Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejlepší par 3 course

Dokazete si predstavit, ze by se u nejake kavarny, restaurace mohlo 3par hriste uzivit, samostatne?
ano, ale bude ve stavu jako zbraslav...
 
ano, ale bude ve stavu jako zbraslav...

To si nemyslim, musis jen najit vhodnou lokalitu. Zbraslav je nesmysl, protoze tam mimodek zabloudi jen David, kdyz spatne zahne na zachod. Ale takovejhle koncept napr. uprostred Hostivarskyho parku je podle mne krasne zivotaschopnej.
 
Dokazete si predstavit, ze by se u nejake kavarny, restaurace mohlo 3par hriste uzivit, samostatne?

Řekl bych. že to nebude úplně šťastná kombinace pokud to není v přímém kontaktu s nějakým resortem jako např. Zbraslav.
Představit si to samozřejmě dovedu ale kdo by byl ochotný přijít s takovým obchodním plánem? Pár miliónu na vybudování akademie, které se nejspíš nikdy nevrátí....ani kavárna samotná občas nevydělá na svůj provoz.

Je to lákavé jen pro mizivé procento lidí. Můj názor.
 
ano, ale bude ve stavu jako zbraslav...

Zbraslav akademie tak nevypadal zrovna vždy, nechápu, jak to mohli za poslední léta nechat tak spustnout, holt, asi nebyl zájem. Dokonce si i myslím, že rozměr takové akademie nevyžaduje tolik pracovních sil a na rozumné úrovni je udržitelný možná s relativně málo pracovními silami i menšími náklady. nemyslím, že by se očekávaly greeny jako v augustě. Podle mého je podstatná dobrá lokalita, Zbraslav není špatná, ale už je prostě z ruky a kdo jeden na Zbraslav, tak už jde na velké hřiště. Restaurace tam taky nebabízí žádný skvělý gurmánský zážitek, resp. že bych tam cíleně jel na jídlo...
 
Kdo jezdíte na Mnich/Haugschlag - tak v Litschau existuje 18 jamek pitch and putt hřiště s délkami jamek od 40 do 150 metrů, před pár lety jsem tam hrál a bylo to celkem zábavné. Jinak pro učení se golfu kolem Prahy je myslím celkem dobrej Předboj.
 
Kdo jezdíte na Mnich/Haugschlag - tak v Litschau existuje 18 jamek pitch and putt hřiště s délkami jamek od 40 do 150 metrů, před pár lety jsem tam hrál a bylo to celkem zábavné. Jinak pro učení se golfu kolem Prahy je myslím celkem dobrej Předboj.
jojo. Herrensee. hral jsem tam tak dva roky zpet, je to dobry. jen vsechna odpaliste jsou z rohozi :/
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom