Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Neviditelný...

doktordee

Guru fóra
Včera v erpetu se mi stala podivná věc. Bunkeru na dvorečku. Běžně se z něj patuje. Při nápřahu jsem postřehl jak jsem "prohrábnul" písek. Hlavou patru. No nic. Znovu. A opět to samé. Nechápal jsem. Při použití Zoomu jsem zjistil, že těsně u míčku trčí štětina z koštěte. Z mého postoje nebyla vidět. Jak jsem přes ní do nápřahu přejel, ohla se a zanechala onu stopu v písku. Což jsem považoval za svůj dotek. Netušil jsem co s tím. Odstranit to nemohu. Příští rok už ano. Tuším.

Jsem se natočil abych ho vyřadil ze hry.

Co s tím? Asi nic.
 
Štětina z koštěte je podle mě pohyblivá závada, takže můžeš odstranit i nyní...
Ale asi bys dostal dvě trestný za to "prohrábnutí" (já bych ti dal jen 2 i když jsi to udělal víckrát, možná by se našli tací, kteří by ti chtěli dát i 4 :cool:)...
 
Štětina z koštěte je podle mě pohyblivá závada, takže můžeš odstranit i nyní...
Ale asi bys dostal dvě trestný za to "prohrábnutí" (já bych ti dal jen 2 i když jsi to udělal víckrát, možná by se našli tací, kteří by ti chtěli dát i 4 :cool:)...
No vidíš. Já to vnímal jako volný přírodní předmět. Což není. Když je to umělé z koštěte. Jsem trdlo. Já se právě písku vůbec nedotkl. Holí. Jen jsem si to myslel. Ona tím pískem pohnula ta štětina. Jak jsem přes ní přejel hlavou patru a ona se po ohnutí vrátila. To mi došlo až když jsem to udělal podruhé.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom