Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Neortodoxní výbava - proč se za to stydět, když mi to pomáhá

JirMar

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Mareček
Klub
Golf Hostivař
HI (HCP)
50,1
Zajímá mě, jestli máte zkušenosti či používáte netradiční hole či vybavení při hře, protože jste prostě zjistili, že vám to s nimi jde a neřešíte, že budete pro někoho za exota. Například hraní s dámským typem hole, 20 let staré železo, chipper atd. atp. :)
 
Ahoj, nevím jestli zde patří, hraji železa PING S59, neřeším kolik mají roků, měníme pouze gripy. Opotřebení je úměrné , shafty původní. Myslím si, že spousta ani neřeší čím, ale jak. Toto neřešil do roku 2013 ani Bubba W, asi se mu s nimi hrálo dobře a mi se s nimi hraje taky báječně .
 
Mam wedge, co je stara minimalne 15 let... ale u wedgi je to cool :D
 
Já aktuálně uvažuju nad pořízením dámského hybridu, který mi hrozně sedí, protože nemám vysokou rychlost švihu a málo svalů, takže mi vyhovuje lehká kratší hůl, se kterou se dostanu na 150 metrů, aniž bych musel zápasit s dlouhým železem. A tento dámský mi seděl o dost líp, než stejná hůl v pánské variantě. Takže zřejmě budu mít takový qeer bag, genderově vyvážený :)
 
Já aktuálně uvažuju nad pořízením dámského hybridu, který mi hrozně sedí, protože nemám vysokou rychlost švihu a málo svalů, takže mi vyhovuje lehká kratší hůl, se kterou se dostanu na 150 metrů, aniž bych musel zápasit s dlouhým železem. A tento dámský mi seděl o dost líp, než stejná hůl v pánské variantě. Takže zřejmě budu mít takový qeer bag, genderově vyvážený :)
Mrkl bych na variantu senior shaftu.
Detaily neznam, ale tezko si predstavit mladeho chlapika, ktery nema potencial na prumerny svih. ;)

Kazdopadne kdyz neco sedi a prinasi vysledky, pak neni moc co resit... a ruzove hole ma i Bubba :)
 
Ja v tom problem nevidim. Chapu, ze si lidi skatulkuji ostatni dle auta atp, ale dle toho, jestli mam damskou nebo panskou hul? Zvlast kdyz mu to s ni jde?
 
Ja v tom problem nevidim. Chapu, ze si lidi skatulkuji ostatni dle auta atp, ale dle toho, jestli mam damskou nebo panskou hul? Zvlast kdyz mu to s ni jde?
Nikdo to dle meho neresi.
 
Mám kolegu který hraje celý set L flex a vlastně ani nevěděl že má dámské hole, No a je maximálně spokojenej. Některé hole jsou úplně ženské(myslím vzhled), do těch bych asi osobně nešel, ale dámský flex proč ne...
 
Cau, ja mam damsky putter a davam s nim neskutocne jamky, niekedy nechapem a to hrajem prvy rok golf (hcp54)
 
Cau, ja mam damsky putter a davam s nim neskutocne jamky, niekedy nechapem a to hrajem prvy rok golf (hcp54)
Tak je rozdiel, ci je ten putter ruzovy s kytickami, alebo len kratsi 33" alebo 34".
Ja (180cm) mam tiez radsej kratsie patre 33,5" / 34" a podla toho, co vidim na ihriskach, tak 75% populacie by malo mat kratsie patre ... ale mozno im to vyhovuje drzat za ten tenky ocelovy saft miesto gripu :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom