Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Netradiční vozíky

Tak to je pecka! Lava Red se mi vyloženě líbí. Jen škoda, že bych díky tomu přišel o procházku... :(
 
Tak to je pecka! Lava Red se mi vyloženě líbí. Jen škoda, že bych díky tomu přišel o procházku... :(
Já bych mohl jezdit z baráku rovnou na hřiště :)
Jen na to dát RZ :cool:
Žádný nakládání a vykládání bagu z kufru auta, zborka a rozborka vozíku. :up:
 
Vyfotit! :)
Já viděl vínově červenou, ale modrou teď někdo prodává ;)
B2C69447-4358-457C-8AAA-9F152E7FE678.jpeg
https://motorky.bazos.cz/inzerat/99398639/Elektricka-trikolka-na-golf.php
 
Ideální pro ty co buginují, na přechody mezi jamkami nepoužitelné.
 

Přílohy

  • EB91FFDE-7B0C-465B-9654-DB6CDE2D5C5B.jpeg
    EB91FFDE-7B0C-465B-9654-DB6CDE2D5C5B.jpeg
    125,9 KB · Zobrazení: 313
Znáte?


https://www.concoursegolf.com/
Dvoukoláky, tříkoláky i elektro. Moc pěkný koncept.

Ceny např.
- Dvoukolák s bagem za cca 300 USD, bez dopravy (tzn. cca 6.300 Kč), viz https://www.concoursegolf.com/product/concourse-buggy-bag-silver/
Hybridní vozíky od značky Concourse,jsou velmi zajímavé a vzhledem k více,jak pětileté výrobě,věřím i kvalitní.Jednali jsme s majitelem značky o zastoupení značky v Evropě a samotný prodej plánujeme v příštím roce.Vzorky nám půjdou po moři,ale budou zde až v květnu.Zkusím nezapomenut,dát informace a první dojmy na toto forum.Děkuji Honza
 
Hybridní vozíky od značky Concourse,jsou velmi zajímavé a vzhledem k více,jak pětileté výrobě,věřím i kvalitní.Jednali jsme s majitelem značky o zastoupení značky v Evropě a samotný prodej plánujeme v příštím roce.Vzorky nám půjdou po moři,ale budou zde až v květnu.Zkusím nezapomenut,dát informace a první dojmy na toto forum.Děkuji Honza

To zní dobře, Honzo, ty první dojmy budou fajn - fotky a video. Jsem zvědav.
 
Zatím je to prototyp, ale vypadá to dobře :up:
0AF1876E-903B-4B55-8DAA-75CEB9A58C28.jpeg
E161403C-7682-47F0-9C16-67A577719F42.jpeg
 
Dokazes si predstavit, ze by si s tim v Praze dojel az na hriste? :) myslim tim vysku “podvozku”. Jinak vizualne hezke. Chtel vych to videt v praxi na Certove bremeni. :)
Tak ta světlá výška vypadá spíš jak “nížka” 🤭
Ale je to zřejmě myšleno pro jízdu po ferwejích a normálních cestách pro buginy, takže pak asi OK.
Je to prototyp, třeba to otestují i na českých hřištích a náležitě upraví na “cross” verzi :D
 
Tak ta světlá výška vypadá spíš jak “nížka” 🤭
Ale je to zřejmě myšleno pro jízdu po ferwejích a normálních cestách pro buginy, takže pak asi OK.
Je to prototyp, třeba to otestují i na českých hřištích a náležitě upraví na “cross” verzi :D

V podstatě se to profilově neliší od elektrický koloběžky, co jsem na hřišti testoval a na rovinaté hřiště za ideálních podmínek (sucho) si to dokážu představit. U nás je to provozně nesmysl, baterka 1800W to do kopce absolutně nedávala, stabilita mizerná. Věřím, že kus určený na golfové hřiště tohle bude mít sice promakanější, ale taky si to nechaj zaplatit.
 
Tak tady další podobné koloběžko-vozík. :)

https://usa.ienlighte.com/products/golf-scooter -


WX20190610-150831_2x_5a586b44-f4c0-4a01-8125-5ba21ff6939c_grande.png WX20190610-151034_2x_7d2557f0-878b-4fde-a439-c365a317aff8_grande.png WX20190610-151231_2x_22ba5797-a37a-4fbb-92b3-30607e11fa2c_grande.png

Phat Golf creates a golf experience like no other. Join the single rider movement on an easy and fun to ride, all-electric Phat Golf Scooter.
  • Speeds up the pace of play
  • Additional revenue stream = fast ROI
  • Lockable Speeds
  • • Multi-Round Use
  • • Wide tires for easy balance and traction
  • • Heavy duty suspension for a luxurious ride
  • • Zero emissions, silent but powerful electric motor
  • • 36+ Holes on a single charge
  • • Customizable branding drives loyalty
  • • Extremely low maintenance
  • • Accessories: Weather shade, cupholder, golf rack, phone holder
  • • Investment options: Purchase, lease, or profit-share
With a frame of steel, 95N/M torque, and a 1500W motor, Phat Golf Scooters offer style and performance, and they are built for a comfortable, smooth ride on the course. See what sets our golf scooters apart from the competition.
 
To by bylo super !! Něco podobného už jsem viděl brázdit české silnice .. největší výhodu spatřuju v možnosti se rozdělit a každý si jede na svou stranu farwaye :-D


 
Tak tady další podobné koloběžko-vozík. :)

https://usa.ienlighte.com/products/golf-scooter -


Zobrazit přílohu 7573 Zobrazit přílohu 7574 Zobrazit přílohu 7575

Phat Golf creates a golf experience like no other. Join the single rider movement on an easy and fun to ride, all-electric Phat Golf Scooter.
  • Speeds up the pace of play
  • Additional revenue stream = fast ROI
  • Lockable Speeds
  • • Multi-Round Use
  • • Wide tires for easy balance and traction
  • • Heavy duty suspension for a luxurious ride
  • • Zero emissions, silent but powerful electric motor
  • • 36+ Holes on a single charge
  • • Customizable branding drives loyalty
  • • Extremely low maintenance
  • • Accessories: Weather shade, cupholder, golf rack, phone holder
  • • Investment options: Purchase, lease, or profit-share
With a frame of steel, 95N/M torque, and a 1500W motor, Phat Golf Scooters offer style and performance, and they are built for a comfortable, smooth ride on the course. See what sets our golf scooters apart from the competition.

Po mém jarním testování si to na hřišti našeho profilu nedokážu představit. Měl jsem přesně tenhle motor a nahoru k 7. odpališti mě to sotva vyvezlo. Rejd to má o poloměru fotbalovýho stadionu a když přidám tu 20kg zátěž na zadní kolo, tak v tom moc logiku nevidím.
 
Tak tady další podobné koloběžko-vozík. :)

https://usa.ienlighte.com/products/golf-scooter -


Zobrazit přílohu 7573 Zobrazit přílohu 7574 Zobrazit přílohu 7575

Phat Golf creates a golf experience like no other. Join the single rider movement on an easy and fun to ride, all-electric Phat Golf Scooter.
  • Speeds up the pace of play
  • Additional revenue stream = fast ROI
  • Lockable Speeds
  • Multi-Round Use
  • Wide tires for easy balance and traction
  • Heavy duty suspension for a luxurious ride
  • Zero emissions, silent but powerful electric motor
  • 36+ Holes on a single charge
  • Customizable branding drives loyalty
  • Extremely low maintenance
  • Accessories: Weather shade, cupholder, golf rack, phone holder
  • Investment options: Purchase, lease, or profit-share
With a frame of steel, 95N/M torque, and a 1500W motor, Phat Golf Scooters offer style and performance, and they are built for a comfortable, smooth ride on the course. See what sets our golf scooters apart from the competition.
Po mém jarním testování si to na hřišti našeho profilu nedokážu představit. Měl jsem přesně tenhle motor a nahoru k 7. odpališti mě to sotva vyvezlo. Rejd to má o poloměru fotbalovýho stadionu a když přidám tu 20kg zátěž na zadní kolo, tak v tom moc logiku nevidím.

Jj, vzpomněl jsem si hned na Tebe. Asi jen rovinatá hřiště.
 
Já taky ... kdyby to stálo 20.000 , vešlo se to do kufru mýho auta a nevážilo to jako dva pytle cimentu. 😜 :cool:
Tak do kufru auta to asi úplně nebude, ale kdyby to půjčovali na hřištích místo buggy tak pecka :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom