Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Nejlepší golfový míč??

Nejlepší míč


  • Hlasovalo
    30
U mne ,možná, ale co resorty?? Jestli, ty vůbec ví, jak je to s tou “chemii” v čistících prostředcích, mnohdy v čistíčích na míčky. Už vím proč v TV KDYŽ JE GOLF, tak kedy poleje míč balenou vodou a utře , asi si nejsou jisti, co v těch čističích je a tam, by dg bolelo, člověk by řekl taková prkotina, očistit míček.
Nevím jestli pouhým utřením, bez oplachu , se té chemie zbavim??
Pokud ta "chemie" nezmění vlastnosti povrchu, zejména jeho frikci, tak si na ten míček můžeš klidně nas...
 
Klidně můžeš mluvit česky, tření chemie v čističi po dobu čištění nezmění, NATO je míček dostatečně odolný, jen abys tady uvedl , oporu , proč a jaká chemie se nesmí používat, stačí paragraf, budeme rádi poučeni. Míček je natolik hladký, že to chemie nezlepší. Opačně, zdrsnění by míče měli určenou životnost a míru opotřebení.
Vidím, že je tady viděno něco , co ani není.
Sice nejsem ani chemik natož metalurg, stačí, když se řídím selských rozumem, rád se nechám poučit, ale i toto si rád prověřím, abych nebyl uveden v omyl, protože , tady se neznalost neomlouvá.
 
Klidně můžeš mluvit česky, tření chemie v čističi po dobu čištění nezmění, NATO je míček dostatečně odolný, jen abys tady uvedl , oporu , proč a jaká chemie se nesmí používat, stačí paragraf, budeme rádi poučeni. Míček je natolik hladký, že to chemie nezlepší. Opačně, zdrsnění by míče měli určenou životnost a míru opotřebení.
Vidím, že je tady viděno něco , co ani není.
Sice nejsem ani chemik natož metalurg, stačí, když se řídím selských rozumem, rád se nechám poučit, ale i toto si rád prověřím, abych nebyl uveden v omyl, protože , tady se neznalost neomlouvá.
Možná si to jen nezaznamenal, ale stejně jako nesmíš na líc hole nanést nic, co by změnilo tření mezi holí a míčem, tak stejně nesmíš na míč nanést nic, co by změnilo jeho tření při kontaktu s holí. Jediné, co je akceptováno, je voda.
Pokud by tedy čistící prostředek na míči zanechal např. mastný film, tak porušuješ pravidla. Ale tobě to je stejně jedno, ty máš svou pravdu a svůj výklad pravidel.
Vem si vazelínu a namaž si s ní míčky a hned se zbavíš (nebo je významně omezíš) šlajzů a hůků.
A je to povolený, protože konkrétní značka vazelíny není v pravidlech jako nepovolená uvedena a co není zakázano, je dovoleno. Nebo tak nějak podobně jsi tu své porušování pravidel omlouval.
 
Tady jsem nehovořil o líci hole, jen o tom, že nesuším míč před odpalem. Chemii, jsem také neuváděl.
Takže , nepodsouvej mi co jsem nenapsal, toho ostatně bylo více a ani se mi to nechce tady uvádět, jen svůj názor neztotožňuj bez opodstatnění s pravdou.
 
Tady jsem nehovořil o líci hole, jen o tom, že nesuším míč před odpalem. Chemii, jsem také neuváděl.
Ty už si ani nepamatuješ, cos napsal (tedy pokud jsi měl na mysli přírodní čistící prostředky bez chemických látek, tak „sorry jako”)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom