Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Nejlepší skóre na jamce

Nejlepší skóre na jamce ??


  • Hlasovalo
    10

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Jaké máte nejlepší skóre na jamce?? Včetně akademií, prostě vše, vyjma simulátorů :) Zaškrtněte vše co jste splnili :) popiště své super skóre i pár slovy :)
 
Upraveno:
Na rozdil od simu a WGT je pro mne stale svatek i PAR... takze jen par birdies.

A ted cekam na ty Falconisty :)
 
Že exsistuje falcon jsem ani nevěděl ... to už se někdy někomu podařilo:eek:, myslím doložitelně, né "jedna bába povídala" ;)
 
A nedělá si Jan legraci? Falcon? :)

Ja tedy nějak netušil, že existuje PAR 6. kolik jich je v ČR? Když jsem hledal k tomu info, tak jsem našel i PAR 7 (jižní korea). Viz https://thegolfnewsnet.com/golfnews...1100-yard-par-7-longest-golf-hole-world-7856/

longest-hole-in-the-world.jpg
 
ano, par 6 je na Penati, ten jsem parkrat hral, par 6 i 7 je v japonsku uplne normalni. falcon existuje, ale zaznamenani neznam, ale vim o jamce v Thajsku, kde jsem zkousel drivovat pres vodu na green petiparu a tam by to realne bylo
 
ano, par 6 je na Penati, ten jsem parkrat hral, par 6 i 7 je v japonsku uplne normalni. falcon existuje, ale zaznamenani neznam, ale vim o jamce v Thajsku, kde jsem zkousel drivovat pres vodu na green petiparu a tam by to realne bylo

Ten 6 Par na Penati je super, neskutecna dalka, kdyz stojis na tycku :)
Stoji to za to!!! Zvladl jsem ho v lete na 6 :)
 
Ten 6 Par na Penati je super, neskutecna dalka, kdyz stojis na tycku :)
Stoji to za to!!! Zvladl jsem ho v lete na 6 :)
ja 3x a 2x par a 1x birdie, ty bunkery jsou tam zakerne :(
 
To ma byt provokace ? :D triple je pro me kvalitni vysledek :D ale na kolegu, co dal akademku s parem 18 napoprve za 136:D , pravda, nemam :D po roce hry uz ji dava za cca 30-35...a ja za svych krasnych 45. :D

Odesláno z mého HUAWEI Y360-U61 pomocí Tapatalk
 
To ma byt provokace ? :D triple je pro me kvalitni vysledek :D ale na kolegu, co dal akademku s parem 18 napoprve za 136:D , pravda, nemam :D po roce hry uz ji dava za cca 30-35...a ja za svych krasnych 45. :D

Odesláno z mého HUAWEI Y360-U61 pomocí Tapatalk
Uaa. Zas ten podpis zobilu, omlouvam se.....
 
jestli si dobře pamatuju, tak na nějakém turnaji D+D na Slovensku byl par 6. Penati? Zeregistroval jsem to v nějakjé reportáži v TV v minulosti

edit: i s přehledem dlouhých jamek http://www.golfdigest.cz/2015/03/par-6-na-penati-byl-schvalen-pro-turnaj-dd-real-slovakia-challenge/

Dík za odkaz, tohle je taky pěkné. :)

"Nejdelší par 3 je stále extrémní 19. jamka v golfovém resortu Legend Golf & Safari v Entabeni na jihu Afriky s délkou 830 metrů. Od roku 2006 zde již bylo zahráno celkem 11 birdie a 104 parů." :)

article-2573646-1C0D84B000000578-722_964x567.jpg
 
jeste jeden drivovatelny petipar nedaleko, jamka c. 13 na hristi Hron-Tri duby (Sliač) na Slovensku, nezkousel jsem to, jelikoz jsem ho hral jen jednou, je to na slepo pres stromy, priste bych urcite zkusil, mozna staci jen drevo nebo hybrid, je to kolem 200m na stred greenu, ale za greenem je velka voda
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2017-01-27 v 11.36.19.png
    Snímek obrazovky 2017-01-27 v 11.36.19.png
    196,1 KB · Zobrazení: 301
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom