Nejlepší golfový míč??

Nejlepší míč

• Hlasovalo
    20

JanKostalCZE

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
1,960
Hodnocení
1,630
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Doporučené #1
Jaký je podle vás nejlepší míč, jen to ono pověstné provéčko nebo něco jiného??
Neuvažujte, že jste začátečníci s je podle vás nejlepší TopFlite :D
Pokud budete hlasovat jiný, podělte se do komentářů o jaký míč se jedná :)

Upraveno:

Tomáš Kloud

Aktivní člen
9.2.2017
201
Hodnocení
194
53
Jméno
Tomáš Kloud
Totálně tu chybí Crivit ! :-D .. Jinak dobře lítaj i Wilsony ..

a viděl jsem i recenzi na super míčky - SNELL, které vyrábí ten samý člověk co stojí za uspechem ProV1 (bohužel mají jednu technickou vadu :-D .. nedodávají se do ČR)

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
159
Hodnocení
73
38
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
jakmile na turnaji pouziji ProV1 je jiste, ze ho po par jamkach ztracim. Tak tento mic radeji nepouzivam :)
Mám stejnou zkušenost, ideálně trefená rána letí jinak do džihádu nebo vody. Připadá mi to stejné jako s " žiletkami", pokud trefíš max spokojenost jinak trestá a neodpustí nic ,myslím, že je to podobné u všech sportů, lyže WC, tenis 350g raketa,....

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
316
Hodnocení
193
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Z uvedených míčů není špatný nebo průměrný vůbec žádný. Všechny jsou špičkové a to nejlepší, jaké lze hrát. Jde jen o preferenci značky.

Mirek_62

Aktivní člen
25.8.2018
137
Hodnocení
74
28
KHGCS
Nejlepší míček je ten, který neztratím a přitom s ním hraju PAR nebo lépe :p:D

Ale jinak mi vyhovují Titleist NTX Tour S, bohužel už se nevyrábějí, takže až dojdou zásoby, tak se budu muset poohlédnout po náhradě :rolleyes:

Marek90

Aktivní člen
23.2.2017
170
Hodnocení
178
53
Mnichovice
Jméno
Marek Čepl
Náhodou jsem 1 AVX našel v trávě :) - musím uznat, že narozdíl od ostatních míčů mi v Pyšelích na greenu i zaspinoval a hrálo se s ním hezky - tu 1,5 jamky :D. Pak z 6i nepochopitelně odletěl >190m carry a od tvrdýho místa se odrazil daaaleko do křoví :D. Prostě k vzteku - míč, co lítá moc daleko :devil:

Lukas

Aktivní člen
12.6.2016
118
Hodnocení
117
53
Praha
Jméno
Lukáš
S AVX jsem obešel 18 jamek a necítil jsem moc rozdíl oproti PRO V1. Za mě jednoznačně nejlepší míč je Chrome soft, krásně měkký pocit s maximem spinu na wedžích a železech. Odehrál jsem skoro celou 18 s TP5 a přišel mi také skvělý. Ostatní moc nehraju, tak nemohu moc hodnotit :)