Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Největší letošní (2016) překvápko - hřiště

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Tak, už pár měsíců jsme v sezóně, blíží se prázdniny, tak už se může tak trochu porovnávat. Jaké hřiště vás letos zatím nejvíc překvapilo, potěšilo a naopak, kde vás to nejvíc zklamalo v porovnání s minulými léty?
 
překvapilo: hrozne moc me uz v breznu prekvapila kvalita a rychlost greenu ve St. Bol. :)
potěšilo: nejvice mne potesilo St. Andrews, hral jsem ,,jen'' New course. Ale zazitek skvely, je to uplne jiny styl hry nez u nas. Ma taktika byla velmi jednoducha, drzet se daleko od vsech bunkru :D 
zklamalo: letos mne zklamal Kynzvart :( odpaliste a fairwaye OK, greeny z dálky taky vpoho, ale z blizka malo travy a hodne pisku, (hrali jsme tam tymovou 1. ligu, nebyla to tedy cerstva udrzba) a kiolem fairwayi hrozne moc holin a hliny :(
 
Tu Starou potvrzuji. 
Jinak moc prekvapka letos nejsou, neb chodim az na cetne vyjimky stale na hriste, kde jsem jeste nebyl. :)
Nicmene prijemne prekvapily novinky na Albatrosu. Konecne je to malinko zajimavejsi hriste. 
A velmi me potesila Dysina, kde jsem byl prvne. Hriste ma spoustu zajimavych jamek. 

Jsem fakt rad, ze jsem se letos nikam neupsal :)))
 
Letos pro mě jednoznačně vítězí Hazlov. Hřiště jsem hrál letos začátkem května a v pátek znovu. Dal jsem si k narozkám třídenní lázeňskou kúru, Olšovky, Marjánky a Frantovky. Hřiště jse ve velmi dobrém stavu, snad jen na greenech v Hazlově jsou ještě lehké stopy po prořezání a z tří hřišť jsou nejpomalejší. Restaurace chutná, ničím si nezadá s renomovanými v Olšovkách a Marjánkách. Všude příjemná recepce i obsluha. Můžu všem s klidným svědomím doporučit.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom