Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Nejlepší golfový míč??

Nejlepší míč


  • Hlasovalo
    30

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Jaký je podle vás nejlepší míč, jen to ono pověstné provéčko nebo něco jiného??
Neuvažujte, že jste začátečníci s je podle vás nejlepší TopFlite :D
Pokud budete hlasovat jiný, podělte se do komentářů o jaký míč se jedná :)
 
Upraveno:
Totálně tu chybí Crivit ! :-D .. Jinak dobře lítaj i Wilsony ..

a viděl jsem i recenzi na super míčky - SNELL, které vyrábí ten samý člověk co stojí za uspechem ProV1 (bohužel mají jednu technickou vadu :-D .. nedodávají se do ČR)
 
Ty AVX jsou teď nový, že jo? Dostal jsem dva na vyzkoušení, už s nima někdo hrál? Pocity, dojmy?
 
jakmile na turnaji pouziji ProV1 je jiste, ze ho po par jamkach ztracim. Tak tento mic radeji nepouzivam :)
Mám stejnou zkušenost, ideálně trefená rána letí jinak do džihádu nebo vody. Připadá mi to stejné jako s " žiletkami", pokud trefíš max spokojenost jinak trestá a neodpustí nic ,myslím, že je to podobné u všech sportů, lyže WC, tenis 350g raketa,....
 
Z uvedených míčů není špatný nebo průměrný vůbec žádný. Všechny jsou špičkové a to nejlepší, jaké lze hrát. Jde jen o preferenci značky.
 
Ty AVX jsou teď nový, že jo? Dostal jsem dva na vyzkoušení, už s nima někdo hrál? Pocity, dojmy?
jojo, prekvapive to co tvrdi, mene spinu na drevech, vice na zelezech, pocitove hra lepsi nez s ProV1
 
Nejlepší míček je ten, který neztratím a přitom s ním hraju PAR nebo lépe :p:D

Ale jinak mi vyhovují Titleist NTX Tour S, bohužel už se nevyrábějí, takže až dojdou zásoby, tak se budu muset poohlédnout po náhradě :rolleyes:
 
Náhodou jsem 1 AVX našel v trávě :) - musím uznat, že narozdíl od ostatních míčů mi v Pyšelích na greenu i zaspinoval a hrálo se s ním hezky - tu 1,5 jamky :D. Pak z 6i nepochopitelně odletěl >190m carry a od tvrdýho místa se odrazil daaaleko do křoví :D. Prostě k vzteku - míč, co lítá moc daleko :devil:
 
Nejlepší míček je ten, který neztratím a přitom s ním hraju PAR nebo lépe :p:D

Ale jinak mi vyhovují Titleist NTX Tour S, bohužel už se nevyrábějí, takže až dojdou zásoby, tak se budu muset poohlédnout po náhradě :rolleyes:
Zkus pak Titleist Tour Soft, je to dost podobne :)
 
S AVX jsem obešel 18 jamek a necítil jsem moc rozdíl oproti PRO V1. Za mě jednoznačně nejlepší míč je Chrome soft, krásně měkký pocit s maximem spinu na wedžích a železech. Odehrál jsem skoro celou 18 s TP5 a přišel mi také skvělý. Ostatní moc nehraju, tak nemohu moc hodnotit :)
 
Náhodou jsem 1 AVX našel v trávě :) - musím uznat, že narozdíl od ostatních míčů mi v Pyšelích na greenu i zaspinoval a hrálo se s ním hezky - tu 1,5 jamky :D. Pak z 6i nepochopitelně odletěl >190m carry a od tvrdýho místa se odrazil daaaleko do křoví :D. Prostě k vzteku - míč, co lítá moc daleko :devil:
Opět jsem dneska našel 1ks AVX a opět jsem oproti ostatním náhodně hraným Premium míčům |(ChromeSoft, TP5, ProV1/x...) měl neskutečně příjemný pocit při impactu a ten míč pocitově letěl ku**a daleko :oops:. A oproti ostatním míčům se mi stalo něco pro mě v Pyšelích nevídaného - 50° wedge 105m... backspin asi 3m. Jako WTF?!? Že by to fakt v televizi bylo i míčem a nejen rukama? :D
Sice o nákupu nových míčů přemejšlím prvně, ale stejně si je nakonec nekoupím :sleep::D
 
Pouzivam uz zasadne jen Srixon AD333. Fakt mi sednou. A cenove prijatelne (beru 24ks baleni). Jsem trosku magor, takze pouzivam jen vlastni mice ktere mam oznackovane. Kdyz nahodou nejaky najdu a pri nejakem dropu vytahnu z kapsy, tak mam pak problem ho poznat, takze radsi jine nepouzivam (proste vidim srixon se svym jmenem a vim). Jo, leze to vic do penez nez lakeballs, ale beru to jako motivaci je neztracet :)
K vzteku je, ze kdyz pouziju nejakeho nalezence a pak je mi jedno kde skonci, leti naprosto uzasne :D
Jo a jeste jednu vyhodu ma mic se jmenem, dneska se mi jeden vratil, kdyz ho nasli znami ve flightu za nami :D
 
Pouzivam uz zasadne jen Srixon AD333. Fakt mi sednou. A cenove prijatelne (beru 24ks baleni). Jsem trosku magor, takze pouzivam jen vlastni mice ktere mam oznackovane. Kdyz nahodou nejaky najdu a pri nejakem dropu vytahnu z kapsy, tak mam pak problem ho poznat, takze radsi jine nepouzivam (proste vidim srixon se svym jmenem a vim). Jo, leze to vic do penez nez lakeballs, ale beru to jako motivaci je neztracet :)
K vzteku je, ze kdyz pouziju nejakeho nalezence a pak je mi jedno kde skonci, leti naprosto uzasne :D
Jo a jeste jednu vyhodu ma mic se jmenem, dneska se mi jeden vratil, kdyz ho nasli znami ve flightu za nami :D
Srixon obecně mi sedí, o to víc mě štve, když ho ztratim. Zrovna s typem, který píšeš jsem odehrál 3 osmnáctky, než jsem ho utopil. Obecně ale hraju se vším, co mi přijde pod ruku.
 
Používám titleist tour soft žluté
 
Pro mě : Titleist Velocity, oranžové, v nouzi i bílé.
 
Mám skladem Bridgestone B330 Tour a Callaway Chromesoft, s tím Chromem se mi hraje lépe, je takový měkčí.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom