Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nepromoky, neprofuky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Je tady zase ten deštivý den, nejspíš k začínajícímu podzimu ne poslední. Čas na kvalitní nepromuky, neprofuky. Doporučíte a podělíte se o vyzkoušené tipy na golfové svršky do nepřízně počasí, tak, aby se z nich nestaly po jedné hře promoky a profuky?

Co se vám osvědčilo, kde koupit a za kolik, jak pečovat?
 
Zrovna včera jsem si byl koupit kalhoty.
Řešil jsem, aby se do nich dalo pohodlně vklouznout s botama, aby se dalo dostat do kapes původních kalhot.
Tolik co mě napadlo řešit jako podstatné věci.
Barva je černa ;)
 
Už jsem to tady někde psal, pořídil jsem si proquip, nejvyšší řadu.
Mám je rok a spokojenost.
Naposled vyzkoušené v celodenním lijáku tuto sobotu na Kaskádě. Celou dobu jsem byl v suchu, až na boty, to je ale jiná písnička..
 
Už jsem to tady někde psal, pořídil jsem si proquip, nejvyšší řadu.
Mám je rok a spokojenost.
Naposled vyzkoušené v celodenním lijáku tuto sobotu na Kaskádě. Celou dobu jsem byl v suchu, až na boty, to je ale jiná písnička..
Přesně, souhlas, nejsou lepší ;).
 
Už jsem to tady někde psal, pořídil jsem si proquip, nejvyšší řadu.
Mám je rok a spokojenost.
Naposled vyzkoušené v celodenním lijáku tuto sobotu na Kaskádě. Celou dobu jsem byl v suchu, až na boty, to je ale jiná písnička..
Jardo, stále trvá Tvá spokojenost
s nepromoky od proquip? Koukal jsem, že mají na Čerňáku prodejnu.
Měřím 189 cm a podle jejich měřenky jsem na rozhraní vel. L a XL. Za tu nejvyšší řadu, kde garantují doživotní nepromokavost, je to docela raketa a tak bych si to raději vyzkoušel.

No, a když už tam budu,
tak bych si chtěl zahrát hřiště. Nakombinoval bych to s akcí v Hořehledech při cestě tam. Tedy
17.9. mezi 10. tou až 11 tou hodinou. Ještě jsem tam nehrál, docela by se mi hodil průvodce. Tak kdyby se někomu chtělo?? Kraji rychle, nezdržuji, vztekám se přiměřeně, ale hned mě to přejde.🙂
 
Jardo, stále trvá Tvá spokojenost
s nepromoky od proquip? Koukal jsem, že mají na Čerňáku prodejnu.
Měřím 189 cm a podle jejich měřenky jsem na rozhraní vel. L a XL. Za tu nejvyšší řadu, kde garantují doživotní nepromokavost, je to docela raketa a tak bych si to raději vyzkoušel.

No, a když už tam budu,
tak bych si chtěl zahrát hřiště. Nakombinoval bych to s akcí v Hořehledech při cestě tam. Tedy
17.9. mezi 10. tou až 11 tou hodinou. Ještě jsem tam nehrál, docela by se mi hodil průvodce. Tak kdyby se někomu chtělo?? Kraji rychle, nezdržuji, vztekám se přiměřeně, ale hned mě to přejde.🙂
Jo, furt ok. Jedině se částečně oloupal nápis proquip z kalhot. Kupoval jsem v létě 2018…měl jsem 30% slevu přes kamaráda, ale už to neumí:(
 
Přesně tak, mám stejnou zkušenost, nápisy se oloupou, ale jinak super.
 
Taky tak. Relativně čerstvá zkušenost s Proquip bundou. Ani po 30-ti minutovém slejváku jsem neměl mokrá ramena.
 
Ještě jsem si vzpomněl: proquip dělává speciální edici k Ryder cupu, za cenu normální. Já ji mám. Rozdíl je jen v barvách, tedy byl. Kdyby to pro někoho bylo zajímavé😉
 
Ještě jsem si vzpomněl: proquip dělává speciální edici k Ryder cupu, za cenu normální. Já ji mám. Rozdíl je jen v barvách, tedy byl. Kdyby to pro někoho bylo zajímavé😉
No pro mně to zajímavé určitě je. Dík.
 
Možná mají k tomu něco na stránkách obchodu..
Já tam jedu příští týden v pátek.
Nechám si od nich vysvětlit.
Jen se mi nehlásí žádný parťák na následnou hru.
@macdav tobě by se nechtělo provést stařečka po domácích hřišti?? He ?? Já bych tě za to probedl po mém . Beztak už jsi tam dlouho nehrál. Že?
 
Já tam jedu příští týden v pátek.
Nechám si od nich vysvětlit.
Jen se mi nehlásí žádný parťák na následnou hru.
@macdav tobě by se nechtělo provést stařečka po domácích hřišti?? He ?? Já bych tě za to probedl po mém . Beztak už jsi tam dlouho nehrál. Že?
To vis ze bych te provedl, ale ja si naplanoval uz hru v Plzni-Dysine. Kdyz uz se tahnu takovou dalku na zapad. Ale neboj, v Praze nekousou:)
Jinak v obchode maji i nejaky stendr s 50% slevou. Jsem koukal minuly tyden. Ale jestli tam najdes i neco na sebe, nevim. Zahrajeme si v Hore
 
Já tam jedu příští týden v pátek.
Nechám si od nich vysvětlit.
Jen se mi nehlásí žádný parťák na následnou hru.
@macdav tobě by se nechtělo provést stařečka po domácích hřišti?? He ?? Já bych tě za to probedl po mém . Beztak už jsi tam dlouho nehrál. Že?
Zahrát bych si tam s tebou klidně šel, ale pro mě špatný týden. Když započítán oba víkendy, mám naplánováno 6 golfových dnů v 9. Někdy holt do práce musím🙁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom