Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Nejlepší golfový míč??

Nejlepší míč


  • Hlasovalo
    30
Kolega hraje černými míči, zaručeně se mu vrátí, protože s nimi nikdo nechce hrát a všichni ví čí jsou, jdou sice hůře najít , ale zaručeně se budete nutit hrát 100pro rány a Ty vesměs skončí na fw a gr.a proti obloze jsou perfektně vidět.
 
Pomer cena vykon Srixon AD333, ProV1 jsou super, ale vyzkousel jsem Snell - stali se i oficialnim micem nasi tour, takze kdyby mel nekdo zajem, staci rict - jinak koupit se daji na www.snellgolf.eu, cena za MTX Black, coz je vsemi testy lepsi nez PROV1 je 38 EUR za 12 micu :)
 
Musím se přiznat! Vždy, když myju a třídím nalezené míče pro opětový prodej na recepci, zakládám si na tom, že tam dávám vše. Ať to je Top Flite nebo PROV1x, vše jde do prodeje, nic si nenechám. Včera jsem však v bedně našel 3x Crivit. A už je mám v bagu😄👍!
 
Nemáte někdy ten pocit, že míč vylovený si prostě cestu zpátky do vody stejně najde??
To víš, voda zase přitahuje vodu. Stejné to je, když si míček před jamkou s vodou umyješ. Zaručeně ho pak utopíš 🤭
 
To víš, voda zase přitahuje vodu. Stejné to je, když si míček před jamkou s vodou umyješ. Zaručeně ho pak utopíš 🤭
Micky pri hre zasadne nemeju. Jakmile to udelam, hned se s nim rozloucim...:(
 
Před každým odpadem pokud tam je umývátko míček umyji a nesuším ho, nějak se mi zdá, že mokrý míček lépe obtéká vzduch , jako kapka vody, jen nevím jesli to není proti pravidlům🤔
 
Před každým odpadem pokud tam je umývátko míček umyji a nesuším ho, nějak se mi zdá, že mokrý míček lépe obtéká vzduch , jako kapka vody, jen nevím jesli to není proti pravidlům🤔
Ty už porušuješ tolik pravidel, že by to bylo jedno 🤭
Ale pokud je to čistá voda (bez chemie) - tak neporušuješ.
 
Ty už porušuješ tolik pravidel, že by to bylo jedno 🤭
Proto, bych se neschovával, uvedl aktuální identitu, doufám, že jamka je čtená a kdekoli budeš hrát se mohou , nemusí nic pracně vyhledávat, sdůvěrou expertní znalosti obrátit na mistra pravidel a výkladů.
Nejsem si vědom, že bychom se někdy potkali na hřišti, když je tvrzeno tolika porušování pravidel. Mezi námi , na jamce to beru v rámci fóra, popichování, tvrzení je už jiná kategorie .
 
Před každým odpadem pokud tam je umývátko míček umyji a nesuším ho, nějak se mi zdá, že mokrý míček lépe obtéká vzduch , jako kapka vody, jen nevím jesli to není proti pravidlům🤔
nekde jsem videl test, ze mokry mic leti min :D
 
nekde jsem videl test, ze mokry mic leti min :D
Nemá vyšší startovací váhu, menší kavitaci na zadních ploškách vyplněných odtékající vodou, to jsem si myslel , ale když říkáš , že testování potvrdilo opak, budu utírat.
Ps: jsou mycí prostředky v čističích v souladu s pravidly?
 
Nemá vyšší startovací váhu, menší kavitaci na zadních ploškách vyplněných odtékající vodou, to jsem si myslel , ale když říkáš , že testování potvrdilo opak, budu utírat.
Ps: jsou mycí prostředky v čističích v souladu s pravidly?
Když budeš utírat, nemusíš řešit mycí prostředky. Ale u tebe je to jedno
🤭
 
Když budeš utírat, nemusíš řešit mycí prostředky. Ale u tebe je to jedno
🤭
U mne ,možná, ale co resorty?? Jestli, ty vůbec ví, jak je to s tou “chemii” v čistících prostředcích, mnohdy v čistíčích na míčky. Už vím proč v TV KDYŽ JE GOLF, tak kedy poleje míč balenou vodou a utře , asi si nejsou jisti, co v těch čističích je a tam, by dg bolelo, člověk by řekl taková prkotina, očistit míček.
Nevím jestli pouhým utřením, bez oplachu , se té chemie zbavim??
 
U mne ,možná, ale co resorty?? Jestli, ty vůbec ví, jak je to s tou “chemii” v čistících prostředcích, mnohdy v čistíčích na míčky. Už vím proč v TV KDYŽ JE GOLF, tak kedy poleje míč balenou vodou a utře , asi si nejsou jisti, co v těch čističích je a tam, by dg bolelo, člověk by řekl taková prkotina, očistit míček.
Nevím jestli pouhým utřením, bez oplachu , se té chemie zbavim??

Vomotej to páskou Bohouši, ta to vyřeší 100%!
 
Myslíš, jako ty čističe s “chemii”??

Pro sichr bych to vzal komplet - čističe, hole, míčky, hlavu, pinďoura, auto, manželku i paličku na maso!
 
🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom