Nejlevnější domácí golfový simulátor? PhiGolf!

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,247
Hodnocení
1,335
123
Praha
Jméno
Honza
Jinak nejlepší využí toho sensoru jsem přišel náhodou.
Vzal jsem ho do práce ukázat @jan.taraba a nakonec se to zvrhlo v kancelářském soutěžení kdo nejdál odpálí míček :-D takže zábava pro cca 6 lidí .. :-D
Jinak ten online multiplayer by taky mohl být super ..
Jinak zabava pro vice lidi doma to je. Vyzkouseno.

Na jakou to davas hul doma?

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,140
Hodnocení
2,412
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Čau,
jasný že válí .. pomalu jsem nepoznal krabici pod nánosem prachu :-D ...

ne, .. pokaždý když vyjde update tak ho vytáhnu jestli neudělali konečně verzi pro leváky .. stále nic :(

jinak s vrácením, chtěl jsem ti ho přivést už na to vyhlášení, ale ted v sobotu budu kousek od Prahy v Neratovicích, tak chci si zajít zahrát 9tku do Předboje .. tak jestli se ti chce jít taky?

přikládám pro ilustraci screen z ipadu jak vypadá švih leváka vs praváka (oboje jsem švihnul já ... :p)
sice to zaznamená rychost švihu, ale už to neví natočení takže rána letí stále rovně .. (při tom online multiplayeru by to nemuselo být špatný 3:))

Pravý švih
Zobrazit přílohu 4397

Levý švih
Zobrazit přílohu 4398
Budu od zítřka na víkend pryč, tak to bohužel nevyjde. Jestli máš využití, klidně si to ještě nech. A nebo ten multikulti s @jan vyzkoušejte. :)

jan.taraba

Aktivní člen
23.11.2017
103
Hodnocení
98
28
Jméno
Jan Taraba
Zdravím,

půjčil jsem si od @Tomáš Kloud ten sensor a zjistil jsem, že s Androidem to prostě nefunguje, mám verzi 7, podle návodu by to mělo chodit s verzí 5. Je nějaká možnost, jak to rozchodit?

Díky