Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejlepší hřiště v zahraničí

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
O českých hřištích se mluví, hlasuje se v anketách a každý ví co patří k těm nejlepším. O čem se u nás moc nemluví jsou hřiště v zahraničí. Máte někdo nějaký tip kam se vydat?
Já mám po světě odehráno něco přes 70 hřišť (+85v ČR). Vkládám pro začátek můj TOP10:
1. Penati (Senica, Slovensko)
2. Salobre (Maspalomas, Gran Canaria, Španělsko)
3. Red Mountain (Phuket, Thajsko)
4. Corales (Punta Cana, Dominikánská Republika)
5. Anfi Tauro (Mogán, Gran Canaria, Španělsko)
6. Achensee (Pertisau, Rakousko)
7. Fontana (Oberwaltersdorf, Vídeň, Rakousko)
8. Mieminger Plateau (Mieming, Rakousko)
9. Gloria (Belek, Antalya, Turecko)
10. Diamond (Atzenbrügg, Vídeň, Rakousko)
 
Na Penati se chystam.
Kdyz jsem bydlel v BA, meli jsme v praci clenstvi v Penati - byvalo to puvodne luxusni fitko, bazen, spolecenske centrum a busines salonky. Meli tam ten projekt vystaveny. Nikdy nic nedelali na pul...

Mam zkusenosti venku jen malo, ale pokud pojedete do Andalusie, tak doporucuji La Quinta Golf&Spa Course B v Marbele. Hezci hriste jsem nevidel, natoz hral.

Pri ceste do BA doporucuji si odskocit na milounke hriste Dunakiliti. Kratka 9tka, 20m z BA v madarsku. Vyhodou je, ze to jde zahrat par holema, coz si s sebou vezmu snaze nez celou vybavu. Naopak obloukem se vyhnout tankodromu Carpatia Golf Bratislava, coz je hriste vysekane v poli.
 
Ja doporučuju Diamond (Atzenbrügg, Vídeň, Rakousko) .. je to moje domovske hriste tuto sezonu a je uzasne :) a navíc dost tezke (alespoň pro mne, spousta vody). Hraje se uz na letni greeny od konce ledna
Dunakility je kratke ale docela narocne na presnost
Pak bych doporucoval vyzkoušet Hrubou Borsu u Sence, nova 18 otevrena myslim před rokem
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom