Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [SIMULÁTOR] PhiGolf - nejlevnější domácí simulátor?

Jinak nejlepší využí toho sensoru jsem přišel náhodou.
Vzal jsem ho do práce ukázat @jan.taraba a nakonec se to zvrhlo v kancelářském soutěžení kdo nejdál odpálí míček :-D takže zábava pro cca 6 lidí .. :-D
Jinak ten online multiplayer by taky mohl být super ..
Jinak zabava pro vice lidi doma to je. Vyzkouseno.

Na jakou to davas hul doma?
 
Aha, to je nějaké nářečí pravděpodobně...:p
Žádný nářečí, děláš si z nás prdelky. Ve skutečnosti tomu textu vůbec nerozumíš :p
 
Čau,
jasný že válí .. pomalu jsem nepoznal krabici pod nánosem prachu :-D ...

ne, .. pokaždý když vyjde update tak ho vytáhnu jestli neudělali konečně verzi pro leváky .. stále nic :(

jinak s vrácením, chtěl jsem ti ho přivést už na to vyhlášení, ale ted v sobotu budu kousek od Prahy v Neratovicích, tak chci si zajít zahrát 9tku do Předboje .. tak jestli se ti chce jít taky?

přikládám pro ilustraci screen z ipadu jak vypadá švih leváka vs praváka (oboje jsem švihnul já ... :p)
sice to zaznamená rychost švihu, ale už to neví natočení takže rána letí stále rovně .. (při tom online multiplayeru by to nemuselo být špatný 3:))

Pravý švih
Zobrazit přílohu 4397

Levý švih
Zobrazit přílohu 4398

Budu od zítřka na víkend pryč, tak to bohužel nevyjde. Jestli máš využití, klidně si to ještě nech. A nebo ten multikulti s @jan vyzkoušejte. :)
 
Zdravím,

půjčil jsem si od @Tomáš Kloud ten sensor a zjistil jsem, že s Androidem to prostě nefunguje, mám verzi 7, podle návodu by to mělo chodit s verzí 5. Je nějaká možnost, jak to rozchodit?

Díky
 
Update: Phigolf pridal nekolik zajimavych vylepseni:
  • Doslo ke zruseni avatara. Tzn. pohled na hriste je nyni ala golfovy simulator (viz. obrazek). Vyhodou je, ze animaci letu mice vidite ihned po odpalu. Drive uder aktivoval nejprve animaci avatara, a nasledne jste videli let mice. Je to nyni rychlejsi, vhodnejsi pro stavbu domaciho simulatoru.
  • Pribyla nova hriste... aktualne je k dispozici 8 18j hrist. Az na Pebble jsou to vsechno asijska hriste.
  • Nove lze zamirit ranu bez nutnosti sahat na device (zmacknuti tlacitka na holi prepne hru do aiming modu)
  • Je k dispozici tzv. tournament mod, ktery umoznuje poradat souteze ala WGT. Turnaje porada provozovatel, zatim je vypsan pouze jeden (prvni cena je Scotty putter)
  • Aplikace pro Apple TV zustava stale stara, tzn. defakto nepouzitelna.
2256806F-C605-4320-BEF1-F68E88E97C7F.png


57849CF3-B3FC-439D-BAD2-569DC37155CB.png
 
... kdysi jsem tento produkt nazval WGT ovladane holi... a koukam, ze jsem nebyl uplne mimo. :)
Zatim zadne detaily, ale bude novy kickstarter.

Screenshot_1.png
 
Tak po delším skladování u @jan.taraba v šuplíku jsem zkontroloval jestli nemají nějaké novinky.
A ono opravdu. Před 2týdny proběhl update a nyní je sensor vhodný i pro hráče na Levou ruku!!:)
Jupí. Tak si s ním konečně pohranu a na Requocup bych ho mohl konečně vrátit :-D
 
Tak po delším skladování u @jan.taraba v šuplíku jsem zkontroloval jestli nemají nějaké novinky.
A ono opravdu. Před 2týdny proběhl update a nyní je sensor vhodný i pro hráče na Levou ruku!!:)
Jupí. Tak si s ním konečně pohranu a na Requocup bych ho mohl konečně vrátit :-D
Nejen to!
Muzes zkusit i propojit s WGT. ;)
 
Tak zkušenosti s nastavením pro leváky ... všechny rány mi to počítá víc doprava než se mi líbí. Když si rány pak přehranu znova, tak se záhadně narovnaj. Divný
Tak alespoň zkouším trénovat rychlost hlavy hole. :) a na to, že se musím v obývaku vyhnout televizy, sedačkám a lustru to jde ... 🙃
V game modu puttovani je otřesny, ale tak to je snad na všech simulátorech.
7390
7391
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak zkušenosti s nastavením pro leváky ... všechny rány mi to počítá víc doprava než se mi líbí. Když si rány pak přehranu znova, tak se záhadně narovnaj. Divný
Tak alespoň zkouším trénovat rychlost hlavy hole. :) a na to, že se musím v obývaku vyhnout televizy, sedačkám a lustru to jde ... 🙃
V game modu puttovani je otřesny, ale tak to je snad na všech simulátorech.Zobrazit přílohu 7390Zobrazit přílohu 7391
Putting je peklo... a mam problem i s kratkymi chipy.
Ono to proste chce vzdy “naprah”. :D
 
Nedavno na me na kickstarteru vybafla dalsi generace Phigolfu. Princip stale stejny, ale aplikace neustale roste kupredu.

Tento vikend jsem byl u znameho, ktery me vlastne ke golfu privedl (dal mi prvni bag!), ale sam davno nehraje. Vzal jsem Apple TV, Phigolf a hul, ze mu zkusim pripomenout davna leta. On ma navic doma velke platno... a co se prihodilo me fakt prekvapilo. Phigolf pres Apple Tv a na platne se ukazal jako super zalezitost. Opravdu skvela zabava... stravili jsme s tim mnoho hodin. Manzelky nadsene nebyly. :) A popravde me prekvapili i ruzne trening mody.

D9090ABF-4ECA-4D17-BD24-4F5E2E669741.jpeg


AFE9F20C-555F-4E99-B259-1E889CCBC29E.jpeg


B80B13CF-6BB0-4874-85A4-784940E95E41.jpeg
 
Nedavno na me na kickstarteru vybafla dalsi generace Phigolfu. Princip stale stejny, ale aplikace neustale roste kupredu.

Tento vikend jsem byl u znameho, ktery me vlastne ke golfu privedl (dal mi prvni bag!), ale sam davno nehraje. Vzal jsem Apple TV, Phigolf a hul, ze mu zkusim pripomenout davna leta. On ma navic doma velke platno... a co se prihodilo me fakt prekvapilo. Phigolf pres Apple Tv a na platne se ukazal jako super zalezitost. Opravdu skvela zabava... stravili jsme s tim mnoho hodin. Manzelky nadsene nebyly. :) A popravde me prekvapili i ruzne trening mody.

Zobrazit přílohu 15776

Zobrazit přílohu 15777

Zobrazit přílohu 15775

Líbí se mi to. Jen se trochu obávám, že kdyby mě to nakonec s plátnem chytlo, tak by si člověk přes zimu vypěstoval při příliš časté hře spoustu negativních návyků - jako třeba zvednutí hlavy - které se tu nijak nepodchytí a nezabráníš jim, myslím.
 
No já si ho pořídil ted k Vánocum .. to co je na kickstarteru si nejsem jist jestli má být "nová generace" ..
Za mne postřehy po měsící intenzivního používání
1) je to boží
2) i s krátkou holí si člověk musí dát pozor na děti/domácí zvířata/kytky/manželku (v daném pořadí)
3) nechci vidět svůj švih až na jaře vemu do ruky reálné hole 🙃
4) turnaje jsou pěkně těžký a auty nejdou do poslední chvíle vidět
5) je super ten denní trénink, ale nikde není vidět serie jak se úspěšně trenuje (a mají tam sw chybku, že když mám trénovat chip na 110m tak se to nepřepočítává a remaining distance je stále 90m ..)
6) Nejvíc mne baví Approach hra (dohráváte jenom na green a putt, dva, tři, čtyři ..)
7) Puttování je v pohodě, jenom si to chce zvyknout .. chlupaté greeny po aerofikaci tam nenastavíte .. ale krutě rychlé jo
8) Spojení s WGT je dobrý ALE .. WGT s PhiGolfem je Neuvěřitelně těžká hra ! .. (první jamky jsem hrál kolem 15ti ran).. takže se dá říct že je to reál :-D :-D
9) Puttování ve WGT je větší otřes než v aplikaci PhiGolf.. naštěstí se dá nastavit hra bez puttování a WGT vám automaticky nabídne na kolik puttů by jste dohráli jamku (1, 2, 3)
10) Za ty peníze na doma a v karanténě super ..
:)
 
9) Puttování ve WGT je větší otřes než v aplikaci PhiGolf.. naštěstí se dá nastavit hra bez puttování a WGT vám automaticky nabídne na kolik puttů by jste dohráli jamku (1, 2, 3)

Ty jo, tohle by se dalo přenést do běžné hry... A výrazně by to urychlilo celej golf. A zjednodušilo údržbu hřiště. Takové megaGimmy. :-D

Díky za sdíleni zkusenosti i primy odkaz. Nechám si to ulezet v hlave pres vikend. Doma asi se to muze hodit taky, ale vyuzil bych to asi i na cisteni hlavy v praci. V kanclu jsem ted prevazne sam, tak by se to hodilo a je tu prostor. Samozrejme, kdyz by bylo vse hotovo! :)
 
No já si ho pořídil ted k Vánocum .. to co je na kickstarteru si nejsem jist jestli má být "nová generace" ..
Za mne postřehy po měsící intenzivního používání
1) je to boží
2) i s krátkou holí si člověk musí dát pozor na děti/domácí zvířata/kytky/manželku (v daném pořadí)
3) nechci vidět svůj švih až na jaře vemu do ruky reálné hole 🙃
4) turnaje jsou pěkně těžký a auty nejdou do poslední chvíle vidět
5) je super ten denní trénink, ale nikde není vidět serie jak se úspěšně trenuje (a mají tam sw chybku, že když mám trénovat chip na 110m tak se to nepřepočítává a remaining distance je stále 90m ..)
6) Nejvíc mne baví Approach hra (dohráváte jenom na green a putt, dva, tři, čtyři ..)
7) Puttování je v pohodě, jenom si to chce zvyknout .. chlupaté greeny po aerofikaci tam nenastavíte .. ale krutě rychlé jo
8) Spojení s WGT je dobrý ALE .. WGT s PhiGolfem je Neuvěřitelně těžká hra ! .. (první jamky jsem hrál kolem 15ti ran).. takže se dá říct že je to reál :-D :-D
9) Puttování ve WGT je větší otřes než v aplikaci PhiGolf.. naštěstí se dá nastavit hra bez puttování a WGT vám automaticky nabídne na kolik puttů by jste dohráli jamku (1, 2, 3)
10) Za ty peníze na doma a v karanténě super ..
:)
Ja bych se u toho treninku bal toho co pise @requo, tedy spatnych navyku.

Kazdopadne muzu potvrdit, ze mi docela sedi yardage... vyjimka je drive, kde vetsinou jsem obcas o cca 20m lepsi. To si ale vysvetluji tim, ze hra vam vlastne vzdy dodasi presne trefeny sweetspot. Nicmene velmi casto jsem na svych i na drivu.

Putt uz jsem si zvykl... vadi mi spise hra s treningovou holi. Je to takove divne. Ale da se.

WGT jsem zkousel chvilku.. je to velmi velmi tezke... nevim, zda clovek hraje proti beznym WGT. Pokud ano, pak je clovek v riti :D

@Tomáš Kloud mozna bychom si mohli zkusit dat online duel :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom