Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejkrásnější jamka v ČR

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Rád bych sestavil žebříček nejhezčích jamek u nás.
Mohl byste každý prosím napsat nejhezčí par3,4,5 a krátký popis proč?
za pár dnů vyhodnotím a napíšu, na čem se většina shodla, dám to do ankety a budem hlasovat o nejhezčí jamku naši republiky :)
 
za mě:
par 3: Konopiště-Radecký, č.6 - krásný třípar přes vodu obklopený lesem
par 4: Karlštejn, č.2 - čtyřpar s obrovským převýšením, který láká k ráně na green
par 5: Kunětická hora, č,16 - poznáte o víkendu, pětipar ve tvaru U kolem vody :)
 
To je strasne tezke :)
- Dysina 11
- Loreta 9
- Stirin 9
 
Přemýšlím....16 na Dýšině (ale že žlutých odpališť), 9 na Roudničce, a mám ráda 9 u nás Na Vrších.
 
Was ist das nejhezčí? Tyhle mám prostě ráda. A jinde jsem hrála málo často, abych mohla hodnotit.
Par 3 Česká Lípa č. 17 - rybník je výzva
Par 4 Česká Lípa č. 2 - pravý dogleg kolem lesa - dělá mi radost když se povede drive přes stromy :p
Par 5 Česká Lípa č. 16 - přes vodu, přes stromy, doprava za roh a pak ještě do dáli - to bude cíl na rok 2018, zahrát ji v paru :cool:
 
Was ist das nejhezčí? Tyhle mám prostě ráda. A jinde jsem hrála málo často, abych mohla hodnotit.
Par 3 Česká Lípa č. 17 - rybník je výzva
Par 4 Česká Lípa č. 2 - pravý dogleg kolem lesa - dělá mi radost když se povede drive přes stromy :p
Par 5 Česká Lípa č. 16 - přes vodu, přes stromy, doprava za roh a pak ještě do dáli - to bude cíl na rok 2018, zahrát ji v paru :cool:
Tak dvojka v Lípě se mi taky líbí. ;)
 
Ještě bych přidala dvojku u nás Na Vrších. Buď první rána přes rybník na fervej a druhou zase přes rybník na green a nebo - fakt výzva- dvousetmetrový drajv přes rybník rovnou na green.
Hele, to je těžký, každý hřiště má nějakou pěknou jamku.:D
 
par 3: Olomouc, č.8 - krásný třípar na ostrovní green
par 4: Dýšina, č.16 - čtyřpar ze žlutých z mýtiny, kdy ten balon tak krásně a dlouho letí do údolí na louku...
par 5: Hazlov, č.16 - pětipar se vším všudy, rovný ani náhodou. Písek, les, voda, buvoli i krokodýl.

Ale nevybírá se to snadno.... PF
 
Par 3 - Olomouc - jamka č. 8 - ostrovní grýn
Par 4 - Dýšina - jamka č. 16 - do údolí kolem potoka
Par 5 - Ostravice - jamka č. 9
 
Á koukám, že nejen mne uchvátila 16 na Dýšině :D:D a věřte, že z červených uz to není ono.
 
Á koukám, že nejen mne uchvátila 16 na Dýšině :D:D a věřte, že z červených uz to není ono.
Z bílých je to lepší :D
 
Moji favorité :

3 par : jednoznačně Malevil jamka č.13 - 169m rána do velmi hlubokého údolí, z obou stran sevřená lesem. Pokud se rána opravdu povede, tak máte velmi mnoho času se kochat, jak míček dlouho letí a s napětím očekáváte výsledek. A jelikož je jamka opravdu pěkná = hrajete většinou druhý míček, neb ten první velmi často končí v lese a vy nevíte, jestli ho vůbec najdete :D;).

4 par : těžko vybírám, ale asi Ypsilonka jamka č.12 - 288m v cestě velká rokle s potokem, ale odpaliště a green zhruba ve stejné výškové úrovni, takže první rána buď "zbabělá" příhra 150m a pak druhou do greenu, nebo jako v mém případě obrovská:p rána driverem a vždy doufám, že doletí až na ten green-jen pro doplnění, ještě nikdy mi tam nedoletěl:), ale když fouká do zad, tak pokaždé doufám.

5 par : z pohledu výzvy a pohody jsou to Poděbrady jamka číslo č.12 - 416m klikatá a úzká lesní jamka, kde je klid a pohoda a jen málokomu se cestou do jamky nepodaří trefit nějaký ten strom. Většina z nás právě v tomto klidu a pohodě hledá své míčky v lese:D.
z pohledu skórování by to byl Malevil jamka č.15 - 435m kde jsem už několikrát byl druhou ranou před greenem, za greenem, i na greenu a dělal jsem si zálusk na EAGLE, který tady ale ještě nepřišel:((ale blížím se - naposled mi míček projel 1cm od jamky), nu i s berdíkem se přeci neodchází smutně.
 
Moji favorité :

3 par : jednoznačně Malevil jamka č.13 - 169m rána do velmi hlubokého údolí, z obou stran sevřená lesem. Pokud se rána opravdu povede, tak máte velmi mnoho času se kochat, jak míček dlouho letí a s napětím očekáváte výsledek. A jelikož je jamka opravdu pěkná = hrajete většinou druhý míček, neb ten první velmi často končí v lese a vy nevíte, jestli ho vůbec najdete :D;).

4 par : těžko vybírám, ale asi Ypsilonka jamka č.12 - 288m v cestě velká rokle s potokem, ale odpaliště a green zhruba ve stejné výškové úrovni, takže první rána buď "zbabělá" příhra 150m a pak druhou do greenu, nebo jako v mém případě obrovská:p rána driverem a vždy doufám, že doletí až na ten green-jen pro doplnění, ještě nikdy mi tam nedoletěl:), ale když fouká do zad, tak pokaždé doufám.

5 par : z pohledu výzvy a pohody jsou to Poděbrady jamka číslo č.12 - 416m klikatá a úzká lesní jamka, kde je klid a pohoda a jen málokomu se cestou do jamky nepodaří trefit nějaký ten strom. Většina z nás právě v tomto klidu a pohodě hledá své míčky v lese:D.
z pohledu skórování by to byl Malevil jamka č.15 - 435m kde jsem už několikrát byl druhou ranou před greenem, za greenem, i na greenu a dělal jsem si zálusk na EAGLE, který tady ale ještě nepřišel:((ale blížím se - naposled mi míček projel 1cm od jamky), nu i s berdíkem se přeci neodchází smutně.
pro mě osobně Malevil jamka 13 - depresivní díra a cestou dolů jsem se málem přizabila :D
 
3par - Austerlitz (12 - ta z kopce dolu a vždy fouká a krásný výhled)
4par - Česká Lípa (15 - mám rad R&R jamky)
5par - Stirin (9 - jednoznačně nejtěžší jáma)
 
par 3 - Čeladná old course jamka č.15
par 4 - Slapy jamka č.7
par 5 - nemám favorita
mg-9381-ok-1419457.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom