Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejlepší rána dne?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máme téma pro hru "Jak jste naposledy hráli" ale chybí tu místo, kde by se člověk mohl pochlubit svojí jednou povedenou ránou či případně skvěle odehranou jednou jamkou. Podrobnosti, prosím - jakou holí, jaká jamka, kde, místo, nákres, čím více podrobností, tím lépe! Aneb, i když celý den se nedaří, alespoň jedna rána se povede vždy.

Kdopak udělá výkop?

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze příspěvky o své dokonalé ráně či skvěle odehrané jamce. Žádné (či jen minimum) reakcí na ostatní, prosím! Pokud se líbí, tak SHOT!
 
Upraveno:
Ma nejlepsi rana z prvniho kola prvni ligy muzu ze soboty 11.6. :)
Karlstejn, jamka č.13:
Drive vyhozeny do prava do stromu, po par minutovem premysleni, pouze vyklep ven do roughu, zelezo pred rokli a ted ta rana dne, ze 120m jsem to poslal devitkou ani ne na pul metru a zachranil par :) Jako cely vikend jsem hral mic Callaway Chromesoft s cislem 58 :)
Snímek obrazovky 2017-06-13 v 15.19.16.png
 
Jednoznačně putt do birdie na devítce Radecký při nedělním turnaji, driver, 8i a zhruba osmimetrový putt který dojel úplně těsně vedle jamky z leva, tam se téměř zastavil a doprava do jamky umřel...:):):)
9 Rad.JPG
 
Nejlepší rána dne, dnes Mladá Boleslav. Doma jsem nechala baterku k vozíku, takže hned na začátku peklo. Hrála jsem v tom větru docela slušně, ale na té 17 už jsem tušila, že to dnes nebude ani na udržení. Šlo se z červených, po 200 m drive jsem si řekla, že už stejně o nic nejde a zkusila 5 na green. S větrem v zádech jako nic. Jen ten osmimetrový putt přes velblouda mi nevyšel, takže jen berdík.

Boleslav.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Asi příhra na devitce v Hořehledech necelé dva metry od fangle z cca 80m 56wedgí. Birdie samozřejmě nepadlo.
Pak se povedlo na jedničce odpálit asi na metr a půl od fangle, to už birdie padlo.
Obojí v neděli na turnaji.
 
Dnes Poděbrady jamka číslo 17 - 5 par. Po překvapivě rovné ráně z teečka(většinou to není zvykem:p) asi 210 metrů, jsem se odhodlal k druhé-více jak 200 metrové ráně do greenu, kdy těsně před greenem je rybník = takže rána velice riziková, jelikož musela letět minimálně 190 metrů vzduchem a musela být i směrově přesná. Asi životní rána holí 3-kou FW 15°Mizuno MX 700 = naprosto přesná rána směrem na jamku(z dálky to vypadalo, že jí snad i trefí), ale netrefila = rybník před greenem přeletěla, dopadla na green a těsně kolem jamky vycestovala až 15 metrů za green:(. Nutno dodat, že následný chip se mi vůbec nepovedl(míček byl v trávě blbě zapadlý) a horko těžko jsem se dostal na forgreen, kde jsem následně dvěma paty velice těžce docílil alespoň paru. Ale ona druhá rána byla excelentní -= naprosto rovná a neskutečně dlouhá - celkem asi 220 metrů(nutno dodat, že s mírnou podporou větru) = to byla ta rána, kdy během jejího letu máte naprosto spokojený pocit a jen čekáte na finální výsledek - u mě byl výsledek horší, než rána samotná, ale tak to hold v golfu někdy chodí;)o_O.
Přeji všem spoustu takto povedených ran:D.
Petr
 
Tuto neděli se mi takové rány sešly hned dvě po sobě a byl z toho put na eagle na jamce č.5 na Slapech, hráno z bílých. Bohužel cca. 6m put se zastavil 10cm před jamkou, takže jen easy birdie.

slapy.JPG
 
Ten pocit když... si jdete sám zahrát a chvíli koukáte na svůj bag a na driver a říkáte si - tak jednou s ním zase začít musím. A kdy jindy, než teď, když jsem sám, v klidu a nikdo mě nevidí a nemusím se stresovat a tak. Velké hezké hřiště v Beřovicích, 1.jamka. Mám? Alejo! Vrátím tedy dřevo do bagu, obřadně stáhnu headcover z driveru a povzdechnu si... snad to zase nezalítne doprčic. Dáte první ránu, zvuk dobrý ale míček nevidíte, zase se to nepovodlo! Do háje! Zase! Tak provize... hm, klidný švih a letí, letí, letí... rovně! No, snad tam někde bude. Je to "daleko", nevidím tam. Že by konečně, hned první rána? A teď ten pocit, když přijdete na místo, kde se jamka stáčí a najdete tam vedle sebe ukázkově oba míčky ležet jak na polštářku v krásném výhledu na praporkovou tyč. Já odehrál driverem zase po dlouhé době na fervej! A hned dvakrát! Tu radost nikdy ten, co nehraje golf, nemůže pochopit.

IMG_20170614_134218.jpg


Beřovice, včera, první jamka, ze žlutých. :)
 
Upraveno:
Dnes jednoznačně druhá rána na 7 Radecký 6i metr od fangle, krásná vysoká rána, takový to mlasknutí...:):):)
 
Tak já dnes asi toto, druhá do greenu na devítce v Hořehledech, už jsem tam toho eagla viděl..
315cd641d7875ca7a86d21714ac33868.jpg
Ten green vypada famozne!!
 
Dnesni rana dne byla dosti nestastna :( ze 121m proti vetru, 9zelezo, dopad, trefena tyc a odskok cca 10m :( trest za dobrou ranu
 
Včera jsem zahrál - Konopiště-DˇEste, 135m, i8 ... mírné draw ... pak jsem šel na green a míček nikde, pitchmark asi půl metru za jamkou a pak obrovská radost :)
mé první HIO
 
Včera jsem zahrál - Konopiště-DˇEste, 135m, i8 ... mírné draw ... pak jsem šel na green a míček nikde, pitchmark asi půl metru za jamkou a pak obrovská radost :)
mé první HIO
Velká gratulace! ;) také se mi to letos povedlo. Na tip kolegy z klubu jsem napsala do časopisu golf a mám doma v rámečku certifikát za HiO :D a samozřejmě vystaveny dotyčný míček.
 
Velká gratulace! ;) také se mi to letos povedlo. Na tip kolegy z klubu jsem napsala do časopisu golf a mám doma v rámečku certifikát za HiO :D a samozřejmě vystaveny dotyčný míček.
Díky a taky gratulace. Míček je už vystavený :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Velká gratulace! ;) také se mi to letos povedlo. Na tip kolegy z klubu jsem napsala do časopisu golf a mám doma v rámečku certifikát za HiO :D a samozřejmě vystaveny dotyčný míček.
Ahoj Marto, ještě jednou díky za tip na Golf. Zkusil jsem to a certifikát přišel ... viz příloha.
 

Přílohy

  • image.jpg
    image.jpg
    71,4 KB · Zobrazení: 335
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom