Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejlepší hřiště v středních Čechách?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Poradíte? Rád bych letos procestoval a poznal středočeská hřiště, nicméně financí není úplně moc, tak bych rád nejprve jel na hřiště, která jsou nejlepší s ohledem cena/výkon - resp. kde si to člověk (s vysokým HCP) i herně užije a nezrujnuje mu to peněženku. Kdy byste mi měli poradit, který je top5 pro vás v středočeském kraji a proč? Díky

(http://golfcourses.cz/stredocesky-kraj
 
Momentálně co jsem prošel, jsou na tom nejlépe Pyšely. Hřiště je v top stavu. Jinak co se týká cena výkon tak Benátky.
 
Helldriver: Ad Pyšely - to by cenově docela šlo, jak to tam vypadá s tím ranním rychlíkem? To je docela dobrá akce, nemáš s tím zkušenost? (i když, já si ještě jako moc rychlík nepřipadám) - http://www.loretagolf.cz/hriste/cenik/

Vladik1983: Dík za tip, Molitorov znám - odpovídá ceně, ale přijde mi to v pohodě, na trénink bohatě stačí. Jak to tam vypadá odpoledne, co se týče návalu? Nevíš? Mstětice neznám - tam jsem nebyl, juknu. Ta pondělní cena je moc fajn.

Vypadá to, že budu přemýšlet, jak si zajistit volné pondělní dopoledne v práci. Hm... jak se znám, to se mi nebude už chtít do práce ani odpoledne. 
 
Abych řekl pravdu, tak odpoledne jsem ještě na Molitorově nebyl, tak ti neřeknu.
Mstětice jsou pěkné hřiště a za tu pondělní cenu super. Jen počítej s tim, že okolo jsou pole a dost tam občas fučí. Ale to je "problém" více hřišť.

PS: Ač jsem v Pyšelých doma, tak jsem se tam ještě hrát nedostal, ale rychlík mě také zajímá.
 
Mstětice jsem hrál jen jednou, za úterní 1fee2hráči. Ale ještě v době, kdy jsem úplně začínal, hrál jen železa a byl extra krátký. To se pak do hry dostávalo kdejaké šáší, které lidi s driverem nezajímá.
Ale chci tam letos zajít, mohl by to být lepší zážitek než tehdy. Navíc tam měli točené nealko Lobkowitz, dobré to bylo. A spousty sympatických golfistek a trenérek :)
Na Loretě jsem nebyl ještě, ale je to horký favorit, hlavně ten ranní rychlík...
 
Pysely: Ranni rychlik funguje tak, ze jsou flighty po 2 lidech s odstupem 7mi minut. 
Chodi tam fakt lide, co to chteji rychle obehnout. 

Jinak potvrzuji super kondici. Byl jsem minulou sobotu rano a greeny parada. 
Naopak Hodkovicky jiz tradicne trpi tim, ze nemeli pauzu.. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom