Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejlepší golfové balíčky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máte vlastní zkušenost s nějakým golfovým balíčkem z golfových resortů, který můžete sami za sebe s čistým svědomím doporučit ostatním? Něco, co Vás zaujalo a nebáli byste se doporučit svému nejlepšímu kamárádovi? Prostě to nejlepší s vynikajícím poměrem zážitek/cena/výkon. :) 
 
Ja mam rad balicek ze Stirina: fee 18, obed, sauna za 500,- :) 
Sice jsem to dal vzdy bez sauny, neb v 35 stupnich venku saunu netreba... ale i tak je to prima. Vari tam dobre a hriste mam rad. :) 
 
Ten mohu taky doporučit. Já si udělal výlet s přítelkyní, obešla se mnou devítku, pak jsem jí poslal do wellness a šel si v klidu na druhou devítku (rozdělení balíčku na dvě osoby bylo naprosto bez problému). Pak jsme si dali společný oběd a oba jsme byli spokojení. A vyšlo mě to na cenu balíčku + oběd pro jednoho. Nedávnou jsem ale balíček hledal a aktuálně jsem nikde nenašel.
 
Já byl na Štiříně cca před dvěma roky a moc mě to nenadchlo.
Hřiště bylo značně podmáčené a dost jsem se tím protrápil. Oběd mizerný - jakýsi kuřecí plátek.. Saunu nevyužiji. Nicméně to hřiště bych si klidně teď zahrál znova..
Mám rád jak jsem psal jinde balíčky na Kořenci, kam jezdím každý rok. Dobré balíčky mají i na Kravařích, nevyužil jsem je zatím, protože jsem měl vouchery na hru. Ale ubytování i hřiště moc fajn..
 
Lukas: Balicek byl letos na golfovych slevach. 

Jarda: hriste je historicke se spoustou omezeni a je zavisle na pocasi. Jidlo jsem tam mel 4x a vzdy nadprumer. Letos jsem jeste nebyl, otevirali az v kvetnu. 
 
Jan: je mi to jasné s tím hřištěm, musím přiznat, že tehdy se u mě o přesnosti moc mluvit nedalo ani když jsem měl zrovna lepší den. Proto tam ještě určitě pojedu.
Ale to jídlo bylo tehdy nejhorší, jaké jsem na golfu kdy jedl...
 
Ehm...přece všechny naše balíčky!!! Máme za ně dokonce 3x Velkou cenu cestovního ruchu!
 
mkopcak: nj, pořád na ně zapomínám, přitom díky balíčku jsem objevil svůj druhý domov :)
 
Re: RE: Re: Nejlepší golfové balíčky

jan řekl:
Ja mam rad balicek ze Stirina: fee 18, obed, sauna za 500,- :) 
Sice jsem to dal vzdy bez sauny, neb v 35 stupnich venku saunu netreba... ale i tak je to prima. Vari tam dobre a hriste mam rad. :) 
Jj na ten jsem taky koukal. Ale zavahal jsem. Tak snad příští rok

Odesláno z mého HUAWEI M2-801L pomocí Tapatalk
 
Zrovna v sobotu jsem tam byl a vse super.
Az na jamku c. 9, kterou jsem dal "v paru", tedy za 9 :))) A to vzhledem k tomu, ze jsem byl 3. uz dost za vodu fakt nastve. :)
 
Za mě musím doporučit následující baliček v rakouském Adamstálu. Sice jej lehce oproti dřívějším rokům zdražili (stával myslím 109 €, teď je za 119 €) ale i tak se stále jedná, podle mě, o skvělý poměr cena/výkon/zážitek.
Adamstál je krásné rakouské hřiště v horách, které má menší 9tku a mistrovskou 18ctku jihozápadně od Vídně (350 km z Prahy, 200 z Brna).
Balíček obsahuje hru na 9tce + přenocování + hru na 18tce s bugynou.

Spát se dá na klubovně (ale tam je málo pokojů a je to bez snídaně) nebo ve spoustě penzionků v okolí, se kterými mají smluvní dohody a jsou v dojezdu v řádu minut (většinou je v ceně i snídaně). Bugyna pro 18tku je zde nutností (proto je i v ceně balíčku) i pro zdatné atlety, protože přechody mezi některými jamkami jsou brutální (nejdelší bych řekl odhadem cca kilometr serpentinou do kopce apod.). Umístění a design jamek + výhledy jsou opravdu krásné, k tomu hřiště bývá ve velmi dobré kvalitě (hrávala se tu i European Challenge Tour). A 18ka má ve skutečnosti jamek 19:) a celkově se jedná spíš o delší sportovní hřiště... Menší 9tka je také moc pěkná a rozhodně to není žádná "akademie", ale plnohodnotné hřiště technického charakteru.

Balíček doporučuji zkušenějším golfistům (netroufnu si ale odhadnout HCP - prostě chce to mít už nějakou jistotu v ranách), určitě není vhodný pro úplné začátečníky. Také to pro někoho nemusí být úplně nejlevnější.

Zde najdete více info http://www.adamstal.at/cz/gaeste/wohnen-im-adamstal/ (ano, mají web i česky, proč asi :)). Komunikace je s nima vždycky v pohodě (domluva termínu, ubytování apod...).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom