - maji 24 hrist v Rakousku s 20 000 cleny a dalsi 8 500 clenu v Nemecku.

• Wow
Reactions: NaBednu
WebGolf.cz